ملت ایران را میخواهند قربانی فلسطینیان کنند.تفسیر سیاسی هفته ؛نوشته،منشه امیر

همچنان شعار مرگ بر اسرائیل سر می‌دهند و عربده می‌کشند که اسرائیل باید نابود گردد و همزمان خیال پردازانه وعده می‌دهند که به زودی زود این آرزو عملی خواهد شد و سرزمین اسرائیل به فلسطینیان داده خواهد شد و اسرائیل نابود خواهد شد و فلسطینی ها حکومت را در این منطقه به دست خواهند گرفت و عدالت اجرا خواهد شد و هدف‌های اسلام تامین خواهد گردید و این در حالی است که ملت های عرب دست صلح و دوستی به سوی اسرائیل دراز می‌کنند.

وزیر دفاع اسرائیل بنی گنس رسماً از مراکش دیدن می کند…

مراکش…کشور اسلامی…

مراکش…

کشور عربی…

مراکش…

کشوری که همانند برخی کشورهای دیگر عرب سالهای دراز اعلام

می داشت که اسرائیل باید نابود شود.

مراکش امروز وزیر دفاع اسرائیل را می پذیرد و از او پذیرایی می‌کند و دو کشور با هم قرارداد صلح و همکاری نظامی می بندند اما در تهران همچنان از نابودی اسرائیل سخن می‌گویند و همچنان سنگ فلسطینیان را به سینه می زنند.

و چرا این چنین نکنند؟

مگر نه آنکه روح الله خمینی گفته بود که در اسلام ملیت وجود ندارد یعنی ملت ایران وجود ندارد و همه امت اسلامی هستند و همه باید در راه اسلام جان خود را فدا کنند.

البته اسلام اهل تشیع…

اما او نمی دانست و خامنه‌ای نیز نمی داند که اگر فلسطینیان به آرزوی خود برسند و بر این سرزمین مسلط گردند و حکومت را به دست گیرند به حکومت شیعه ایران پشت خواهند کرد زیرا آنها اهل تسنن شیعیان را منحرفین از اسلام می‌دانند.

خمینی گفته بود که ملت ایران وجود ندارد و ملت عراق وجود ندارد بلکه امت اسلامی باید مطرح باشد و به همین جهت گفته بودند که نه خلیج فارس نه خلیج عربی نام آن را میگذاریم خلیج اسلامی…

این است شیوه تفکر آنان و خیالپردازی های آنها و رویاهای آنها…

و در این راه برای رسیدن به این هدف حاضر هستند ایران را قربانی کنند و ملت ایران را قربانی کنند تا شاید بتوانند به خیال خام  برقراری خلافت اسلامی با ریاست شیعیان برسند و این آرزو را عملی سازند. پذیرایی از وزیر دفاع اسرائیل در کشور مسلمان و عربی مراکش یک خبر ساده نیست بلکه نشان می‌دهد که جهان عرب متحول شده است و آنها دگرگون شده اند و به حقایق پی برده اند و منافع ملت خویش را

می جویند و می‌دانند که اسرائیل کشور متجاوز و متعرض نیست بلکه  اسرائیل می‌تواند دوست باشد و همکاری کند و می تواند کمک کند که سطح زندگی مردم در این منطقه بالا رود.

اسرائیل قصد جهانگشایی ندارد…

اسرائیل می‌خواهد در مرزهای خود در امنیت و سلامت زندگی کند و نه بیشتر…

آنان اکنون ۴۳ سال است که سنگ فلسطین و فلسطینیان را به سینه می زنند.

یقه می‌درانند و پول مردم ایران را در راه آنها خرج می‌کنند.

از نظر خمینی و خامنه‌ای و دیگران فلسطینی‌ها عزیزند و حکومت این حق را به خود می‌دهد که منافع ملی ایران و حتی مردم ایران را قربانی فلسطینیان کند.

فلسطینیانی که ظاهراً یتیم مانده اند…

همانهایی که تا ۱۰ -۱۵سال پیش همه کشورهای عرب  از آنها حمایت می‌کردند  و همه کشورهای عرب منافع ملی خود را به خطر می‌انداختند تا شاید بتوانند به آرمان فلسطینیان جامه عمل بپوشانند.

ولی کشورهای عرب دریافتند که راه اشتباه رفته‌اند…

مصر با اسرائیل پیمان صلح و دوستی بست. این پیمان درست همزمان و شاید چند ماهی پیش از به قدرت رسیدن روح الله خمینی در ایران عملی گردید و هنوز پابرجا است و روز به روز نیز مستحکم‌تر می‌شود و بعد اردن بود که با اسرائیل عقد دوستی و همکاری و همزیستی بست و امروز اسرائیل و اردن دو کشور برادر و همسایه در انواع امور با یکدیگر کمک می‌کنند.

