مردم خواهان کناره گیری علی خامنه ای و حکومتش هستند، ولی یک سپاهی می گوید: دستورات او فورا اجرا می شود

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران گفت : رهبر برای کنترل  تمامی مسایل داخلی و خارجی کشور نسخه هایی دارد که ما فورا آنرا اجرا می کنیم

در واکنش به طومارهای مردم ایران که خواهان کناره گیری علی خامنه ای و حکومت او، به علت بی لیاقتی و عدم کفایت برای اداره امور شده اند، فرمانده هوافضای سپاه پاسداران گفت : رهبر برای کنترل  تمامی مسایل داخلی و خارجی کشور نسخه هایی دارد که ما فورا آنرا اجرا می کنیم .زمانیکه آقا می گویند اقدام انگلیس بی جواب نمی ماند تنها ۴۸ ساعت بعد کشتی انگلیس توقیف می شود . حسن روحانی گفته بود که دولت در هیچ زمینه ای قدرت ندارد و تصمیم گیرنده کس دیگری است.

پاسدار علی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در گفت و گو با خبرگزاری فارس  گفت: زمانی‌که وی گفت ما به دشمن سیلی می زنیم چهار ساعت بعد نیروهای موشکی مقرهای داعش را از بین می برند. زمانیکه ایشان می گویند اقدام انگلیس بی جواب نمی ماند تنها ۴۸ ساعت بعد کشتی انگلیس توقیف می شود. اینها نسخه هایی است که رهبر انقلاب صادر کردند و دقیق اجرا شد.

وی افزود:  همین نسخه ها در رابطه با سایر بخش ها در کل کشور و جهان هم صادر شده است. اینها هنوز باور نکردند که اروپایی ها هم بخشی از نقشه شیطانی آمریکایی هستند و بنا دارند تا ما را از خارج ساختار برجام بترسانند و سایه جنگ را به عنوان چاشنی این موضوع مطرح کردند.

پاسدارحاجی زاده گفت: یک عملیات روانی گسترده به راه انداختند که قرار است جنگ علیه ما به راه بیافتد حتی سرویس های اطلاعاتی دوست هم به ما می گفتند قرار است به شما حمله شود اما ما می دانستیم که این اتفاق نمی افتد.‌ این حربه ای بود تا ما پای میز مذاکره بر گردیم. زمانی این سایه جنگ بر طرف شد که پهپاد آمریکایی سرنگون شد. ما این اطمینان را داشتیم که اگر اولین خطا از آنها سربزند مقرها و پایگاههایشان در پیرامون خود را مورد هدف قرار می دادیم.

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه افزود: مشکلات امروز ما داخلی است و ناشی از نفوذ و حضور برخی غربگراها در مسندها ی حکومتی کشور است.