مرگ مشکوک زهرا نویدپور، دختر قربانی تجاوز؛ یک نماینده اطلاعاتی مجلس مظنون ردیف اول است

مرگ مشکوک یک دختر جوان به نام زهرا نویدپور، ساکن شهرستان ملکان در استان آذربایجان شرقی، از جنایتی دیگر توسط مقامات فاسد رژیم ایران پرده برداشت.

جسد این دختر جوان که به گفته خودش، جویای کار بوده و درگیر ماجرای شومی می‌شود که مرگ، پایان غم‌انگیز آن را رقم می‌زند، روز یکشنبه گذشته، در منزل مادرش در شهرستان ملکان پیدا شد.

این دختر جوان که هنوز مشخص نیست دلیل اصلی مرگ او، قتل و یا خودکشی است، پیش از مرگش در یک ویدئوی ۱۳ دقیقه‌ای، ماجرای هولناک مورد تجاوز قرار گرفتن از سوی یک نماینده پرسابقه مجلس شورای اسلامی را با جزئیات شرح می‌دهد.

زهرا نویدپور در این ویدئو می‌گوید که برای یافتن شغل، به دفتر سلمان خدادادی در ملکان مراجعه کرده و این نماینده با دادن وعده‌های دروغین در مورد پیدا کردن کاری مناسب و دریافت مدارک او برای استخدام، وی را به دفتر خود در تهران کشانده و در آنجا به او تجاوز کرده است.

بنابر گفته‌های شادروان زهرا نویدپور، او پس از این ماجزای هولناک، مدام  از سوی این نماینده مجلس و عوامل او تهدید به مرگ می‌شده است. قربانی تجاوز می‌گوید که بارها به مجلس شورای اسلامی و حتی شورای نگهبان مراجعه کرده و تمام اسناد و مدارک مربوطه از جمله تهدیدهای ضبط شده تلفنی سلمان خدادادی را در اختیار مقامات گذاشته است، اما این پی گیری ها هرگز به نتیجه نرسیدند.

زهرا نویدپور – سلمان خدادای نماینده متهم به تجاوز جنسی

اکنون مشخص نیست که زهرا به قتل رسیده و یا بر اثر فشارهای ناشی از تجاوز و ناامیدی از به نتیجه رسیدن شکایاتش، دست به خودکشی زده است.

دادستانی شهرستان ملکان اعلام کرده است که ظاهرا علت مرگ زهرا، خودکشی بوده است، اما از آنجایی که اعتمادی به سیسم قضایی ناعادلانه رژیم ایران و راستگویی و درستکاری قضات آن نیست، هرگز نمی توان احتمال قتل این دختر ستمدیده توسط عوامل رژیم را نادیده گرفت.

سلمان خدادادی، نماینده شهرستان ملکان در مجلس شورای اسلامی که در چهار دوره، نماینده مجلس بوده است، پیش از این نیز به اتهام “فساد اخلاقی و روابط نامشروع” توسط دادگاهی در تهران احضار شده بود. او سابقه عضویت در سپاه پاسداران و وزارات اطلاعات را دارد و اکنون رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس است.

 

 

2 دیدگاه‌

  1. قدر مسلم برخی از مسئولین نظام جمهوری اسلامی در همه زمینه های فساد تا عمق آن فرو رفته اند و هیچ سیستمی یا توانایی برخورد یا تمایل پیگیری با آن را ندارد
    وقتی که در یک نظام بعضی از وظایف مقدس شمرده شود نتیجه این است که می بینیم.
    به فرض مثال و محال که این نماینده در زمان جنگ حضور داشته است. این یک وظیفه برای هر شهروند و مخصوصا یک نظامی است که نبرد در راه کشورش داشته باشد. ولی فعلا با تقدس شمردن آن هر کاری دلشان بخواهد در زیر سپرمحافظتی آن انجام می دهند.
    به هر حال هر فاسدی روزی رسوا خواهد شد و این قانون طبیعتی است که پیچیده گی های زیادی دارد.

  2. پاسداران جنایتکار اسلامی و دین مبین اسلام و همه آخوندها، عامل غارت، تجاوز، فریب، دزدی، پلیدی و پلشتی هستند، دین مبین بجز جنایت ارمغان دیگری برای بشریت نداشته است.

Comments are closed.