اسرائیل به اردن کمک اقتصادی می کند و این به سود هر دو ملت اسرائیل و اردن است.

ملت ها باید با همدیگر دوست باشند و نه آنکه با یکدیگر ستیز کنند و این بخواهد آن را نابود کند.

این را سران حکومت ایران از روز نخست درک نکرده بودند و امروز هم درک نمی‌کنند.

ایران یک کشور ثروتمند و یک کشور بزرگ و یک کشور قدرتمند را به دست گرفتند و با شعار اسرائیل نابود باید گردد و امت اسلامی باید زیر یک پرچم گرد آید ایران را ویران کردند و نگاه کنید که چقدر ویرانی و خرابی و فقر و ذلت و محنت در ایران ایجاد کردند.

چیزی برای ملت ایران باقی نگذاشتند…

همه را دزدیدند و بردند و قربانی کردند و یا به ترور اسلامی و فلسطینی بخشیدند…

خدا می‌داند که این همه پول ها را که گرفتند تا نقد به سازمانهای ترور تحویل دهند چه مقدار از آن را به جیب خود سرازیر کردند.

از ذلت  و محنت فلسطینیان سخن می‌گویند…

ادعا می‌کنند که اسرائیل آنها را آزار می دهد…

کدام فلسطینی را اسراییل آزار می‌دهد؟

حماس است و  جهاد آزادی فلسطین است آنها هستند  که اسرائیل را آزار می‌دهند و علنا می گویند که ما می‌خواهیم اسرائیل را نابود سازیم و اگر اسرائیل اقدام می کند برای دفاع از خویش است و اگر فلسطینی  آسیب می‌بیند انتقاد آن را به سوی حماس و جهاد اسلامی و دیگر گروه‌های افراطی فلسطینی دانست.

اعراب اسرائیل یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر یعنی  ۲۰ درصد از کل جمعیت اسرائیل در رفاه کامل به سر می‌برند و  تساوی حقوق دارند و مساجد خود را دارند و مسائل مدارس خود را دارند و شما نگاه کنید در کشور ایران که آن را سرزمین اسلامی می دانید حتی به اهل تسنن اجازه برپایی مسجد را نمی دهید پس کدام طرف به مسلمانان و اعراب ظلم میکنند؟

اسرائیل یا نبود مسجد در تهران؟

حتی اگر در زاهدان و مشهد مسجدی ساخته اند می آیند و آن را ویران می‌کنند زیرا از دیدگاه آنان آن که باید بر دنیای اسلام مسلط شود شیعه اسلامی است یعنی مذهب شیعه به ریاست و رهبری حکومت اسلامی ایران است و آنها برای رسیدن به این آرمان خیال پردازانه و رویایی که هرگز عملی نخواهد شد تمام ثروت و امکانات ملت ایران را بسیج کرده و به دست خود گرفته اند.

حساب کنید که برای ساخت موشک چه مبالغ کلانی را آنها هزینه کردند و هزینه تولید بمب اتم را حساب کنید و پول هایی را که حکومت ایران به سازمان های ترور به حدالشعبی و حزب الله و به حوثی های یمن و دیگر گروه‌های تروریستی -فساد و جنگ می‌پردازد و اینها همه از جیب ملت ایران بوده و هست و آنها ادعا می‌کنند که این وظیفه اسلامی آنها است که به مظلومان و مستضعفین در هر نقطه دنیا یاری برسانند حتی اگر در ونزوئلا باشد گرچه ونزوئلا مسلمان نیستند اما این وظیفه اسلام است از دید آنها و این وظیفه حکومت اسلامی ایران است به ادعای آنها…

باید به آنها یاری رساند…

ملت مظلوم فلسطین…

اما  کدام ملت مظلوم است؟

ملت ایران است که با ظلم و ستم و سرکوب رویارویی می کند…

شما   ملت ایران را می‌کشید و ایرانیان را به زندان می‌اندازید و آنها را تیرباران می کنید و تظاهرات آنها را یعنی تظاهرات مسالمت آمیز آنها را به خاک و خون می کشید و این همه به ادعای آن که از اسلام دفاع می کنید و از  سرزمین اسلامی دفاع می کنید و از فلسطینیان دفاع میکنید… جان فلسطینی برای شما ارزش دارد اما جان ملت ایران برایتان هیچ ارزشی ندارد…

ملت ایران را باید نابود کرد تا گروه تروریست فلسطینی بتوانند به زندگی خود ادامه دهند و قدرت یابند و تسلط پیدا کنند و بعد بی تردید به حکومت ایران پشت کنند و بگویند سپاسگزاریم بروید پی کار خودتان ما به هدف رسیده ایم و دیگر به شما نیازی نداریم.

