5 دیدگاه‌

 1. جناب منشه امیر خوب بدانید که البته میدانم شما بهتر از من میدانید
  آخوند زاده هر چند با کراوات باشد در نهایت خر خودشو سواره
  معامله قرن بسیار طرح عالی است
  آوارگان فلسطینی ، کدام آواره ، مگر یک آواره چند سال عمر میکند
  اگر راست میگویند آواره ها را مثل بقیه آوارگان دنیا جذب جمعیت خود کنند و ختم عائله
  نوری زاد مرد خوبی است ولی رگ آخوندی ایشان تأثیری بسزا در رفتار ایشان دارد
  بیت المقدس از آن اسرائیل است ولا غیر

 2. اقای دای.خیلی نامردی.چقدر مگر زندگی میکنند؟؟؟ لعنت به این تفکر واقعا یک اپارداید خشن به تمام معنا.معلوم است از اطلاعت اسرایل هستی.اما نگاه من با مردم اسرایلفرق می کنند.مردم اسرایل خوب هستند.

 3. اسرائیل آرزو داره که داستان فلسطین پایان یابد۰ این اعراب که با ھجوم به اسرائیل سَبَب آوارگی فلسطینیان شدند باید پاسخ گو باشند و ھم کیشان عرب خود را پناہ دهند۰ اُمیدوارم که ھمه دشمنانِ اسرائیل و ملّت یران به خشم پروردگار دچار شوند۰

 4. اورشلیم شرقی و غربی ندارد و اسرائیل از آن اسرائیلیان است . ما چیزی به عنوان کشور فلسطین هرگز نخواهیم داشت اگر وضعیت زندگی اعراب فلسطینی در اردوگاهها دشوار است به ما ربطی ندارد بروند از کشورهای عربی که روزی برای مبارزه با اسرائیل فلسطینی‌ها را تشویق میکردند و حمایت میکردند کمک بگیرند . این قوم وحشی خودش باعث فلاکت خود است . چطور اردن و مصر و لبنان فلسطینی‌ها را از اردوگاه خارج نمیکنند ؟ به شرافتمان سوگند تا آخرین نفسم نمیگذاریم هرگز اعراب کشوری داشته باشند چه رسد به گرفتن کوچکترین روستایی . اسرائیل مال یهودیان است و ما برای وجب به وجب این خاک خون داده‌ایم . ( هاگانا ایران )

 5. درود بر شما
  تاسف میخورم واسه آیت الله بی بی سی..
  و تشکر میکنم از منشه امیر عزیز با نظرات شون.
  به امید پیروزی معامله قرن.
  پایدار باشید

Comments are closed.