معاون وزیر دفاع در حکومت ایران می گوید که همه سلاح های تولیدی در کشور جنبه تهاجمی دارد

 پاسدار تقی زاده گفت: در جنگ تحمیلی به خوبی متوجه شدیم که کشورهای مختلف به ما سلاح نمی‌دهند و اگر بدهند، بسیار گران‌تر از قیمت واقعی می دهند، به همین دلیل، کارکنان وزارت دفاع همت خود را افزایش دادند و صنایع مختلفی را ایجاد کردند

در همان حال که سران رژیم بارها ادعا کرده اند که قدرت موشکی و دیگر جنگ افزارها را تنها برای دفاع می خواهند، اکنون یک مقام ارشد نظامی می گوید که همه این تسلیحات، هدف پاسدار قاسم تقی‌زاده، در سمت  جانشین وزیر دفاع گفت: «تمامی سلاح‌های تولیدی جدید در داخل کشور متناسب با جغرافیای تهدید است».

بدین سان، این مقام نظامی توضیح می دهد که چرا رژیم، در یک اقدام تبلیغات و جنگ روانی، تقریبا هرماه تولید جنگ افزار تازه ای را اعلام می کند، که معلوم نیست تا چه حد می تواند درست باشد.

جانشین وزیر دفاع، در ادامه این سخنان تبلیغاتی گفت:  «در صورت حماقت آمریکا و رژیم صهیونیستی آن‌ها را شگفت زده خواهیم کرد وبا  و سلاح‌های تولید داخل، که متناسب با نیاز نیروهای مسلح و جغرافیای تهدید است به جنگ آنان خواهیم رفت».

پاسدار تقی زاده گفت: در جنگ تحمیلی به خوبی متوجه شدیم که کشورهای مختلف به ما سلاح نمی‌دهند و اگر بدهند، بسیار گران‌تر از قیمت واقعی می دهند، به همین دلیل، کارکنان وزارت دفاع همت خود را افزایش دادند و صنایع مختلفی را ایجاد کردند.

پاسدار تقی زاده افزود: امروز ایران اسلامی جزو شش کشور برتر سازنده موشک‌های ضد تانک است و در حوزه تانک نیز جزو چهارمین کشور سازنده تانک پیشرفته در سطح جهان هستیم؛ امروز تانک کرار ما در برابر موشک‌های ضد تانک مقاوم هستند و این قابلیت بسیار مهمی است که به آن دست یافته‌ایم.

وی گفت: تحقیق و پژوهش ۷۷۰ سلاح بومی تولید و به کار گرفته شد به عنوان مثال در عرصه موشکی دو سیستم موشکی سوخت جامد و مایع تولید شد و امروز هم  موشک‌های نقطه زن بسیار دقیق و نقطه زنی تولید شد که در هدف قرار دادن پایگاه‌های داعش همه گان شاهد توان موشکی ما بودند.

پاسدار تقی زاده افزود: در بعد برد موشکی متناسب با شعاع تهدیدات تا ۱۸۰۰ کیلومتر موشک‌های بالستیک و کروز تولید کرده‌ایم که موشک‌های کروز تولید ایران بسیار دقیق‌تر از موشک نمونه آمریکایی است و موشک‌های بسیاری تولید کرده‌ایم که بنابر مصالح و ملاحظات امنیتی رسانه‌ای نمی‌شود، اما در صورت حماقت آمریکا و رژیم صهیونیستی آن‌ها را شگفت زده خواهیم کرد.

یک دیدگاه

  1. چوپان دروغگو هم از شماها راستگوتر است. یادتان باشد که چه با مذاکره با ترامپ و چه بی ان شما مزدوران مفتخور باید به پایین کشیده شوید. دیگر زمان زمان بازسازی فرهنگ و نجات نسل اریاییمان است.

Comments are closed.