ملکه زیبایی دو سال پیش عراق، به خاطر ابراز حمایت نسبت به اسرائیل، مورد خشم دولت عراق قرار دارد

بانویی که دو سال پیش ملکه زیبایی عراق بوده، در گفتگو با خبرنگاران شکایت کرد که به علت ابراز همبستگی با اسرائیل، دولت عراق عنوان ملکه زیبایی را از او پس گرفته، ولی این مانع ادامه ابراز دوستی وی نسبت به مردم اسرائیل نخواهد شد.

ملکه زیبایی عراق که سارا عِیدان نام دارد، دو سال پیش در کنار ملکه زیبایی اسرائیل در مسابقه بین المللی عکس گرفت و با ملت اسرائیل ابراز همبستگی دو دوستی کرد. او اکنون می گوید که به خاطر این عکس و سخنانی که در ابراز دوستی نسبت به اسرائیل بیان داشته، اکنون دولت عراق اعلام کرده که او را از لقب “ملکه زیبایی” محروم می سازد و این عنوان را پس می گیرد.

ولی این بانوی زیبارو را از این تصمیم دولت بغداد باکی نیست. زیرا او اکنون در ایالات متحده زندگی می کند و در در کالیفرنیا به سر می برد و زندگی راحتی دارد.

این بانوی دلاور، هنگامی که برای ادای شهادت، به کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل دعوت شد، به گرمی از اسرائیل به دفاع پرداخت و یهودیان را ملتی خواند که مورد تعرض و افترای دیگران قرار داشته و باید این پدیده زشت را ریشه کن ساخت.

ملکه زیبایی پیشین عراق ابراز نگرانی شدید کرد که گام بعدی دولت بغداد برای خاموش کردن او، ممکن است سلب تابعیت عراقی وی باشد.

خانم سارا عِیدان که اکنون ۲۹ سال دارد، به دنبال فعالیت های صلح آمیز خود و مبارزه با یهودستیزی و تلاش برای ایجاد دوستی با اسرائیل، از جانب یک سازمان حقوق بشر، به نام “دیده بان حقوق بشر” (یو ان واچ) UN Watch به دریافت عنوان “سفیر صلح” برگزیده شده است. او بیم دارد که اگر بخواهد از عراق دیدن کند، گذرنامه و اوراق هویتش را ضبط کنند و ممنوع الخروج گردد.

خانم سارا عیدان با عنوان “سفیر صلح” در برابر ورودی مقر سازمان ملل در ژنو

یک دیدگاه

  1. درود بر اسراییل ،اینکه یک کشور در خصوصی ترین عقاید انسانی دخالت کند فقط از عهده حکومتهای دیکتاتوری وعقب مانده بر میآید ،وگرنه چرا وقتی یک ملکه زیبایی از دوستی وعلاقه اش به کشوری میگوید باید نگران ازدست دادن ” حق تابعیت “یا ممنوع الخروجی اش باشد ،وپرسش این است آیا فقط حکومت عراق پشت این تهدیدهاست یا رژیم خطرناک ایران با نفوذ در کشورهای همسایه و..سعی میکند (( سخن رژیم آخوندی ایران را غیر مستقیم واز طریق عنصرهای خودش در کشورهای دیگر به کرسی بنشاند و از این طریق “” زهر چشمی “” از بقیه مردم منطقه خاورمیانه و حتی جهان ،بگیرد،واین وظیفه نهادهای حقوق بشری و سازمانهای بین المللی است که جدیت به خرج دهد و لااقل از طریق رسانه های پرنفوذ رژیم های دیکتاتوری وسرکوبگر را در ((( نزد مردم دنیا معرفی کرده و انزجار جهانی را برای این رژیمهای تروریست وضدبشری به ارمغان بیآورد،))) و همانطور که رژیم های ضدبشری مانند؛ رژیم آخوندی ایران حتی در کشورهای اورپایی وآمریکایی و ..به تهدید مخالفانشان می پردازند ،لااقل با آگاه کردن مردم جهان از جنایات رژیم آخوندی و معرفی عناشر اصلی این رژیم (((( در زسانه های پرنفوذ و پرتیراژ جهانی و بررسی عکسهای آنان همراه با جنایاتشان و حتی عکس خانواده های انان ))) در خارج از کشور سبب ترس و وحشت رژیم آخوندی از رسوایی آنان در جهان و درسی برای بقیه عناصری میشود که بخواهند به انها بپیوندند و جنایت انها را ادامه دهند ،و سبب فشار آقازاده های خارج از کشور به خانواده های جنایتکارشان میشود و اگر آمریکا واورپا در اخراج آقازاده ها بازنگری و سرعت به خرج دهند هر عقل سلیمی میداند این رژیم به زانو در می آید چون این آقازاده ها اگر به ایران برگردند با ان زندگی پردبدبه وکبکه شان خطربزرگی برای نظام هستندواز طرفی عادت انها به زندگی در غرب ،اگر به ایران برگردند برایشان مانند زندگی در ” قفس وزندان” خواهد بود و فشاروترس رژیم از این موضوع روز به روز بیشتر میشود (((((( البته اگر قوانین امریکا واورپا حق شهروندی به این اقازاده داده و برداشتن قوانین مشکل است باید اسراییل از این کشورها بخواهد در قوانین مهاجرت ** به روز رسانی** کنند و خطراتی که منافع انها را با مهاجرت آقازاده ها و نفوذی های رژیم اخوندی تهدید میکند باید بازنگری شود یک((( یک قانون برای همیشه نمی تواند جواب دهد وگاهی باید تغییر ‌کند یا عوض شود ))) مانند برنامه های کامپیوتر و ..که هرروز به جلو می روند وبه روز رسانی میشوند ،قوانین جوامع مترقی ودموکراتیک هم نیاز به جلورفتن وبازنگری دارند ” نه در جا زدن”. ،چون گرگ زاده ،عاقبت گرگ شود ؛ گرچه با آدمی بزرگ شود ،جاوید اسراییل وپاینده ایران

Comments are closed.