منشه امیر: ایران پر از جوش و خروش است و رژیم همچنان در راستای فروپاشی پیش می رود

منشه امیر در یک گفتگوی تلویزیونی ارزیابی کرد که آشوب و اعتراض سراسر ایران را فرا گرفته و حکومت تسلط خود را در اداره کردن کشور بیش از پیش از دست داده و به سوی فروپاشی پیش می رود.

این ارزیابی در پاسخ به پرسش شهرام همایون در مصاحبه هفتگی در شبکه جهانی تلویزیون کانال یک بیان شد و در آن منشه امیر به اعتراض های گسترده مردمی در اصفهان و چهارمحال و بختیاری به علت نبود آب اشاره کرد و گفت که حکومت در همه موارد دیگر نیز شکست خورده و ناتوانی خود را در اداره کردن کشور و حل مشکلات مردم آشکارتر ساخته است.

منشه امیر گفت که در سیاست خارجی و تامین رویاهای حکومت برای تسلط بر جهان اسلام نیز، شکست آشکار رژیم بخوبی به چشم می خورد. او گفت که گرچه رژیم ایران در چهار کشور منطقه در حال فعالیت های تخریبی و نفوذی است، ولی این رخنه یابی هیچ سودی برای حکومت ندارد  و نتوانسته آن را به هدف های خود نزدیک کند.

شهرام همایون به این خبر اشاره کرد که گفته شده بشار اسد فرمانده سپاه قدس در سوریه را اخراج کرده است. منشه امیر در واکنش گفت که موقعیت رژیم ایران در لبنان و عراق و یمن نیز بهتر از این نیست.

در رابطه با از سرگیری مذاکرات اتمی در وین، منشه امیر نسبت به احتمال به نتیجه رسیدن آن، به شدت ابراز تردید کرد و گفت هدف های ایران و ایالات متحده در این مذاکرات، کاملا در نقطه مقابل یکدیگر قرار دارد و بعید می نماید که طرفین بتوانند بر این اختلافات پل بزنند.

نسخه کامل این گفتگو در اختیار کاربران قرار دارد: