مدیرمسئول روزنامه جمهوری اسلامی گفت: آینده ایران بسیار تاریک و خطرناک است

مسیح مهاجری،  مدیرمسئول روزنامه جمهوری اسلامی ، با ابراز نگرانی از سرنوشت آینده ایران نوشت: بیشتر از نگرانی‌هایی که برای الان جامعه داریم نگرانی شخص من برای آینده است.

او افزود:  ما با این بازتولید هایی که از این قبیل آدم‌های دغلکار و دزد و دروغگو می بینیم آینده جامعه کشور بسیار تاریک و خطرناک است. برای اینکه جلوی آن گرفته شود، باید الان کار کرد و از این دو طریق باید این کار صورت بگیرد.

مهاجری گفت: در بعضی موارد که مربوط به اصل و اساس انقلاب می‌شد، عصبانیتشان را دیده بودم. مشخص بود که این عصبانیت شخصی نیست و از سر دلسوزی و برای انقلاب است.

این چهره سیاسی در ادامه با اشاره به انتخابات ۱۴۰۰ ، گفت: برای انتخابات احساس خطر میکنم،  با کاری که مجلس در اصلاح قانون انتخابات انجام داده است و با مقاومت‌هایی که در مقابل برخی نقطه نظرهای روشن از ناحیه برخی مراکز قدرت صورت می‌گیرد، بر این اعتقادم که این انتخابات مهندسی شده و نتیجه آن تقریبا مشخص است.

او تاکید کرد: اگر صداوسیما را پیگیر باشید، یک روز را پیدا نمی‌کنید که اخبار برخی‌ها را منتشر نکند. حتی با رنگ و لعاب تعریف می‌کند این یعنی مهندسی انتخابات که بسیار خطرناک است.

مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی گفت: باید به گونه‌ای عمل کنند که مردم احساس کنند می‌توانند انتخاب کنند اما اگر اینگونه جلو نرویم یعنی رئیس‌جمهوری و کابینه مشخص داریم و مردم کاری از دستشان نمی‌آید. باید دست از این برخوردها برداشت و فضا را باز بگذارند.

مسیح مهاجری در ادامه افزود:   آنچه آقای حداد عادل این فعال دانه‌درشت جناح سیاسی اصولگرا و همسرایان او به زبان آورده‌اند اینست که اگر شرایط جهانی به سمت و سوئی رفت که قیمت ارز و سکه پایین آمد و گشایشی در معیشت مردم کشورمان پیدا شد، مشتاقان رسیدن به صندلی ریاست جمهوری باید نگران شوند، زیرا ممکن است رقیبشان برنده انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ شود!

او گفت: شما از شکست ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا زخم خورده‌اید و چون نمی‌توانید آشکارا به این واقعیت اعتراف کنید، مشکل خودتان را به گردن کاهش قیمت ارز و سکه می‌اندازید. نفستان از جای گرم درمی‌آید و از زخم‌های کاری اقتصادی که بر تن مردم نشسته غافلید.