منشه امیر: «آنهایی که در رابطه با ایران و اسرائیل، افتراهای یهود ستیزانه مطرح می کنند، دشمن ملت ایران هستند»

در گفتگوی هفتگی که شب گذشته (دوشنبه) در شبکه جهانی کانال یک پخش شد، آقای منشه امیر از جمله گفت که انتشار مطالب دروغین و افترا آمیزی که به نقش یهودیان در وقایع ایران نسبت داده می شود، و همه آنها جنبه منفی دارد، در واقع خیانت نسبت به ملت ایران و در راستای هدف های رژیم ایران است.

این سخنان آقای منشه امیر در رابطه با ادعای فردی بود که در یک برنامه تلویزیونی گفته بود که دو شخصیت یهودی آمریکایی یعنی هنری کیسینجر وزیر خارجه بازنشسته آمریکا و زبیگنیو برژینسکی مشاور پیشین امور امنیتی کاخ سفید، قصد کشتن هویت ملت ایران و ملت های دیگر خاورمیانه را دارند.

این فرد همچنین ادعا کرده بود که قتل های زنجیره ای در ایران، در راستای همین نقشه ها موسوم به “طرح ابراهیم” صورت گرفته است.

آقای امیر گفت که هدف در این زهرپاشی ها و دروغ پردازی ها آن است که حکومت ایران در این قتل های سیاسی بی گناه نشان داده شود و مسؤولیت این جنایات به دو یهودی مانند کیسینحر و برژینسکی نسبت داده شود تا به مردم وانمود شود که اگر در نخستین هفته های به قدرت رسیدن خمینی، بزرگان ایرانی را تیرباران کردند، خمینی گناهی مرتکب نشده بود، بلکه عوامل خارجی عامل آن بوده اند.

آقای امیر در بخش دیگری از این برنامه که آقای آرش مشکات آن را مدیریت می کرد، در مورد ایران و اسرائیل توضیح داد که اسرائیل همانند هر کشور دیگری، در درجه نخست در راه تامین منافع خود اقدام می کند ولی در حال حاضر منابع دو ملت ایران و اسرائیل در یک راستا قرار دارد.

آقای امیر به دومین سال هلاکت قاسم سلیمانی نیز پرداخت و یادآور شد که رژیم ایران علیرغم همه تهدیدها و هارت و پورتهای انتقام جویی تا کنون هیچ اقدام قاطعی نتوانسته انجام دهد و حداکثر “دلاوری” آن، هک کردن وبسایت مربوط به دو روزنامه انگلیسی زبان و عبری در اسرائیل بوده است.

نسخه کامل این مصاحبه هفتگی، در اختیار کاربران قرار دارد.