معاون فرمانده سپاه پاسداران: نیروهای نظامی را در سوریه متمرکز کرده ایم تا اسرائیل را با یک حمله نابود کنیم

در همان حال که رژیم ایران ادعا می کند که هیچ سرباز یا سپاهی در سوریه ندارد، و همه آنانی که در آن کشور هستند، ماموریت مستشاری نظامی دارند و در جنگ دخالت نمی کنند، حسن سلامی جانشین فرمانده سپاه پاسداران دوباره زبان به تهدید و هشدار گشود و ادعا کرده گفت: «نیروهای ایرانی در نزدیکی مرزهای رژیم صهیونیستی مستقر شده اند و به زودی حمله را آغاز می کنند و آن حکومت را نابود می سازند».

سپاهی حسن سلامی در حالی این ادعا را عنوان می کند که به گفته منابع نظامی روسی، در نبردهای ارتش سوریه در جنوب آن کشور، افراد سپاه پاسداران ایران و حزب الله لبنان شرکت نداشته اند.

منابع روسی می گویند که دولت مسکو به درخواست اکید اسرائیل، نگذاشته است که نیروهای ایرانی به مرز این کشور نزدیک شوند.

سپاهی حسن سلامی که از تمرکز نیروها در مرز اسرائیل برای نابودی این کشور سخن گفت، در ادامه اظهاراتش توضیح داد که منظورش نیروهای شیعه از کشورهای مختلف است که از ایران دستور می گیرند و حقوق ماهیانه آن ها توسط رژیم ایران تامین می شود. در واقع، منظور او مزدوران عراقی و افغانی و پاکستانی بود که ار ازای دریافت حقوق ماهیانه، به استخدام رژیم ایران درآمده اند.

حسن سلامی گفت: «برای نابود کردن امپریالیسم در جهان یک سپاه بین المللی به وجود آورده ایم. رویاهای دشمنان ما متلاشی شده و حزب الله لبنان نگذاشت که حکومت صهیونیستی هژمونی خود را از رود نیل تا رود فرات عملی سازد».

این یاوه سرائی حسن سلامی، در واقع نشخوار کردن همان افتراهای یهودستیزانه دوران جنگ تبلیغاتی عربی علیه اسرائیل است. آن ها نمی توانستند توضیح دهند که چگونه ممکن است اسرائیل با جمعیتی که یک صدم کل جمعیت کشورهای عرب است، قصد داشته باشد سراسر خاک عربی را از فرات تا نیل به تسلط خود در آورد.

حسن سلامی در حالی این ادعای سخیف و یهودستزانه را مطرح می سازد، که خود رژیم ایران است که ادعا می کند در پایتخت های چهار کشور منطقه، یعنی در بغداد و دمشق و بیروت و صنعا قدرت را عملا به دست دارد و بزودی جهان اسلام را به دور خود متمرکز خواهد ساخت.

معاون فرمانده سپاه پاسداران در ادامه سخنان خود ادعا کرد که گروه حزب الله در لبنان که توسط حکومت ایران برپا گردیده، قادر به نابودی اسرائیل است، زیرا به گفته او، اسرائیل فاقد عمق استراتژیک می باشد.

گفتنی است که ده سال پیش ارتش اسرائیل چنان ضربات سهمگینی بر حزب الله در لبنان وارد آورد که از آن هنگام تا کنون جرات نمی کند به تعرض تازه ای علیه اسرائیل دست بزند. در جنگ ده سال پیش، محله شیعه نشین الضاحیه در جنوب بیروت، با خاک یکسان شد و رژیم ایران برای بازسازی آن نیم میلیارد دلار به حزب الله اهدا کرد.

منابع اطلاعاتی در اسرائیل، شمار افراد سپاه پاسداران در سوریه را کمتر از ده هزار نفر ارزیابی می کنند، ولی در همان حال می گویند که بیش از یازده جنگجوی مزدور افغانی و پاکستانی و عراقی در خدمت سپاه قدس هستند و همچنین رژیم ایران به ۶۱ هزار جوان سوری که تحت فرمان رژیم ایران قرار دارند، حقوق ماهیانه می پردازد.

نتانیاهو مرتبا می گوید که اسرائیل امکان نخواهد داد حضور سپاه قدس و نیروهای وابسته به آن در سوریه دائمی شود و لیبرمن وزیر دفاع گفته است که در هر نقطه ای از خاک سوریه، که حضور نیروهای ایرانی احساس شود، اسرائیل وارد عمل خواهد شد.

5 دیدگاه‌

  1. می گویند خدا خر را شناخته که شاخ بهش نداده اگر این اخوندها قدرت نظامی امریکا را داشتند کشورهای زیادی را به اتهام ابردزدی اشغال می کردند

  2. نشخوار کردن همان افتراهای یهودستیزانه دوران جنگ تبلیغاتی عربی علیه اسرائیل:حزب الله لبنان نگذاشت که حکومت صهیونیستی هژمونی خود را از رود نیل تا رود فرات عملی سازد.

  3. اگر این یاوه گوی احمق دهان کثیفش را ببندد ، و زر یا مفتی نزند و کشور های اسلامی آزادی و استقلال خود را پیدا کنند ، ریشه صهیو نسیم کنده خواهد شد. افرادی بی سواد بی لیاقت مثل این مردک و عباسی که زرت پرتشان یک عباسی هم ارزش ندارد ، فقط وفقط آب به آسیاب صهیو نسیم مر یزنند. اینها عوامل خود صهیو نیسم هستند و بی برو بر گرد جیره خوار آنها.

  4. امثالِ حسنِ سلامی فقط از پَسِ مُفت خوری و خیانتِ به ایرانِ اِشغالی و دروغگویی پُشتِ سنگرِ دین و مذهب به ملتِ ایران برمی آیند.اینگونه جانورانِ وحشی که اِصالتی عربی دارند نه خدایی را قبول دارند و نه از اِتسانیت بویی برده اند.ریاکاری و ظاهِر فریبی و دَم زدن از قرآن و خانواده یِ پیامبرِ اِسلام، قویترین اسلحه یِ فریبکاریِ آنها است.

Comments are closed.