منشه امیر در مصاحبه های تلویزیونی و گزارش های تحلیلی در رسانه های اسرائیلی می گوید:عمر رژیم اسلامی رو به پایان است

منشه امیر از شدت گرفتن انزوای بین المللی رژیم ایران سخن گفت و این واقعیت که حتی روسیه و چین نیز کم کم خود را از همکاری با رژیم ایران عقب می کشند.

در یک گزارش تحلیلی که در آستانه چهلمین سالگرد به قدرت رسیدن حکومت اسلامی در ایران، در روزنامه ییسرائل هیوم چاپ تل آویو انتشار یافت، منشه امیر ارزیابی کرد که رژیم کنونی ایران به پایان عمر خود نزدیک می شود.

او در این مقاله نوشته است که گرچه جان بولتون مشاور ارشد امنیت ملی ایالات متحده پیش بینی کرده بود که عمر رژیم ایران کفاف نخواهد داد که چهل سالگی خود را جشن بگیرد، ولی این جشن ها در شرایطی برگزار می شود که خود سران رژیم علنا از آینده خود ابراز نگرانی می کنند.

به نوشته منشه امیر، تحریم های اقتصادی ایالات متحده زودتر از آن چه که انتظار می رفت، تاثیر خود را به جای گذاشته و به علت بی کفایت بودن مدیران و مسولان رژیم، بحران اقتصادی شدیدتر می شود و فقر گسترش می یابد و گرسنگی بالا می گیرد.

او نوشت که کمبود کالاهای عمومی و مایحتاج مردم، به علت کاهش ذخایر مالی، کم کم به حدی می رسد که مردم حتی در خرید اساسی ترین کالاهای مورد نیاز خود با مشکل روبرو شوند.

منشه امیر از شدت گرفتن انزوای بین المللی رژیم ایران سخن گفت و این واقعیت که حتی روسیه و چین نیز کم کم خود را از همکاری با رژیم ایران عقب می کشند.

مقامات رسمی حکومت، خود در این هفته گفتند که از هنگام کناره گیری ایالات متحده از برجام، دولت چین نیز از سطح همکاری های خود با رژیم ایران کاسته است.

منشه امیر نوشت که احساس می کند مردم ایران برای انجام یک خیزش عمومی آمادگی دارند و ابراز حمایت ایالات متحده نسبت به حقوق آنان، ملت ایران را در این امر تشویق می کند.

منشه امیر در مصاحبه با رسانه های اسرائیلی نیز گفت که رژیم ایران می کوشد به مردم چنین تداعی کند که هدف کنفرانس ورشو طرح ریزی یک نقشه جنگی برای حمله نظامی به ایران است. رژیم با انتشار این دروغ بزرگ، می خواهد مردم را به سوی خود بکشاند. ولی این بار برخلاف جنگ هشت ساله با عراق، مردم ایران آماده همکاری با قدرت های جهانی هستند تا بتوان به عمر رژیم کنونی پایان داد.

منشه امیر در مصاحبه دیگری که شب گذشته (پنجشنبه) شهرام همایون از تلویزیون کانال یک ایرانی در لوس آنجلس با وی انجام داد، در پاسخ به این پرسش که اسرائیل از کدام یک از احزاب برون مرزی ایران همکاری می کند، و به آنها کمک مالی می رساند، گفت که از نظر اسرائیل، هر گروه و حزب ایرانی که با رژیم مبارزه می کند، شایسته پشتیبانی و همکاری می باشد. ولی سخن از دادن پول نیست، بلکه حمایت اسرائیل جنبه معنوی دارد.

منشه امیر در ادامه سخنان خود یادآور شد که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل، نخستین و تنها شخصیت جهانی بود که از سال ها پیش در هر فرصت، از پشت تریبون های بین المللی جهان، صدای آزادیخواهی ملت ایران را به گوش جهانیان می رساند و در دو سال اخیر شخصیت دیگری نیز به این مبارزه پیوسته که همانا پرزیدنت ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده است.

فیلم کامل گفتگوی شهرام همایون با منشه امیر، در شبکه تلویزیونی کانال یک را می توانید در وبسایت رادیس دات اورگ، در بخش مصاحبه های تلویزیونی مشاهده و گوش کنید.

7 دیدگاه‌

 1. عمر رژیم ایران یا عمر موجودیت غاصبانه اسرائیل. با ۴ تا موشک کلکتون کنده میشه. این انقلاب صدها سال ادامه خواهد داشت.

  • تا حالا بیش از ۲۰۰ بار به تاسیسات سپاه در سوریه حمله شده.
   نیم تن اسناد و مدارک هسته‌ای را از زیر عبا ی عظما جونتون برداشته برده.
   حمله ساییبری به تاسیسات اتمی‌ سپاه کرده.
   به دست خودتون مجبورتون کرده سیمان توی راکتور اتمی‌ اراک بریزید که تحریم نشید.
   آخرش هم که تحریم نه تنها شدید بلکه بیشتر شده.
   ویروس به مراکز اتمیتون انداخته.
   …..
   ……
   هی‌ ۴۰ سال است که مشغول رجز خوانی هستید ولی‌ در عمل هیچ کاری از پیش نبردید.
   اون ۴ تا موشک را هم با سپر دفاعی پیکان ۳ و گنبد آهنین و غیره روی هوا میزنه.

   ما مردم ایران هم از داخل قیام کردیم و تا این رژیم را نیست و نابود نکنیم ول کن نیستیم.

  • در جواب به رئیس!
   جناب رئیس یا بهتر بگم غلام و پادوی حکومت کثیف اسلامی، عمرتان رو به اتمام است بیخودی این در و آن در نزنید و روی سایتها نظر ندهید و موج سواری نکنید.

 2. این رژیم نکبت بار به زباله دان تاریخ خواهد رفت و آن روز نزدیک است که همه جنایتکاران به سزای جنایت هایشان در حق ملت ستمدیده ایران برسند

 3. منشه امیر مردی با تجربه وپخته در سیاست هست و میداند چه حرفی را کجا بزند تا اثر بطعی و جدی خود را باقی بگذارد و در ضمن نتانیاهو هم مردیست رک و راست ولی همه میخواهند به او انگ بزنند ولی نمیتوانند چون مرد پولادین ورهبر راهبردی
  مردم ایرا ن مییاشدخسته نباشی پهلوان یهود و پرچمت بلند

Comments are closed.