منشه امیر: «ویروس کورونا را ، نه “یهودیان پنهان”، بلکه سپاه پاسداران وارد ایران کرد تا ثروتمند شود»

به دنبال افشای نامه کارشناسان مصونیت شناسی و آلرژی در ایران، که از دولت آخوند ابراهیم رئیسی و شخص علی خامنه ای خواستار شده اند واردات همه واکسن های تایید شده جهانی به ایران را آزاد کند، امروز (دوشنبه) شماری از پزشکان ایرانی شاغل در اتریش نیز در تالار تشکیلات نظامی پزشکی آن کشور در وین همایشی برگزار کردند و در آن از رژیم ایران خواستار شدند که به جنایات خود علیه مردم ایران پایان دهد و واردات هرچه زودتر واکسن های معتبر جهان به ایران را آزاد سازد تا این کشتار روزانه در ایران متوقف شود و حداقل، کاهش یابد.

علی خامنه ای همچنان به سکوت خود در این زمینه ادامه می دهد و آخوند رئیسی نیز هنوز به این خواسته کارشناسان ایمونولوژی و آلرژی در ایران پاسخی نداده است.

حدود ده روز پیش بود که ۵۳ هزار نفر پزشکان و اعضای کادرهای درمانی در سراسر ایران در نامه مشابهی از خامنه ای خواستار شده بودند که دستور غیرحرفه ای و ظالمانه خود را در مورد ممنوعیت واردات فایزر و مدرنا و جانسون اند جانسون به ایران باطل سازد.

این تلاش در حالی شتاب می گیرد که ایران در یکی از خطرناک ترین شرایط شروع گونه جدید کورونا قرار دارد که “دلتا” نامیده می شود و در همه کشورهای جهان مصیبت آفرین شده، ولی رژیم ایران در این زمینه رکورد دارد.

مقامات رسمی رژیم تایید کردند که در یک هفته ای که گذشته شمار قربانیان کورونا و آنهایی که به این ویروس منتشر شده، ده درصد افزایش نشان می دهد. در یک هفته اخیر جمعیتی بین ۶۰۰ تا ۷۰۰ نفر تلفات کورونایی اعلام شده است ولی آشنایان امور، شمار واقعی قربانیان و مبتلایان را سه برابر می دانند.

تصور بر این است که رژیم می خواهد واردات واکسن را چندین ماه دیگر به تعویق بیاندازد تا آن چه که “واکسن برکت” نام گرفته وارد بازار شود. ولی آگاهان می گویند که سپاه پاسداران و نهادهای وابسته به آن هرگز نخواهند توانست واکس خود را، حتی اگر کارایی آن تایید شود، به تولید انبوه برسانند، زیرا زیربنای صنعتی برای آن وجود ندارد و ایران از ماشین آلات لازم و تجربیات ضروری در زمینه تولید انبوه محروم است.

سپاه پاسداران با ادامه این جنایات امید دارد که با آوردن واکسن برکت به بازار میلیاردها دلار پول بیشتر از دولت دریافت کند و به مصرف برنامه های اتمی و موشکی رژیم برساند.

یک آخوندزاده ایرانی که خود پزشک است، در یک مصاحبه تلویزیونی ادعا کرد که ویروس کورونا را افرادی که آنها را “یهودیان مخفی” نامید، در ایران و جهان شایع کردند تا بتوانند واکسن آن را تولید کنند و ثروت جهان را به تاراج ببرند.

آقای منشه امیر در پاسخ به این رجزخوانی یهود ستیزانه گفت: با این معیارها، تردیدی نیست که می توان سپاه پاسداران را عامل شیوع کورونا در ایران دانست که قصد آن ساختن واکسن و فروش آن به دولت و بدست آوردن پول کلان بوده است.

آقای امیر توضیح داد که در دوران اوج کورونا در چین، سپاه پاسداران پروازهای خود به ووهان را ادامه داد و ویروس را از آن جا برای ملت ایران “به ارمغان” آورد. همچنین طلبه مسلمان چینی در ایران بودند که این ویروس را در شهر مذهبی قم رواج دادند.

آقای امیر گفت که سپاه پاسداران در این طمع کاری، انستیتو پاستور و مرکز واکسن سازی رازی را که ده ها سال در ساخت واکسن تجربه دارند از میدان خارج کرد تا این بازار را به طور انحصاری در اختیار بگیرد.

آن آخوندزاده همچنین ادعا کرده بود که ۱۴۰ نفر پزشکانی که آن ها را “یهودیان پنهان” نامیده بودند که به خامنه ای توصیه کردند واردات فایزر را ممنوع کند زیرا این واکسن خطرناک است. آقای امیر در پاسخ گفت که حتی اگر این ادعا درست باشد، چرا علی خامنه ای این چنین فریب خورده و حالا هم که هزاران پزشک و کارشناس امر به او نامه می نویسند، به آن بی اعتنایی می کند.

یک کارشناس اقتصادی امروز (دوشنبه) گفت: حتی اگر هدف خامنه ای از این دستور صرفه جویی در ارز خارجی و بودجه مردم ایران بوده، بسیار ناشیانه و بدون هرگونه منطق عاقلانه رفتار کرده، زیرا تا کنون صدها میلیون دلار به نهادهای وابسته به سپاه پاسداران به امید تولید واکسن محلی پول پرداخت شده و ده ها هزار نفر بر شمار قربانیان کورونا در ایران افزوده شده و چند میلیارد دلار به اقتصاد ایران زیان وارد آمده است – و این، در صورتی که اگر همان چند صد میلیون دلاری که در ابتدا به سپاه پاسداران داده شد صرف خرید واکسن می گردید، جان هزاران ایرانی نجات می یافت و شاید میلیاردها دلار نیز صرفه جویی می شد.