مسابقه «رضا مددی» ورزشکار ایرانی، با «موشه بن شیمول» حریف اسرائیلی در استکهلم سوئد
تاریخ مسابقه: ۱۶ نوامبر ۲۰۱۹

4 دیدگاه‌

  1. مادرِ پیرم بیشتر از بخش رقصیدن خوشش آمد ?۰ من ھم از اون بخشی که گزارشگر گفت “ هیچ جرقه ای ھم در بدنشان به وجود نیامد ?۰

  2. اشک ، اشک و اشک ، هیچ توصیفی نمیتواند حس و حال من و خانواده من را در زمان دیدن این مبارزه بیان کند . بالاخره بعد از ۴۰ سال جدایی اجباری ، بالاخره بعد از ۴۰ سال فشار رژیم فاسد و دیکتاتوری ولایت وقیح دو ملت به صورت نمادین در کنار هم قرار گرفتند ، بالاخره دو کشور در کنار هم قرار گرفتند . باور کنید هیچ چیزی به جز خرد و خردگرایی باعث محبوبیت و دوستی نمیشود . من و خانواده‌ام برای اولین بار این مسابقه‌ را از طریق رادیو اسرائیل دیدیم . درود بر تمامی کسانی که بین دو کشور رابطه و دوستی ایجاد میکنند .

  3. درود فراوان برهردو ورزشکار رضا مددی ایرانی و موشه بن شیمول اسراییلی. ورزش باید و حتماً از سیاست آخوندهای بی سر وته جدا باشد. زنده باد آزادگان وروشنفکران هر دو ملت و هر دوکشور پاینده و سربلند باشند. برانده و بازنده مطرح نیست بلکه زورآزمایی ورزشی مطرح است. رنگ پرچم مطرح نیست بلکه احترام به پرچمها مهم اند و نه لگد مال کردنشان زیر پاهای شیطان صفتان و خدا نشناسان بنام مذهب و بنام مقدس آفریدگار هستی.

Comments are closed.