نتانیاهو از استقبال ملت ایران در همکاری برای بازیافت آب سپاسگزاری کرد

نخست وزیر اسرائیل در یک پیام کوتاه دیگر خطاب به ملت ایران، از استقبال گرمی که از پیشنهاد او درباره آمادگی اسرائیل برای کمک به ملت ایران در به کارگیری تکنولوژی پیشرفت بازیافت آب مصرف شده، به عمل آمده است صمیمانه سپاسگزاری کرد و نوشت که اطمینان دارد روزی خواهد توانست از ایران دیدن کند.

بنیامین نتانیاهو در همه پیام های پیشین خود تاکید کرده که حساب ملت خوب ایران را از حکومتی که خواهان نابودی اسرائیل است جدا می داند و مطمئن است که اکثر مردم ایران با سیاست های ماجراجویانه رژیم علیه اسرائیل و دخالت های آن در کشورهای منطقه مخالف هستند.

نتانیاهو در آغاز پیام جدید خود نوشت: «بر همه ایرانیان شجاع که در روزهای اخیر آشکارا از اسرائیل تشکر می کنند درود می فرستم».

در گزارش های پیشین آمده بود که پیام تصویری نتانیاهو در مورد بازیافت آب و کمک به کاهش مشکل آب در ایران، دست کم توسط دویست هزار نفر ایرانی دیده شده، و یک میلیون نفر در سراسر جهان آن را دیده اند. به گفته دفتر نخست وزیری اسرائیل، تنها در کانال تلگرام، یکصد هزار نفر عضو آن شدند.

نتانیاهو در پیام خود یادآوری می شود که بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته اسرائیل در بازیافت آب، می تواند حتی موجب نجات جان افراد زیادی باشد که به علت نبود آب و یا کمبود آن دچار بیماری و محنت می شوند.

نخست وزیر اسرائیل می نویسد که همکاری دو مردم برای کاهش مشکل آب، در ضمن نشان دوستی پایدار بین مردم ایراو اسرائیل می تواند باشد.

نتانیاهو نوشت: در حالی که رژیم ایران به تلاش برای ایجاد نفرت بین دو ملت ادامه می دهد، مردم ایران هوشیارتر از آن هستند که فریب این ترفند را بخورند

نخست وزیر اسرائیل در پیام خود نوشت که به همه مادران و پدران ایرانی، به همه داشنجویان و تلاشگران ایرانی قول می دهد که اسرائیل هرگز از وعده دوستی و صلح میان دو ملت دچار نومیدی نخواهد شد.

نتانیاهو خطاب به ملت ایران نوشت: «شما بالاخره یک روز از چنگان این رژیم خودکامه آزاد خواهید شد، و در آن روز من به تهران خواهم آمد تا با مردم دلاور فرهیخته ایران دیدار کنم».

آگاهان می گویند که این، یکی از گرمترین پیام هایی بود که نخست وزیر اسرائیل تا کنون خطاب به ملت ایران فرستاده است.

یادآوری می شود که سران حکومت اسلامی ایران ابراز آمادگی نخست وزیر اسرائیل برای همکاری در امور اب را “ریاکارانه” خوانده و آن را به تمسخر گرفتند. با این واکنش، آن ها بار دیگر ثابت کردند که نیازها و خواسته های ملت ایران برایشان هیچ اهمیتی ندارد و آن چه برایشان مهم است، همانا ادامه تنفرزایی و تلاش بیهوده برای نابود کردن یک ملت و یک کشور دیگر است که ملت ایران نیز از آن، زیان سنگینی متحمل می شود.

2 دیدگاه‌

  1. منابع اب وحفظ ان برای کشور عزیز م ایران امروز از اهم امور است.وظیفه انسانی ماست که در حفظمنابع اب کوشا باشیم واز تجربیات سایرین دراین باره فارغ از گرایشات سیاسی بهره برداری کنیم.

Comments are closed.