مشاور بنیاد دفاع از دموکراسی ها گفت:هدف تحریم ها باید قطع منابع مالی حکومت ایران باشد

مشاورارشد  بنیاد دفاع از دموکراسی ها میگوید:قطع دسترسی نظام ایران به ارز خارجی و دلار و یوروبسیار مهم است زیرا می‌دانیم ایران این پول‌ها را صرف مردم کشورش نمی کند بلکه آن را دراختیار عوامل مخرب خود و خرج تروریست‌ها می‌کند.

می‌دانیم این رژیم در یمن به حوثی ها کمک می‌کند موشک در اختیار آن‌ها می‌گذارد و دولت ایران از این درآمدها نه در فکر ایجاد شغل در کشور است و نه کمک به پویایی اقتصاد کشور ایران می‌کند.

پس همه  تلاش‌های ما از تحریم‌های سخت علیه جمهوری اسلامی باید این باشد که رژیم نتواند به منابع مالی گسترده دست پیدا کند و چون گذشته به کمک‌های خود به گروه‌های خرابکار و تروریست ادامه دهد نظام جمهوری اسلامی اصولا به فکر کمک به مردم ایران نیست و در بهبود زندگی این جمعیت ۸۰ میلیونی فکر نمی‌کند پس  در این شرایط تنها راه درست قطع منابع مالی این رژیم است.

مشاور ارشد  بنیاد دفاع از دموکراسی ها میگوید: تا چند روز دیگر دور اول تحریم‌های آمریکا آغاز می شود. یکی از کشورهایی که در گذشته تحریم ها را دور زده و به ایران یاری رسانده ترکیه است که  امیدواریم این بار این کار را تکرار نکند و در تحریم نظام اسلامی با ما همراهی کند.