نصرالله تهدید می کند که اگر آمریکا به ایران حمله کند، سراسر خاورمیانه به آتش کشیده می شود

 

هشدارهای حسن نصرالله سرکرده حزب الله لبنان، که گفته بود اگر ایالات متحده به حکومت اسلامی ایران حمله کند، حزب الله نیز منطقه را موشک باران خواهد کرد، توسط برخی تحلیلگران به نشان دیگری از مزدوری این گروه شیعه لبنانی، برای تامین نقشه ها و برنامه های جنگی رژیم ایران محسوب می ود و نشان می دهد که نصرالله عامل نفوذی رژیم ایران در لبنان است که خود را وسیله ای برای تامین هدف های رژیم ایران در منطقه قرار داده است.

حسن نصرالله در نطق دو روز پیش (آدینه) بمناسبت آن چه که رژیم ایران آن را “روز جهانی قدس” می خواند سخنرانی کرد، واز جمله گفت که اگر رژیم ایران مورد حمله نظامی قرار گیرد، “تمامی خاورمیانه را به آتش می کشد”.

نصرالله، اسرائیل را به موشک های نقطه زن تهدید کرد و در این رابطه گفت:«جنگ علیه ایران، در محدوده ایران باقی نمی ماند، بلکه آتشی است که سراسر منطقه را شعله ور خواهد ساخت»

نصرالله که اکنون سالیان دراز است از ترس حمله اسرائیل در پناهگاه به سر می برد و از ظاهر شدن در ملاء عام می ترسد، در ادامه سخنانش گفت که در حال حاضر حزب الله موشک های نقطه زن را تولید نمی کند، ولی در برخی کشورهای منطقه کارگاه آن وجود دارد و اگر به ایران اسلامی حمله شود، سراسر منطقه به آتش کشیده خواهد شد.

حزب الله یک گروه تروریستی است که ۳۷ سال پیش توسط رژیم ایران در لبنان برپا گردید و تا کنون بیش از صد میلیارد دلار برای ملت ایران هزینه داشته است. رژیم، این سازمان را به صورت بازوی عملیاتی خود در کشورهای خاورمیانه و به ویژه برای رویارویی با اسرائیل برپا کرده است.

حزب الله با رفتارهای جنگی خود، امنیت لبنان را به شدت به خطر انداخته و باعث جنگ ها و درگیری های متعددی با اسرائیل شده که پیامدهای ویرانگری برای لبنان داشته است.

به دستور رژیم ایران، حسن نصرالله در نطق خود، طرح صلح ایالات متحده به هدف رفع نزاع فلسطینی ها با اسرائیل را به شدت مورد حمله قرار داد و اعلام داشت که گروه او، همانند رژیم ایران، همه تلاش خود را برای ناکام گذاشتن این طرح به کار خواهد برد.

نصرالله گفت: «ما همه تلاش خود را به عمل خواهیم آورد که هرگونه توطئه ای را خنثی کنیم و هرگونه معاملاتی را خنثی نمائیم» که منظور او طرح صلح ایالات متحده است که آن را معامله قرن نام نهاده اند.

نصرالله با خشم بسیار تهدید کرد که اگر ایالات متحده به این تلاش خود ادامه دهد، حزب الله لبنان نیز متقابلا کارخانه تولید موشک های نقطه زن برپا خواهد کرد.

اسرائیل در ماه های گذشته فاش ساخته که حزب الله در چند نقطه در حوالی بیروت، کارگاه هایی برای تبدیل موشک های موجود به موشک های نقطه زن برپا ساخته، ولی نصرالله ادعا کرد که این افشاگری اسرائیل واقعیت ندارد.

4 دیدگاه‌

  1. جمهوری اسلامی به تروریستها صدھزار موشک دادہ تا اسرائیل را نابود و یهودیان را نسل کشی کنند۰ چه تفاوتی دارد که ھمه اسرائیلیھا را با یک بمب اَتُم بکُشند یا با صدھزار موشک یا با یک میلیون سنگ؟ باید با این تهدید به شدّت برخورد شود و اسرائیل باید از خود دفاع کند۰

  2. پوشک الله، متخصص خوردن پول بادآورده ایران است.
    زمانی که احمق های بهشت تقیه ای پوشک الله با فاحشه های بی اختیارش جذابیتش را از دست بدهند، پوشک الله می ماند و پوشکش

  3. خدا حافظ ملت ودولت اسراییل است. رژیم ایران وحزب الشیطان در لبنان هیچ غلطی نمیتوانند بکنند. نشنیدیم یکبار هم که شده حسن نصرالله بگوید از پولهای دزدی شده از جیب ملت ایران ودلارهای ایران سیر شدیم ودیگر بس است واین حق وحقوق ملت ایران است وشرعاً نباید بدست ما بیفتدوبرسد بلکه برای خارج ساختن ملت ازفلاکت وتیره روزی استفاده گردد. میگویند به قیامت الهی اعتقاد دارند که اینطوری شده و وای به روزی که هیچ اعتقادی هم درمیان نباشد.

Comments are closed.