نتانیاهو ادعاهای تبلیغاتی رژیم ایران را در مورد دست داشتن در حمله تروریستی اهواز “تمسخرآمیز” خواند

در آن حمله، که هنگام برگزاری یک رژه نظامی رخ داد، ۲۹ تن از شهروندان کشته شدند و حدود ۶۰ نفر زخمی گردیدند

نخست وزیر اسرائیل ادعای فرماندهان سپاه پاسداران و سران رژیم ایران را دایر بر دست داشتن اسرائیل در حمله تروریستی هفته پیش ئر اهواز، یک ادعای هجو دانست و این گونه ترفندهای رژیم ایران را که در جستجوی به راه انداختن فتنه و آشوب در منطقه است محکوم دانست.

در آن حمله، که هنگام برگزاری یک رژه نظامی رخ داد، ۲۹ تن از شهروندان کشته شدند و حدود ۶۰ نفر زخمی گردیدند. رژیم ایران که ضعف خود را آشکار ساخته بود، به یک حمله تبلیغاتی دست زید و کشورهای مختلف و سازمان های گوناگونی را به طراحی و اجرای این ترور متهم ساخت که یکی از آنها اسرائیل بود که حکومت ایران آن را “رژیم صهیونیستی” می نامد و موجودیت آن را انکار می کند.

در حالی که رژیم ایران ادعا می کند که پایگاه گروه تروریستی داعش در خاک سوریه را هدف حملات موشکی قرار داده، معلوم نیست که چگونه اسرائیل و ایالات متحده و عربستان و امارات عربی متحده را مورد اتهام قرار می دهد.

در میان مردم ایران این شایعه دهان به دهان می گردد که خود عواملی در داخل سپاه پاسداران بوده اند که با انجام این جنایت، خواسته اند بهانه ای برای سرکوب بیشتر مردم داشته باشند و در آستانه سفر روحانی به مجمع عمومی سازمان ملل و مباحثات شورای امنیت، بتوانند ادعا کند که رژیم ایران نمی تواند تروریست پرور باشد، زیرا خود قربانی ترور شده است.

بنیامین نتانیاهو در پیام توییتری خود نوشت: «این ادعا که اسرائیل در این حمله دست داشته تمسخرآمیز است»

در ادامه پیام آمده است: «این واقعیت که آن ها روی موشک های خود نوشته اند “مرگ بر اسرائیل” از نیات واقعی آنان پرده بر می دارد.»

در تصاویری که در ایران انتشار یافت دیده می شود که روی موشک ها همچنین نوشته شده است “مرگ بر آل سعود”. بدین سان، رژیم اسلامی ایران نشان می دهد که جز شعار مرگ بر کشورهای دیگر، مژده ای برای جهانیان ندارد.

اشاره به موشک هایی است که رژیم ایران ادعا می کند به سوی مقر گروه تروریستی داعش در خاک سوریه شلیک کرده که هنوز هیچ منبع خبری موثق، جزئیات قابل اعتمادی درباره آن منتشر نساخته است.

حکومت ایران تا کنون هیچ سند یا شواهدی ارائه نداده که ثابت کند چه سازمان یا کشوری در این جنایت تروریستی و کشته شدن شهروندان بی گناه ایرانی نقش داشته است.

در حالی که رژیم ایران در قتل حدود چهارصد هزار نفر در سوریه دست داشته و در عراق و یمن به ارتکاب جنایت ادامه می دهد، معاون پارلمانی سپاه پاسداران، احمد صالح جوکار در دفاع از اتهامات منتشره از جانب سپاه گفت: «آمریکا و اسرائیل و عربستان سعودی عوامل پشت پرده بی ثباتی در عراق و سوریه هستند».

این واقعیت که آن ها روی موشک های خود نوشته اند “مرگ بر اسرائیل” از نیات واقعی آنان پرده بر می دارد

یک دیدگاه

Comments are closed.