نتانیاهو در جمع نظامیان اسرائیلی: ما به نیروهای نظامی رژیم ایران در سوریه، به شدت ضربه می‌زنیم

بنیامین نتانیاهو در حال دیدار از پایگاه تیپ زرهی در جنوب اسرائیل

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و وزیر امنیت اسرائیل، امروز صبح ضمن دیدار از پایگاه تیپ زرهی در جنوب کشور، به مشاهده رزمایش مشترک نیروی زمینی ارتش پرداخت.

آقای نتانیاهو گفت:
«رژیم ایران بزرگترین دشمن ما است. این رژیم صراحتا قصد خود برای نابود کردن ما به وسیله سلاح‌های هسته‌ای را اعلام می‌کند. ما باید از دسترسی آن رژیم به این سلاح جلوگیری کنیم. اما رژیم ایران نیروهای خود را به اطراف ما نیز آورده و می‌خواهد ما را محاصره کند. آن‌ها توسط حزب‌الله یک جبهه در لبنان ساخته‌اند و در غزه نیز به واسطه حمایت از حماس و جهاد اسلامی فلسطین این کار را انجام می‌دهند. اکنون هدف آن‌ها ایجاد جبهه سوم در مرزهای گولان، به وسیله استقرار نظامی در سوریه است.»

آقای نتانیاهو افزود: «ما موظفیم با همه این اقدامات مبارزه کنیم. ما به نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران در سوریه به شدت ضربه می‌زنیم. ارتش اسرائیل تنها ارتش دنیاست که علیه نیروهای نظامی رژیم ایران در سوریه مبارزه می‌کند. ما سلاح تونل‌های تروریستی را خنثی می‌کنیم، چه در لبنان و چه در غزه.»

آقای نتانیاهو خطاب به نیروهای ارتش اسرائیل گفت: «آنچه اینجا مشاهده کردم ستودنی است. روحیه رزمی شما. شاید در غزه کسانی به فکر یاغی‌گری هستند. به آن‌ها توصیه می‌کنم بفهمند که واکنش ما مرگبار و دردآور خواهد بود. ما آماده هر سناریو و هر تنشی هستیم.»

 

2 دیدگاه‌

  1. در این برهه از زمان ملت اسرائیل فقط باید اقای نتانیاهو را برای نخست وزیری انتخاب کند . علیرغم همه کینه توزیهای بی موردی که علیه ایشان اعمال می شود .

Comments are closed.