موج اعلام کفالت مبارزان اسیر در دست رژیم کودک کش اسلامی:نماینده پارلمان آلمان کفالت سیاسی معترضان زندانی در ایران را برعهده گرفتند

از زمان آغاز خیزش انقلابی ملت ایران بر علیه رژیم ملایان در ایران بیش از سه ماه می گذرد و به گفته مقام های رژیم بیش از ۱۸۰۰۰ نفر دستگیر و در بازداشت به سر می برند هر چند که به نظر می رسد آمار واقعی بیش از این باشد که رژیم اعلام کرده است.

هفته گذشته رژیم حکم اعدام دو تن از معترضان اسیر در چنگ خود را که به اتهام واهی محاربه محاکمه نموده بود را به اجرا درآورد.

طی روزهای گذشته چند تن از مقام های سیاسی اروپایی با اعلام محکومیت این اعدام ها اقدام به پشتیبانی و همچنین به عهده گرفتن کفالت دستگیرشدگان در ایران نمودند.

در تازه ترین دور از این اقدام حقوق بشری ۱۶ نماینده پارلمان آلمان با ارسال ایمیل به دفتر ایران اینترنشنال در برلین کفالت سیاسی معترضان زندانی در ایران را برعهده گرفتند. شماری از این نمایندگان با ارسال نامه به سفیر جمهوری اسلامی در برلین از او خواسته‌اند درباره زندانیان سیاسی و وضعیت آنها شفاف سازی شود.

رژیم کودک کش اسلامی نه تنها اقدام به دستگیری و سکوب معترضان می کند بلکه وکلای مدافع آنان را نیز به اتهام دفاع از این افراد بازداشت کرده و یا پروانه وکالت آنان را باطل میکند.

بر اساس گزارش‌ها محمدعلی کامفیروزی، وکیل تعدادی از زندانیان سیاسی از جمله نیلوفر حامدی و الهه محمدی، خبرنگاران روزنامه‌های شرق و هم میهن، روز ۲۴ آذر بازداشت شده است.

خیزش انقلابی ملت ایران در برابر رژیم اسلامی که در چهل و سه سال گذشته بی سابقه بوده سبب گردیده رژیم قدرت تصمیم گیری خود را تا حد زیادی از دست بدهد به ویژه اینکه می بینید این بار جهان در برابر جنایات آنها سکوت نمی کند و چشمان خود را نمی بندد و نه تنها در گفتار رژیم کودک کش خامنه ای را محکوم می کند بلکه در این راه گام های عملی بر میدارد و روز گذشته رژیم اسلامی را با رای اکثریت اعضا از کمیسیون مقام زن سازمان ملل اخراج کردند.

به نظر می رسد این بار ملت ایران به رغم سرکوب و کشتار رژیم حاضر به عقب نشینی نیست و جامعه جهانی نیز نمی خواهد از جنایات رژیم چشم پوشی کند.