نتانیاهو به نصرالله:درصورت تعرض، حزب الله متحمل شدیدترین ضربات می شود

نخست وزیر و وزیر دفاع در پاسخ به این سخنان، به نصرالله توصیه کرد که از یاوه گویی دست بردارد و فراموش نکند که اکنون سالیان دراز است در پناهگاه به سر می برد و پنج سال تمام عرق ریخت و تونل های تهاجمی زیر خاک اسرائیل حفر کرد

نخست وزیر اسرائیل امروز (یکشنبه) به تهدیدهای جنگی حسن نصرالله سرکرده گروه تروریستی حزب الله پاسخ داد و گفت که اگر این سازمان به اقدام نابخردانه ای دست بزند و بخواهد اسرائیل را مورد تعرض قرار دهد، باید خود را برای تحمل شدیدترین ضربات آماده سازد.

این سخنان بنیامین نتانیاهو که در آغاز جلسه هفتگی هیات دولت در اورشلیم بیان گردید، واکنش به سخنان روز آدینه حسن نصرالله بود که اسرائیل را به نابودی تهدید کرد و گفت اگر حکومت اسلامی ایران مورد حمله قرار گیرد، حزب الله اسرائیل را هدف بارانی از انواع موشک ها قرار خواهد داد و این کشور را به عصر حجر بازخواهد گردانید.

نخست وزیر و وزیر دفاع در پاسخ به این سخنان، به نصرالله توصیه کرد که از یاوه گویی دست بردارد و فراموش نکند که اکنون سالیان دراز است در پناهگاه به سر می برد و پنج سال تمام عرق ریخت و تونل های تهاجمی زیر خاک اسرائیل حفر کرد. ولی همه این تونل شناسایی شد و نقشه های حزب الله نقش بر آب شد.

حسن نصرالله در مصاحبه روز آدینه با تلویزیون المنار که به حزب الله تعلق دارد، با نشان دادن نقشه اسرائیل، گفته بود که همه نقاط حساس این کشور را با حملات موشکی نابود خواهد ساخت و اسرائیل را از نقشه جغرافیا حذف خواهد کرد.

نصرالله گفته بود که رژیم ایران و یا حزب الله لبنان نیازی به بمب هسته ای برای نابودی اسرائیل ندارند . زیرا همین موشک های نقطه زن که آماده شلیک می باشد، موجب نابودی اسرائیل خواهد شد.

نصرالله در بخش دیگری از سخنان خود گفت که اگر رژیم ایران مورد حمله نظامی قرار گیرد، سراسر خاورمیانه در شعله آتش خواهد سوخت.

نتانیاهو در ابراز واکنش به سخنان سرکرده حزب الله، آن را “یاوه سرائی” نامید و گفت که اگر حزب الله مرتکب اشتباه شود و به حمله دست بزند، ضربات سهمگینی بر پیکر این گروه وارد خواهد آمد و سرزمین لبنان نیز به شدت آسیب خواهد دید.

حسن نصرالله با سخنان روز آدینه، یکبار دیگر ثابت کرد که دشمن منافع ملی مردم لبنان است و به عنوان عامل مزدور یک کشور بیگانه در سرزمین خود عمل می کند.

4 دیدگاه‌

  1. در پیشگوییھای کتاب آسمانی آمدہ است که روزی شیطان مانند ماری به دنبال بلعیدن اسرائیل و فرزندانش بر خواھد آمد۰ درست مانند امروز که تروریستھا مانند ماری زمین را میکنند تا اسرائیل را نابود کنند اما ۰۰۰ ۰

    • دستان زوراور یهوه یایرا، که ما بر اساس کلام خداوند و مخصوصا کتب تورات داریم یعنی یشوعا مشیح ( عیسای مسیح ) حافظ ملت بزرگ اسراییل است، این قول و وعده خداوندمان میباشد. تروریست‌های اسلامی و غیر اسلامی که فرزندان شیطان هستند هیچ قدرتی بر فرزندان اسراییل و ایمانداران حقیقی به مسیح را ندارد.
      کشیش کوروش بارانی
      کلیسای ایرانیان تورنتو

Comments are closed.