نائب رئیس‌ کمیسیون‌ امنیت مجلس رژیم:هجوم عراقی ها برای خرید ویلا در شهرهای‌ شمالی‌ ایران افزایش یافته است 

محمدجواد جمالی‌نوبندگانی نایب‌ رئیس‌ کمیسیون امنیت مجلس از هجوم شهروندان کشورهای عربی برای خرید ویلا و زمین در شهرهای شمالی‌ کشور که یکی از خوش آب و هواترین مناطق ایران است ابراز نگرانی کرده و گفت: وجود آب و هوای مناسب و مناطق ییلاقی از یک‌سو و افزایش‌نرخ ارز از سوی دیگر سبب استقبال اعراب از خرید ویلا در مناطق شمالی‌ کشور شده‌ است.

جمالی نوبندگانی  افزود: انباید دهیاران، بخشداران و افراد ناظر اجازه جنگل خواری، زمین خواری، کوه خواری و بروز چنین اتفاقاتی را بدهند اما شوربختانه ما هر روز  شاهد این اتفاق در مناطق شمالی کشور هستیم .

نائب رئیس کمیسیون امنیت مجلس گفت : شمار زیادی از ایرانی ها دارند با هدایت افراد خارج از کشور و اعراب زمین های شمال ایران را با هماهنگی مقامات محلی به انان می فروشند

جمالی افزود: در سال‌های گذشته دیگر از  کرانه های دریای مازندران خبری نیست در حال حاضر ساخت و سازها و عوامل دیگر سبب شده که وضعیت به گونه‌ای دیگر تغییر کند.

این نماینده مجلس گفت: مقامات رسمی در کشور در این تصاحب دخالت مستقیم دارند .

با هجوم اعراب به شمال ایران برای خرید زمین ملک و ویلا در بهترین نقطه این کشور ،نرخ  زمین در مناطق شمالی به شدت افزایش یافته است بطوری که این مهم ناراحتی‌هایی برای اهالی شمال کشور ایجاد کرده است.

یک نماینده مجلس گفته است :  مجلس نمی‌تواند به خرید و فروش زمین توسط افراد داخل کشور ورود کند، اما افرادی که در شمال کشور مسئولیت  و منصب حساس و بالایی دارند از این موضوع مطلع اند.

یک دیدگاه

  1. کشور ما نه حساب کتاب داره و نه در و پیکر که هر کی بخواد بی اجازه وارد میشه و از همه بدتر خانه میخره و صاحب زمین هم میشه. بعدش هم کم کم ایرانیها را از منطقه میکنند بیرون. خوب، اینکه خواسته خامنه ای باید باشه چون خودش هم مال نجف عراقه.

    مرگ بر خاعنان پارسی زبانی، که نمیتوان به انها ایرانی گفت، چون اگر مالکان این ویلاها به جای پول پرستی میهن پرست بودند این زمین ها را به عربها که معلوم نیست کی و چی هستند نمیفروختند.

Comments are closed.