نخست وزیر اسرائیل فردا در داوُس برای چهارمین بار با پرزیدنت ترامپ دیدار می کند

 

کوتاه مدتی پس از دیدار موفقیت آمیز معاون ریاست جمهوری ایالات متحده از اسرائیل، بنیامین نتانیاهو با پرزیدنت ترامپ دیدار و گفتگو خواهد کرد. این دیدار در حاشیه برگزاری کنفرانس اقتصادی بین المللی در شهر داوُس Davos سوئیس انجام خواهد گرفت. این کنفرانس هر سال با حضور رهبران برجسته کشورهای مختلف جهان برگزار می شود.

نخست وزیر اسرائیل روز گذشته (سه شنبه) ساعاتی پس از آن که با میهمان بلندپایه خود که رهسپار بازگشت به ایالات متحده بود خداحافظی کرد، خود نیز به سوی سوئیس پرواز کرد.

این کنفرانس، در عین حال که به مسائل مهم اقتصادی جهان می پردازد، فرصتی نیز برای دیدارهای سران کشورها می باشد.

دیدار بین نتانیاهو و پرزیدنت ترامپ فردا (پنجشنبه) برگزار می شود. از هنگامی که پرزیدنت ترامپ به ریاست جمهوری رسیده، این چهارمین دیدار او با نخست وزیر اسرائیل است. دیدار پیشین آن ها حدود یک ماه و نیم پیش، در حاشیه گشایش همایش سالیانه مجمع عمومی سازمان ملل بود.

نخست وزیر اسرائیل یکی از سخنرانان فردا در همایش داوُس خواهد بود. پرزیدنت ترامپ نیز روز حمعه (پس فردا) سخنرانی خواهد کرد که گفته می شود روی مشکلات اقتصادی جهان انگشت خواهد گذاشت.

 

یک دیدگاه

  1. اگر تمام ثروت دنیا را به یک نفر بدهید و از این فرد در خواست بکنید که بدون غرض و مرض بین پیشرفته ترین و امن ترین کشور دنیا و اسرائیل یک انتخاب را داشته باشد آیا این فرد اسرائیل را انتخاب نخواهد کرد؟

Comments are closed.