نتانیاهو به سازمان های ترور فلسطینی در غزه هشدار داد که “یک سورپرایز بزرگ” برای آنها ترتیب داده است

با ادامه تعرضات گروه تروریستی حماس از نوار غزه علیه خاک اسرائیلی و اهالی شهرک های پیرامونی، نخست وزیر بنیامین نتانیاهو هشدار داد که اگر این دست اندازی ها ادامه یابد، اسرائیل به یک اقدام غافلگیرکننده علیه این گروه تروریستی دست خواهد زد که سرکردگانش هرگز نتوانند آن را فراموش کنند.

این سخنان در ارتباط با ادامه شلیک خمپاره و موشک از غزه به سوی خاک اسرائیل، و همچنین ادامه هوا کردن بادکنک های انفجاری می باشد که در روزهای اخیر بر شمار آن افزوده شده است.

ساعاتی پس از پخش سخنان هشدار دهندۀ نتانیاهو که از کانال بیست تلویزیون اسرائیل پخش شد، حماس دوباره موشکی به خاک اسرائیل پرتاب کرد و بادکنک های در هوا دیده شد.

اهالی شهرک های اسرائیلی پیرامون نوار غزه، دولت را متهم می سازند که علیرغم همه وعده های خود به اهالی و هشدارها به حماس و سازمان های تروریستی دیگر، هنوز نتوانسته به عملیات ایذایی از غزه پایان دهد.

در یک ماه گذشته، به طور متوسط هر روز، یک موشک از غزه به سوی خاک اسرائیل شلیک شده که زندگی عادی را مختل می سازد و باعث خشم اهالی می شود. همچنین هوا کردن بادکنک های انفجاری که جان همگان را ممکن است به خطر اندازد، همچنان ادامه دارد.

اهالی شهرک های پیرامونی غزه می گویند نفتالی بنت وزیر دفاع که از سه ماه پیش این پست را به عهده گرفت، علیرغم هشدارهای پیشین علیه حماس و سازمان های ترور، در این مدت نتوانسته است برای متوقف ساختن تعرض، به اقدام مفیدی دست بزند.

نتانیاهو در سخنان شب گذشته (سه شنبه) در تلویزیون گفت که اگر حماس از رفتار کنونی خود دست برندارد، اسرائیل ناگزیر خواهد شد اقدام غافلگیرکننده خود را به اجرا بگذارد.

راکتی که شب گذشته، ساعتی پس از این تهدید نخست وزیر، به سوی خاک اسرائیل شلیک شد، در زمین باز سقوط کرد و آسیبی وارد نساخت.

آگاهان گفتند که در چهار هفته گذشته، شمار موشک هایی که به سوی خاک اسرائیل پرتاب شده، ۲۳ فروند بوده است و ادامه این وضع غیرقابل تحمل است.

 

یک دیدگاه

  1. اگر اسرائیل بتواند کلک رهبران و فرماندهان بیمصرف و مفت خور حماس را کف دستشان بگذارد، طومار حماس هم به کل بسته خواهد شد و مردم فلسطین هم از شر این اوباش جانی رهایی خواهند یافت. مردم فلسطین بدون این اوباش از آزادی بیشتری برای تصمیم گیری عاقلانه نسبت به طرح صلح برخوردار خواهند شد. با وجود تسلط گروه های تروریستی فلسطینی همچون حماس و … بر مردم فلسطین، این مردم بیچاره گروگانهایی بیش نیستند که حق هیچ اظهار نظری را ندارند و رهبران فاسد و جنایتکار چنین سازمانهایی، بجای همه تصمیم می گیرند و این امکان هر گونه صلحی را از بین خواهد برد.

Comments are closed.