نبرد اسرائیل با تروریستهای حماس و حزب الله در چهل و هشت ساعت گذشته 

ارتش اسرائیل روز گذشته با انتشار بیانیه‌ای خبر داد که ارتش اسرائیل و شین بت یکی از رهبران برنامه تک نیراندازی حماس در بیت حانون و از فرماندهان نیروی نخبه را که در ۷ اکتبر شرکت داشتند به هلاکت رساندند

پرنده به تروریست احمد حسن سلمی السوارکه از گروه تروریستی حماس در منطقه بیت حانون حمله کرد و او را به هلاکت رساند. السوارکه به عنوان فرمانده گروهان در نیروی نخبه فعالیت می کرد و در ۷ اکتبر به شهرک های اطراف یورش برد.
علاوه بر این، این تروریست طرح تک تیراندازی در منطقه بیت حانون را رهبری می کرد و در عملیات تروریستی علیه نیروهای ارتش اسرائیل شرکت داشت.

السوارکه پس از مدت ها رصد توسط رزمندگان یگان جمع آوری ۴۱۴ شناسایی و در منطقه بیت حانون خنثی شد. قبل از حمله، اقداماتی برای جلوگیری از آسیب به غیرنظامیان انجام شد. به غیرنظامیان آسیبی نرسید.

در گزارش دیگری ارتش اسرائیل خبر داد که حمله ارتش اسرائیل به اهداف حزب الله در لبنان ادامه دارد

اوایل امروز جنگنده‌ها به دو انبار تسلیحات حزب‌الله در مناطق حولا و تلوسه در کنار ساختمان‌های نظامی و زیرساخت‌های تروریستی این سازمان در مناطق میس‌ا-جبل، عیتترون و یارون در جنوب لبنان حمله کردند.

علاوه بر این، ارتش اسرائیل با آتش توپخانه به چندین منطقه در جنوب لبنان حمله کرد.

بابک اسحاقی و اشکان صفایی دو خبرنگار ایرانی-اسراییلی درباره نبرد ارتش اسرائیل در غزه و رفح و همچنین نبرد با حزب‌الله لبنان گزارش هایی دادند که لینک آنها در اختیار شما همراهان گرامی قرار می گیرد: