معاون رئیس جمهوری ایالات متحده نیر در سخنرانی در “ایپاک” از لزوم رویارویی با زیاده خواهی های رژیم ایران می گوید

 معاون رئیس جمهوری ایالات متحده نیر در سخنرانی در “ایپاک” از لزوم رویارویی با زیاده خواهی های رژیم ایران می گوید

مایک پنس معاون رئیس جمهوری ایالات متحده نیز یکی از نخستین سخنرانان همایش ایپاک بود. پنس در این سخنرانی، همانند دیگر رهبران کاخ سفید، از امنیت اسرائیل دفاع کرد و علیه زیاده روی های رژیم ایران سخن گفت و خواهان ایجاد خاورمیانه ای شد که در آن صلح و آرامش برقرار شده باشد.

مایک پنس معاون رئیس جمهوری آمریکا می گوید تصمیم ترامپ برای خروج از برجام مانع از آن شد که بسته بسته پول نقد برای ملاهای ایران ارسال شود. دوشنبه دیروز در جریان گردهمایی کمیته روابط عمومی آمریکا و اسرائیل موسوم به آیپک در واشنگتن گفت: آن توافق اتمی برجام یک افتضاح بود که پرزیدنت ترامپ از آن خارج شد.

آقای پنس همچنین به حضورش در کنفرانس اخیر ورشو اشاره کرد و گفت همه در این اتفاق نظر داشتیم که بزرگترین خطر صلح برای خاورمیانه جمهوری اسلامی است.

وی افزود از زمان خروج از برجام سیاست فشار حداکثری در مورد ایران را در دستور کار قرار دادیم که جواب هم داده است.

ایران باید بین کمک به مردم خود  یا حمایت از جنگ های نیابتی یکی را انتخاب کند.

رژیم ایران باید عملا به دنبال آشوب در منطقه است اما قول می دهیم که ما به رژیم ایران اجازه نخواهیم داد به سلاح اتمی دست یابد.

معاون رئیس جمهوری آمریکا در این سخنرانی به مواضع پرزیدنت ترامپ در مورد اسرائیل اشاره کرد و گفت پرزیدنت ترامپ مرد عمل است او اولین رئیس جمهوری آمریکا است که کاری کرد که هیچ رئیس جمهوری پیش از این نکرده است.

او سفارت آمریکا را به اورشلیم که پایتخت کشور اسرائیل است منتقل کرد.

یک دیدگاه

  1. رژیم اشغالگر ایران هرگز به فکر مردم ایران نیست. این باندهای مافیایی فقط به دنبال آشوب و بحران سازی و گروگان گیری هستند. اگر واقعاً آرامش دنیا را می خواهید، سر مار را بکوبید، غیر از این آخوندها را تقویت کرده اید، آنچنان که کارتر و اوباما کردند و مونیکای کمونیست عشوه گر همچنان به دنبال آن است.

Comments are closed.