نخست وزیر اسراییل پیش از عزیمت به واشنگتن:با پرزیدنت ترامپ در مورد ادامه فشارها به رژیم ایران و توسعه تحریم ها گفتگو می کنم

نخست وزیر اسراییل در فرودگاه و پیش از پرواز به سوی واشنگتن برای دیدار رسمی از ایالات متحده و دیدار با پرزیدنت ترامپ یه اهداف سفر خود اشاره کرد.

نخست وزیر اسراییل گفت:برای اجرای دیدارهای بسیار مهم با پرزیدنت ترامپ، عازم واشنگتن هستم. البته با رهبران کنگره نیز دیدار و در اجلاس ای‌پک سخنرانی خواهم کرد.

با پرزیدنت ترامپ درباره بلندی‌های گولان و تصمیم تاریخی ایشان، سوریه، ادامه فشارها علیه رژیم ایران، توسعه تحریم‌ها و همکاری امنیتی و اطلاعاتی بی‌سابقه بین دو کشور گفتگو خواهم کرد.

هفته گذشته پرزیدنت ترامپ در توییتر خود نوشته بود “هنگام آن رسیده است که حق مالکیت بلندیهای گولان در دست اسرائیل را به رسمیت بشناسیم.

تصمیم پرزیدنت ترامپ برای به رسمیت شناختن حاکمیت اسرائیل بر بلندی های گولان، در اسرائیل با خرسندی بسیار روبرو شد و همه احزاب سیاسی کشور از این تصمیم به گرمی استقبال کردند. ولی کشورهای عرب ابراز ناخرسندی کردند و آن را نقض قوانین بین المللی دانستند.

بنیامین نتانیاهو از این تصمیم ابراز خرسندی عمیق کرد و آن را یک معجزه لقب داد. همه احزاب دیگر اسرائیل نیز از این تصمیم حسن استقبال کردند.

شب گذشته نخست وزیر اسراییل در اینباره همچنین گفت:امشب عازم واشنگتن هستم تا با پرزیدنت ترامپ دیدار کنم. از ایشان برای به رسمیت شناختن حاکمیت اسرائیل بر بلندی‌های گولان قدردانی خواهم کرد. با ایشان درباره ادامه مبارزه مشترک علیه خصومت رژیم ایران گفتگو می‌کنم. اقدامات ما شدت خواهند یافت.

نخست وزیر اسراییل در ادامه سخنانش گفت:روابط من با رهبران جهان از جمله پوتین، مودی از هند، بولسونارو که هفته آینده از برزیل با اسرائیل سفر می‌کند، با آبه از ژاپن، رهبران چین و دیگر رهبران یک دارایی بسیار مهم برای کشور اسرائیل به‌شمار می‌آید‌.

بنیامین نتانیاهو در سخنانش با اشاره به عملکرد او در دوران نخست وزیری گفت:هرگز چنین روابطی بین دولت اسرائیل و رئیس جمهوری آمریکا وجود نداشته و این یک دارایی بسیار بسیار برای اسرائیل است و خوب است که ادامه یابد.

با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات که کمتر از دو هفته دیگر برگزار می شود نتانیاهو سعی دارد با برشمردن موفقیت های خود نتیجه انتخابات را به نفع خود تغییر دهد.

به گفته نخست وزیر اسراییل موضوع تحریم های حداکثری رژیم ایران یکی از موضوع های مهم دیدار وی از ایالات متحده خواهد بود.

نخست وزیر اسراییل در پایان گفت:”رژیم ایران به فریب دادن جامعه جهانی و دروغگوئی درباره برنامه هسته‌ایی نظامی خود ادامه می‌داد. رژیم ایران توانائی‌های خود را پنهان می‌کند و تقاضای دستیابی به سلاح هسته‌ای را دارد. رژیم ایران تهدیدی است علیه صلح خاورمیانه و علیه جهان، و باید جلوی او را گرفت”.

 

یک دیدگاه

  1. رهبر ایران در مقابل امریکا کم اورده و بازی تسلیم نشان میدهد بدانید این خود شرارت و دروغ بزرگ است انها ۴۰ سال جهان را فریب داده اند چون اخوند و بی ریشه و اساس هستند حکومتگران اسلامی ایران در مقابل فشار حتی شورت خود را می کنند همانطور طی چهل سال نشان داند اما این بار جهانیان فریب این چادر به سر همه نیمه مرد و مکار ( اخوندهای انگلیسی دزد ) را نخواهند خورد . امریکای امروز امریکای اوباما نیست . امریکای امروز امریکای سرافراز است که حتی به فرکانسهای دائمی پشت پرده اخوندک های انگلیسی در ایران توجه نخواهند کرد و اقتدار امریکا را به زخ جهان خواهند کشید بدانید اخوند کثیف ترین و مکار ترین موجود روی زمین است پس فریب نخواهیم خورد . ایران جدید را جهان میخواهد پس بشود . اسرائیل بزرگ تحقق برکت بر جهان هستی است . لعنت بر دشمنان اسرائیل لعنت بر تمام انان که دشمن بشریت ( اسرائیل ) هستند . درود وبرکت بر اسرائیل تا ابد ایران را بسپارید به شاهزاده رضا پهلوی و در طی زمان برای اینده ایران تصمیم بگیرید . اخوندکهای اسلامی با ثروت ایران صاحب شرارت شدند پس ثروتشان را از ایشان بریده بگذارید بفهمند که عدد و رقمی نیستند . و شرارتها بدانند هیچ راهی برای مقابله با من ندارند میتوانند امتحان کنند . پس نه نقشه بکشند و نه حیله کنند . اسرائیل برکت جهان است درود وبرکت بر اسارئیل درود وبرکت بر اسرائیلیان تا ابد

Comments are closed.