نتانیاهو:به پاس به رسمیت شناختن حق حاکمیت اسراییل بر گولان یک مکان را در گولان به نام پرزیدنت ترامپ نامگذاری خواهیم کرد

 به زودی در کابینه دولت طرحی برای خواندن یک شهر در بلندی‌های گولان به نام دونالد ترامپ را مطرح خواهم کرد

بنیامین نتانیاهو می‌گوید که برای سپاسگزاری نسبت به اقدام پرزیدنت ترامپ که حق حاکمیت اسرائیل بر بلندی های گولان را به رسمیت  شناخت قصد دارد یک آبادی یا مکانی را در بلندی‌های گولان به نام پرزیدنت ترامپ نامگذاری کند.

بنیامین نتانیاهو گفت که اسرائیل به پرزیدنت ترامپ بسیار مدیون است و به این وسیله خواهد کوشید که از رئیس جمهوری ایالات متحده و پشتیبانی او از امنیت اسرائیل قدردانی کند.

نتانیاهو این سخنان را روز گذشته سه شنبه هنگامی که با خانواده خویش در بلندی‌های گولان تعطیلات عید پسح را می‌گذراند بیان کرد.

آگاهان می‌گویند که در سال های اخیر هیچ آبادی تازه ای از جانب اسرائیل بر بلندی های گولان برپا نشده و چنین برنامه‌ای برای ایجاد آبادی های جدید در ماه ها و یا یک سال آینده نیز وجود ندارد و معلوم نیست که آیا نخست وزیر اسرائیل می‌خواهد آبادی جدیدی در بلندی‌های گولان برپا کند و یا نام یکی از آبادی های موجود را به دونالد ترامپ تغییر دهد.

همچنین این  اندیشه مطرح گردیده که ممکن است که یکی از تپه ها یا آثار برجسته بلندیهای گولان به اسم پرزیدنت  ترامپ نامگذاری شود.

یک دیدگاه

  1. این درسی باشد برای جهانیان مخصوصا حکومت زذل ودیکتاتور وستمکار جمهوری اسلامی ایران که ( بازی اشکنک دارد- سرشکستنک دارد) و توی دعوا و جنگ و تجاوز به حریم کشورها حلوایی پخش نخواهند کرد. حتماپیروزی برای طرف مقابل ویا ایجاد موازنه و تساوی برای همدیگر به ارمغان خواهد آورد. درصورت باخت و شکست ادوات و یا زمینهای دشمن به متجاوز وآغازگر جنگ و نفرت وخشونت وخون ریزی پس داده نخواهد شد تا بدانند که دیگر با قدرت هرچه بیشتر بر طبل جنگ و خون ریزی و نفاق نکوبند (مثل کاری که سرداران سپاه پاسداران حکومت ایران ) در حال انجامش هستند.
    حالا شکست خورده اید و راه برگشت هم ندارید تا چشمتان در می‌امد وجنگ نمیکردید.

Comments are closed.