نقوی حسینی از حکومت خواست بر شدت سرکوب علیه مردم در رابطه با حجاب بیافزاید

در تلاش دیگری برای افزایش سرکوبگری علیه بانوان ایران و انحراف افکار عمومی از مشکلات واقعی کشور، حسین نقوی حسینی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، دستگاه‌های دولتی و عناصر خبرچین در میان مردم را به مبارزه با آنچه که “بی‌حجابی” نامید فرا خواند. ار هنگام انتصاب رئیسی به ریاست قوه قضائیه، و بحرانی تر شدن کشاکش با ایالات متحده، حکومت می کوشد اقدامات سرکوبگرانه بیشتری را علیه بانوان به اجرا گذارد.

به گفته آشنایان امور، حکومت آن چه را که “بدحجابی” می نامد، به نوعی دهن کجی نسبت به حکومت تعبیر می کند که نشان از اعتراض های مردمی دارد.

حسین نقوی حسینی، گفت : چرا برخی از مقامات رسمی کشور “در برخورد با بی حجابی” به جای حمایت از نیروی انتظامی از کسانی دفاع می کنند که به دید وی  “شئونات دینی جامعه” را رعایت نکرده و “ارزش های دینی و اعتقادات مردم” را زیر پا می گذارند.

حسینی افزود: شهروندان هم  وظایف شرعی و دینی خود را فراموش کرده اند و دربسیاری از موارد از آ نان حمایت می کنند .

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:  نیروی انتظامی و دستگاه قضایی قانون از “صلابت لازم” برای حمایت از برخوردکنندگان با مخالفان حجاب اجباری بهره مند نیستند باید با تهیه لایحه یا انجام اصلاحات لازم در قوانین موجود بر “صلابت” آنها بیافزاییم واین  وظیفه ی قانون است که از آمر به معروف و ناهی از منکر پشتیبانی و حمایت کند.”

نقوی حسینی در پایان گفت که خودرو حریم خصوصی افراد نیست و نمی تواند وسیله ای برای نادیده گرفتن حجاب اجباری اسلامی باشد. وی گفت : “در سال های اخیر خودرو وسیله ای برای هنجارشکنی و نادیده گرفتن ارزش ها و اعتقادات مردم شده” است. باید با زور و قدرت با بی حجابان برخورد کرد.

آخوند حاج‌محمدی سرپرست دادسرای ارشاد، پیشتر با انتشار دادن یک شماره تلفن ۲۴ ساعته از شهروندان تهران خواست در صورت مشاهده مواردی مانند “‌کشف حجاب در خودرو” و “رقص مختلط”، فوری  مشخصات این افراد را به دادسرا گزارش کنند.

گویی نمایندگان مجلس اسلامی حکومت، مسئله ای مهمتر از بی حجابی را درایران فلاکت زده نمی بینند  نه فقر و بیکاری و فساد را می بینند و نه  بیماری و بی خانمانی و نبود امکانات برای سیل زدگان و زلزله زدگان را، ایران در حال فروپاشی است و مردم نان شب ندارند که بخورند آنوقت از مبارزه با بی حجابی می گویند آقای نقوی حسینی بروید و به فکر سفره های خالی مردم باشید تا بیش از ۱۰هزار تن اززنان تهران برای لقمه ای نان  تن فروشی نکنند .این آمار فقط در تهران است حال در شهرهای دیگر بماند .

آفتاب نیوز۳ سال پیش  در گزارشی با نام آماری تکاندهنده از وضعیت تن فروشی در تهران اعلام کرد که بیش از ۱۰ هزار “تن فروش” در پایتخت ایران  نزدیکترین محل برای دیدن مسوولان کشور اسلامی وجود دارد .

آفتاب نیوز در ادامه می نویسد وضعیت تن فروشی در پایتخت آرام آرام به سمت آژیر خطر کشیده می شود اما مسئولان همچنان از بیان آمارها و وضعیت هراس دارند و حتی وزیرکشور هم هیچ حرفی از این آسیب اجتماعی به بهارستانی ها نزد.

 

2 دیدگاه‌

  1. درود. خیلی سخت نیست تشخیص اینکه چه کسانی چه منافعی دارند. متاسفانه منافع بسیاری از افراد که کارشون مبارزه با بدحجابیه، علاوه بر پست و مقام، خیلی چیزای دیگه است. من یک پرونده داشتم توی اماکن، به چشم دیدم که اونجا مامور آقا دنبال این بود که ببینه فلان کسی که دیشب دستگیرش کردن رو کجا بردن که بره سروقتش هم رشوه بگیره و هم برنامه ی تجاوز باهاش بذاره. مردم توی ایران واقعا تحت شکنجه هستن. متاسفانه سگ گله، خودش شده رفیق گرگ.

Comments are closed.