نخست وزیر اسرائیل فاش ساخت که بسیاری از هدف های نظامی سپاه قدس در سوریه، مورد حمله هوایی قرار گرفته است

نتانیاهو در ادامه سخنان امروز خود در هیات دولت، همچنین به صورت کلی فاش ساخت که اسرائیل علیه تولید موشک های نقطه زن توسط حزب الله نیز عملیاتی انجام داده

نخست وزیر اسرائیل در یک افشاگری کم سابقه، تایید کرد که آخرین حمله هوایی در خاک سوریه، توسط نیروی هوایی اسرائیل انجام گرفته و هدف از آن نابود کردن انبارهای جنگ افزاری بوده که رژیم ایران قصد داشته در خاک سوریه از آن استفاده کند و بخش عمده آن را برای حزب الله به لبنان بفرستد.

بنیامین نتانیاهو که امروز (یکشنبه) در جلسه هفتگی هیات دولت سخن می گفت، از رشته عملیاتی سخن گفت که در سی و شش ساعت گذشته در خاک سوریه انجام شده است.

نخست وزیر در آغاز جلسه هیات دولت، با بیان سخنانی در تحسین از ژنرال گادی آیزنکوت رئیس ستاد کل ارتش که در این روزها قرار است پست خود را به فرمانده بعدی، ژنرال آویو کوخاوی تحویل دهد، دستاوردهای امنیتی و نظامی او را در دوران خدمت چهار ساله ستود و گفت که او در تقویت و تحکیم امنیت اسرائیل نقش برجسته ای داشته است.

او گفت که در دوران خدمت ژنرال آیزنکوت، ارتش اسرائیل عملیات محرمانه بسیاری نیز برای تقویت امنیت کشور انجام داده، ولی درباره جزئیات آن سخنی نگفت.

نتانیاهو در ادامه سخنان امروز خود در هیات دولت، همچنین به صورت کلی فاش ساخت که اسرائیل علیه تولید موشک های نقطه زن توسط حزب الله نیز عملیاتی انجام داده، ولی به جزئیات آن اشاره ای نکرد. ولی گفت که کشف و انهدام تونل های تهاجمی حزب الله یک دستاورد بزرگ امنیتی بوده است.

3 دیدگاه‌

  1. از رییس جمهور اسراییل میخواهیم که به فشار بر این حکومت دینی ظالم ادامه دهد شاید مردم بتوانند روی خوش زندگی رو ببینن ما با مردم اسراییل برادریم

  2. درود وبرکت بر اسرائیل و اسرائیلیان درود و برکت بر بنیامین نتانیاهو و درود و برکت بر ژنرال گادی آیزنکوت رئیس ستاد کل ارتش که به حقیقت و دقت عمل نموده اند اسمان یهوه و زمین یهوه میراث اسرائیل و در خدمت بنی اسرائیل است .

Comments are closed.