مشاور پیشین ترامپ خواهان گفتگو با اپوزیسیون ایران و دعوتشان به کاخ سفید شد

ولید فارس مشاور پیشین پرزیدنت ترامپ در امور خاورمیانه

ولید فارس از مشاورین پیشین پرزیدنت ترامپ در امور خاورمیانه در توییتر شخصی خود با انتشار یک پیام نوشت: می خواهم با اپوزیسیون ایرانی مذاکره کنم و آنها را  به کاخ سفید و کنگره آمریکا دعوت نمایم.

آقای ولید فارس در پیام توییتری خود به اینکه قصد دارد با کدام گروه و دسته  از اپوزیسیون ایرانی وارد مذاکره شود اشاره ای نکرد.وی در پایان نوشت: این راه‌حلی سریع‌تر (برای ایران) است

آقای ولید فارس در پیامی که پیشتر نیز راجع به ایران و مردم ایران منتشر کرده بود نوشته بود: مردم ایران می توانند ایران، منطقه و جهان را از یک فاجعه دیگر نجات دهند.

آنگونه که از فحوای پیام بر می آید اشاره آقای ولید فارس به تظاهرات و اعتصابات گسترده  ماه های گذشته مردم ایران در برابر حکومت ملایان می باشد که نشان دادند که از کلیت رژیم اسلامی عبور کرده و خواهان پایین کشیدن حکومت ملایان در ایران  هستند.

حکومتی که با اقدامات آشوب طلبانه و تروریستی خود در منطقه خاورمیانه و جهان امنیت و ثبات بین المللی را به خطر انداخته و همانطور که ولید فارس میگوید  اگر مردم ایران بتوانند حکومت اسلامی را در ایران از اریکه قدرت پایین بکشند نه تنها خود از چنگال این حکومت نجات پیدا خواهند کرد بلکه منطقه خاورمیانه و جهان نیز روی امنیت و آرامش را خواهد دید.

یکی از گروه های ایرانی که در سال های گذشته ارتباط نزدیکی با شخصیت های سیاسی آمریکایی داشته است  گروه مجاهدین خلق بوده که همواره در همایش های سیاسی خود از شخصیتهای سیاسی آمریکایی دعوت نموده که در آنجا سخنرانی کنند و اینگونه وانمود کرده که رابطه خوبی با دولت آمریکا و به طور مشخص دولت پرزیدنت ترامپ دارند.

گروه مجاهدین خلق سالیان متمادی در لیست گروه‌های تروریستی از طرف دولت آمریکا قرار داشتند که در زمان دولت باراک اوباما این گروه از لیست تروریستی خارج شدند.

یکی دیگر از شخصیت های مطرح سیاسی در میان اپوزیسیون ایران شاهزاده رضا پهلوی است که در ماه های گذشته و در طی تظاهرات گسترده مردم  در داخل کشور با شعارهای خود از جمله: رضاشاه روحت شاد و ایران که شاه نداره حساب کتاب نداره به تمجید از خدمات دو پادشاه سلسله پهلوی یعنی رضا شاه بزرگ و محمدرضا شاه پهلوی پرداختند.

شاهزاده رضا پهلوی که خواهان برگزاری رفزاندوم و انتخابات آزاد برای تعیین شکل و ساختار حکومت در فردای پس از سرنگونی حکومت ملایان است در ماه‌های گذشته با انتشار پیام‌های مختلف و گفتگوهای مطبوعاتی و رسانه ای خود مردم ایران را در ادامه مبارزات خود بر علیه حکومت اسلامی تشویق نموده اند شاهزاده رضا پهلوی چندی پیش در یکی از پیامهای خود بیان کرد  که وقت آن رسیده تا دولت آمریکا و دنیای غرب به جای گفتگو با حکومت اسلامی به گفتگو با مردم ایران و اپوزیسیون ایرانی بپردازد.

در میان طیف فکری جمهوری خواه و ملی گرا و همچنین چپ گروه های مختلفی وجود دارند که مشغول فعالیت هستند. اختلاف نظر در میان اپوزیسیون ایرانی مانع از اتحاد و همگرایی آنها شده و برنده این میدان تابه امروز ملایان حاکم بوده اند که همواره مردم را از سوریه و عراق شدن ایران در صورت سقوط حکومتشان ترسانده اند در حالیکه این خود ملایان هستند که ایران و مردمش را به این روز رسانده اند که تحت فشار اقتصادی شدید و تحریم های بین المللی قرار دارند.

مشاور پیشین پرزیدنت ترامپ در حالی خواهان گفتگو با اپوزیسیون  ایرانی میباشد که بیست و دوم ماه جولای وزیر امور خارجه آمریکا آقای مایک پمپئو نیز در جمع آمریکاییان ایرانی تبار در شهر لوس آنجلس حضور پیدا کرد و طی سخنانی بر حمایت قاطع دولت آمریکا از خواست‌های برحق و آزادی‌خواهانه ملت ایران  در برابر حکومت ملایان تاکید گذارد.

6 دیدگاه‌

    • وقتی صحبت از یک سازمان خاعن و نوکر کومونیست می شود که با رفتار و حتا پوششی( زنان) مخدوش که روسری مثلن اسلامی و بقیه اش کومونیستی و غربی است که با شعار، ” هدف وسیله را توجیه میکتد، در طول دهه ها چه قبل از انقلاب و چه بعد همواره به ملت خیانت کردند و هرگز در دوران قبل از انقلاب قدمی در جهت خوبی کشور بر نداشتند بلکه فقط به کار شکنی و بهانه جویی موجبات عدم ثبات امنیتی فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی کشور شدند؛ دل انسان بدرد می آید که هنوز از رو نرفته و دم از نجات و شکوفایی ایران میزنند. ملت ایران سازمان مجاهدین خلق را براستی یکی از دشمنان اصلی خود میدانند!!

  1. آن سازمانی که طی ۴۰ سال بی امان با رژیم آخوندی مبارزه کرده و جان‌های بسیاری برای آزادی ملت ایران فدا کرده سازمان مجاهدین خلق ایران بوده است. افشای پروژه های اتمی حکومت اسلامی در سطح بین المللی و نشاندن آخوندهای فاسد به این روز سیاه حاصل تلاش‌ها و نثار جان‌های هواداران همین سازمان در داخل بوده است و کمک بزرگی به غیر اتمی شدن رژیم کرده است. خام رجوی هم طی این سالها بخوبی از پس رهبری این جنبش برای رهائی ملت ایران و منطقه از تروریسم این رژیم و هدایت اپوزیسیون اصلی شورای ملی مقاومت ایران برآمده است، بعد از سرنگونی رژیم این ملت ایران هستند که نوع حکومت خود را تعیین می‌کنند.

  2. با درود به رادیو اسراییل من به شاهزاده رضا پهلوی اعتماد دارم .یک انسان فرهیخته و مدرن که کاملن به ازادی و سکولاریزم اعتقاد دارد. ولی مجاهدین هنوز یک گروه شدیدن مذهبی که همه چیز را از دریچه اسلام می بیند. مردم ایران خواهان سکولاریزم هستند و بهترین گزینه شاهزاده رضا پهلوی میباشد

Comments are closed.