مقام های حکومتی دستگیری روح الله زم را دستاورد برزرگ قلمداد می کنند

شماری از دست اندرکاران رژیم در رابطه بار بودن روح الله زم و آوردن او به ایران، به خودستایی و تعریف از رژیم پرداختند و آن را یک دستاورد فوق العاده بزرگ قلمداد ساختند.

در عین حال، علی مطهری، نماینده مجلس شورای اسلامی هشدار داده  گفت: اگر بناست اعترافاتی از روح الله زم بگیرند باید با روش درست انجام شده و قضیه مازیار ابراهیمی و سایرین  دیگر تکرار نشود. و باید مشخص شود منابع خبری”زم”چه کسانی و احیاناً چه نهادهایی بودند.

مطهری گفت : اخباری که سر شبکه آمدنیوز منتشر می کرد حاکی از ان بود  که از درون نظام با نهاد هایی ارتباط دارد و این اخبار از درون نهادهای حکومت به آنجا ارسال میشود. با معرفی منابع اخبار زم، بسیاری از مسائل روشن خواهد شد.

پاسدار علیرضا افشار مشاور سابق فرمانده سپاه درباره بازداشت زم گفت:  سازمان اطلاعات سپاه پاسداران نشان داد که با برخورداری از ماموران زیرک و جوان نشان داد که  از چه تجهیزات پیشرفتهای برخوردار و تأکید کرد روح الله زم به خاطر انتشار خبرهای اطلاعاتی از درون ایران  مفسد فی الارض و محارب با نظام جمهوری اسلامی ایران است.

پاسدار محمد باقری رییس ستاد نیروهای مسلح حکومت ایران در واکنش به دستگیری روح الله زم گفت : به دام انداختن او یک اقدام موفق حرفه ای و شگفت انگیز “سازمان اطلاعات سپاه پاسداران  در برابر سرویس های اطلاعاتی دشمن به ویژه سازمان های جاسوسی آمریکا، رژیم صهیونیستی و فرانسه و برخی دیگر از کشورهای اروپایی بود

پاسدار باقری افزود :  در فریب و غافلگیری و شکار زم ، که اقتدار اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران را در جهان نشان داد بیانگر تیزهوشی، اخلاص، تدبیر، توکل، صبر بود .

پاسدار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در واکنش به دستگیری زم گفته است :  جریان آمدنیوز خطرناک بود که در حریم امن دستگاههای امنیتی غرب و با پشتیبانی مالی گسترده علیه جمهوری اسلامی  جولان میداد که به لطف خدا و با نیت خالصانه پاسداران اطلاعات سپاه روح الله زم اسیر پنجه قدرت دستگاه اطلاعاتی کشور شد.

پاسدار جلالی افزود :  آمدنیوز، ایران اینترنشنال، من و تو، بیبیسی فارسی و بسیاری دیگر از رسانه های وابسته به امپراتوری دروغ، اسبهای تروای جنگ ترکیبی هستند و برخی در داخل نیز پیاده نظام این ارتش رسانهای شدهاند. سوال اینجاست چه زمانی به یک اجماع نخبگانی و عمومی دست خواهیم یافت که در برابر جنگ رسانهای غرب نیاز به آرایش دفاعی داشته و الزامات این دفاع را آماده کنیم؟