مرگ دو چهره ورزشی در یک هفته به علت کورونا:پس از مهرداد میناوند علی انصاریان  پیش‌کسوت فوتبال ایران نیز درگذشت

علی  انصاریان بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران که  از حدود دو هفته پیش به دلیل ابتلا به کورونا و  وخامت حالش در بیمارستان فرهیختگان تهران بستری شده بود امروز در بیمارستان درگذشت.

پیش از علی انصاریان مهرداد میناوند نیز به دلیل ایتلا به کورونا هفته گذشته و پس از چند روز دست و پنجه نرم کردن با این ویروس هولناک به کما رفته و در نهایت تلاش های پزشکان نتیجه نداد و درگذشت.

امروز نیز  اعلام شده بود که سطح اکسیژن خون علی  انصاریان افت کرده و او به کما رفته است.

محمدرضا هاشمیان، پزشک معالج علی انصاریان، هم در گفت‌و‌گو با خبرگزاری ایرنا، وضعیت او را «پیچیده و بحرانی» توصیف کرده بود و گفته بود «درگیری» ریه انصاریان از مهرداد میناوند هم «بیشتر» است.

علی انصاریان، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران بود  که تجربه بازی در دو تیم استقلال و پرسپولیس را هم در کارنامه خود دارد.

پس از انتشار خبر درگذشت آقای انصاریان، علاقه‌مندان به فوتبال در توییتر و اینستاگرام با انتشار عکس‌ها و ویدئوهای متعدد از این فوتبالیست که در سال‌های اخیر در برنامه‌های تلویزیونی نیز حضور داشت، ناباورانه و با بهت و اندوه، مراتب تاسف خود را از مرگ نابهنگام ستاره سابق تیم ملی ایران ابراز می‌کنند.

مرگ دو چهره ورزشی در یک هفته شوک بزرگی را به مردم وارد آورده و انتقادها به علی خامنه ای که در روزهای گذشته آشکارا با ورود واکسن آمریکایی و یا انگلیسی مخالفت کرده بود بیشتر شده و کاربران در فضای مجازی خامنه ای را عامل اصلی مرگ مردم ایران به سبب کورونا می دانند.

آمار مرگ و میر و مبتلایان به کورونا در ایران روز به روز افزایش می یابد و رژیم قصد دارد واکسن نوع چینی و یا روسی را وارد کند که هیچ یک از سازمان های پزشکی و درمانی معتبر در سطح جهان آن را تایید نکرده اند.

مخالفت علی خامنه ای با ورود واکسن کورونا در حالی است که گفته می شود خود او واکسن را تزریق کرده چرا که خامنه ای پس از نزدیک به یک سال روز دوازدهم بهمن بدون پوشش ماسک و بر سر قبر خمینی حاضر گردید.