نخست وزیر و وزیر امور خارجه اسرائیل:سپاه پاسداران یک سازمان تروریستی است.آمریکا متحدانش را برای تروریست ها رها نخواهد کرد 

سپاه پاسداران یک سازمان تروریستی است که هزاران نفر از جمله آمریکایی‌ها را به قتل رسانده است. باور این که آمریکا این سازمان را از فهرست گروه‌های تروریستی حذف کند، سخت است.

سپاه پاسداران, حزب‌الله لبنان هستند، جهاد اسلامی در غزه هستند، حوثی‌های یمن هستند، آن‌ها شبه‌نظامیان عراق هستند.

سپاه پاسداران مسئول حملات به غیرنظامیان و سربازان آمریکایی در سراسر خاورمیانه هستند، از جمله در سال گذشته. آن‌ها مسئول برنامه‌های ترور مقامات ارشد دولت آمریکا هستند.

سپاه پاسداران در کشتار صدها هزار غیرنظامی سوری شرکت کرد، لبنان را ویران کرد. آن‌ها مسئول سرکوب جنایتکارانه مردم ایران هستند. آن‌ها یهودیان را به دلیل یهودی بودن، می‌کشند، مسیحیان را به دلیل مسیحی بودن و مسلمان را به دلیل اینکه تسلیم آن‌ها نمی‌شوند.

سپاه بخش مرکزی و جدایی ناپذیر از ماشین سرکوب جنایتکارانه حکومت جمهوری اسلامی است. دستشان به خون هزاران ایرانی و سرکوب روحیه جامعه ایرانی آغشته است.

تلاش برای لغو تعریف سپاه پاسداران به عنوان یک سازمان تروریستی، توهین به قربانیان و محو یک واقعیت مستند است که دارای شواهد و مدارک بی چون و چرای است. برای ما سخت است باور کنیم که تعریف سپاه پاسداران به عنوان یک سازمان تروریستی در ازای «وعده آسیب نرساندن به آمریکایی‌ها» لغو شود.

جنگ با تروریسم ماموریت تمام جهان است. ما معتقدیم که ایالات متحده نزدیکترین متحدان خود را در ازای وعده‌های توخالی تروریست ها رها نخواهد کرد.