چگونه است که وقتی یک سرباز اسرائیلی با یک تروریست فلسطینی رویارویی می کند و با او به نبرد می پردازد حکومت ایران اشک تمساح می ریزد که بله فلسطینی مظلوم را دارند می کشند اما خودشان جوان ایرانی را تنها به این جرم که علیه سه برابر شدن نرخ بنزین تظاهرات کرده به گلوله می بندند و نه فقط جوان را می کشند بلکه خانواده او را نیز دستگیر می‌کنند…

پدر را به زندان می‌اندازند و مادر را ناچار به سکوت می‌کنند و برادران و خواهران را آزار می دهند که خاموش باشید و اعتراض نکنید…

اینها از دید آنها ظلم نیست…

اینها دفاع از اسلام و دفاع از موجودیت امت اسلامی و دفاع از سرزمین اسلامی است…

مجاز است و مشروع است و وظیفه دینی است که بکشند و نابود کنند تا بتوانند هدفهای خود را پیش ببرند و ظاهراً از مسلمانان مظلوم فلسطینی حمایت کنند…

آنها ادعا می‌کنند که تنها حکومتی هستند که همچنان از فلسطینی‌ها حمایت می‌کنند و به آنها یاری میرسانند.

بله درست می گویند زیرا ملت های عرب از آرمان فلسطینی ها و زیاده‌خواهی‌های آنها و از عملیات تروریستی آنها و از خشونت و خونریزی بیزار شده اند و دوری می‌جویند و راه صلح و همکاری را جستجو می کنند.

خسته شده اند و کافیست…

و در میان خود فلسطینی‌ها نیز چند دستگی در ابعاد گسترده ادامه دارد آنها هم یکدیگر را می کشند و یا به همدیگر انگ می‌زنند و این می‌گوید من رهبرم آن یکی می‌گوید من باید رهبری را به دست داشته باشم.

حساب کنید حکومت اسلامی ایران که در این ۴۳ سال که مرتباً از اعراب فلسطینی جانبداری کرده و به آنها پول و سلاح داده چه سود برده است و کدام موفقیت را به دست آورده است و حساب کنید که ملت ایران چگونه فقیر تر و ذلیل تر و محنت زده تر شده است.

اینها  همه به خاطر این است که حکومت ایران می‌خواهد تسلط بر جهان اسلام را به دست گیرد و علی خامنه‌ای به صراحت می گوید که دفاع از منافع فلسطینی‌ها وسیله‌ای برای ایجاد اتحاد در جهان اسلام است.

از خامنه‌ای بپرسید که کدام اتحاد را با دفاع از ترور فلسطینی توانستند در جهان اسلام به وجود آورند؟

درست برعکس جهان اسلام را دچار تفرقه کردند.

گروهی از شیعیان را علیه مسلمانان دیگر به ترور و خشونت واداشتند ببینید در عراق چه میگذرد…

ببینید حوثی‌ها در یمن چگونه مسلمانان اهل تسنن در عربستان یعنی خادم حرمین شریفین را می کشند و آنها را به پهباد می بندند.

اینها همه به نام اسلام انجام می شود.

در واقع این گونه حمایت از فلسطینی‌ها ترفندی برای لاپوشانی شکست‌های حکومت در داخل  ایران بوده است.

آنها ایران را به دریوزگی و محنت و ذلت کشاندند و چگونه می‌توانند این گناه خود را توجیه کنند مگر آنکه بگویند ما همه چیز را فدای اسلام میکنیم… فدای فلسطینیان می‌کنیم… برای نابودی اسرائیل به کار میبریم و در همان هنگام مراکش کشور عرب و کشور اسلامی وزیر دفاع اسرائیل را می‌پذیرد و پذیرایی می‌کند و از او استقبال می کند و دست دوستی می دهد و با اسرائیل قرارداد همکاری های نظامی می بندد.

اینها را همه بشنوند و فکر کنند و درس عبرت بگیرند و از این راه بازگردند…

ملت ایران است که مظلوم است و ملت ایران است که به حمایت نیاز دارد و  ملت ایران است که باید از فقر کنونی به دوران عظمت و شکوه خود بازگردد.

بروید فلسطینیان را رها کنید و به فکر ملت ایران باشید اما می‌دانم که این توصیه را گوش شنوایی در میان شما نخواهد بود…

شما تصمیم گرفته اید که ایران را ویران کنید و دفاع از فلسطینیان فقط  بهانه‌ای به دست شماست ولی بهانه‌ای است که برای ملت ایران بسیار گران تمام شده است…

اورشلیم؛ شنبه۰۶ آذر ۱۴۰۰  -۲۷ نوامبر ۲۰۲۱