نخست وزیر اسرائیل، بنیامین نتانیاهو در واکنش به اظهارات محمدجواد ظریف و شتاب در برنامه هسته‌ای رژیم ایران گفت: «ظریف دوباره دروغ می‌گوید. این ایران است که هر روزه و علنا تهدید به نابودی اسرائیل می‌کند.»

رژیم ایران به استقرار نظامی در سوریه ادامه می‌دهد و سازمان بین‌المللی انرژی اتمی امروز اعلام کرد که ایران برنامه هسته‌ای خود را شتاب می‌بخشد.

مجددا تاکید می‌کنم: اسرائیل به ایران اجازه توسعه سلاح هسته‌ای را نمی‌دهد، زیرا موجودیت ما را تهدید می‌کند و برای همه جهان خطرناک است.

 

3 دیدگاه‌

 1. همانطور که نخست وزیر نیتانیاهو می گویند ، ظریف دوباره دروغ گفت . واقعا باعث شرمساری است که آدم به ظاهر باسواد همچون ظریف بارها به دروغ می گوید رژیم هیچ کشوری را تهدید به نابودی نمی کند. این فرقه شیطانی ، اینقدر با دروغ در آمیخته شده اند که روز را به شب نمی رسانند مگر اینکه باعث عذاب انسانها شوند و در برابر چشم میلیونها نفر در مصاحبه هایشان خیلی راحت دروغ می گویند .واقعا چنین موجوداتی در تاریخ سیاست ، بی نظیر هستند. دنیا باید بداند که مردم ایران در چه جهنمی زندگی می کنند ، شقاوت ، سنگدلی و پر رویی اینها به جای رسیده که وزیر نیرو دولت به اصلاح امید و اعتدال با وقاحت تمام خطاب به مردم می گوید که یک وعده غذا بخورید . واقعا از وقاحت این اهریمن های بد سیرت و زشت صورت در تعجبم. واقعا آن نسل سرگردان دهه هفتاد میلادی در ایران چه بر سر کشور آوردند، کشوری که به سرعت به سوی پیشرفت و ترقی می‌رفت را به چنان پیشرفتی دچار کردند که دهه ها عقب افتاده شدیم و چندین نسل را به بلای این رژیم خونریز و شیطانی گرفتار کردند. آن بی فکرهای در خواب که هنوز هم عده ایی از آنها هر از گاهی در رسانه های مختلف با پر رویی و گستاخی از به وجود آوردن جو شورش در کشور دفاع می کنند و همه آن را نتیجه رفتار محمد رضا شاه می دانند. افراد فرو مایه و پست صفتی که عده آیی آخوند عقب مانده و شارلاتان را سر کار آوردند و مردم را بدبخت کردند و حال عذرشان این است که آخوندها انقلاب را دزدیدند.

 2. حکومت ننگین جمهوری اسلامی سالیان سال با دروغ و نیرنگ و فریب سعی کردند که مردم را فریب دهند
  طوریکه خودشان هم دروغهای خودشان را باور کرده اند.

  حکومت ننگین کمونییستی جمهوری اسلامی هیچگاه سیاست روشن و واضحی را دنبال نکرد و نمیکند
  جالب اینجاست که با وجود تکنولوژی و انواع دوربینها و خبرگزاری ها
  وقتیکه به چالشی کشیده میشوند خودشان خودشان را تکذیب میکنند

  ننگ و نفرین بر این حکومت مردم فریب و جهانخوار و درود بر جناب نتانیاهو

Comments are closed.