نقوی حسینی: بسیاری از نمایندگان مجلس خواهان باز گرداندن آقازاده ها از کشورهای خارج هستند

حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس ایران گفت : شمار زیادی از نماینگان مجلس، طرح دو فوریتی الزام بازگشت خانواده مدیران و مسئولان از خارج از کشور را مورد تائید قرار داده و آن را برای مطرح شدن در مجلس امضا کرده اند. .

حسین نقوی حسینی گفت: «حرف ما این نیست که خانواده و فرزندان مسئولان به خارج از کشور نروند بلکه می‌گوییم که در صورت زندگی و تحصیل خانواده‌های‌شان در خارج از کشور، آنها دیگر نمی‌توانند مسئولیتی در نظام جمهوری اسلامی داشته باشند و باید از سمت شان برکنار شوند  در غیر اینصورت دستگاه‌ها موظف به عزل آنها شوند.

وی افزود:  اگر طرح مذکور در مجلس ایران رأی بیاورد، مدیران نظام در تمام سطوح، سه ماه فرصت دارند که فرزندان و خانواده خود را ملزم کنند که به ایران بازگردند

بدنبال  راه اندازی کمپین “فرزندت کجاست” در فضای اجتماعی  که از مسئولان ایرانی می‌پرسند که فرزند آنها در حال حاضر کجا است؟ برخی پاسخ‌های مسئولان عصبانیت کاربران و مردم ایران را برانگیخت. و مردم در فضای اجتماعی نوشته اند ؟ فرزندان شما با کدام هزینه و با چه امکاناتی به خراج از کشور می روند که ما و فرزندانمان نمی توانیم برویم ؟؟؟

محمد مصدق، معاون حقوقی قوه قضائیه ایران از نمایندگان مجلس خواست تا طرحی را تصویب کنند که ممنوعیت تحصیل فرزندان مقامات در خارج از کشور را شامل شود.

شمارزیادی از  نمایندگان در تایید این طرح گفته اند : «تحصیل فرزندان مقامات در کشورهایی همانند آمریکا، انگلیس و کانادا با امنیت ایران در تعارض است و باید ممنوع شود، زیرا این کشورها به دنبال دستیابی به اطلاعات استراتژیک هستند».

اما برخی دیگر نیز گفته اند:  شاید حضور فرزندان مقامات در خارج از کشور تبدیل به ابزار جاسوسی شود با شایدها و اگرها نمی‌توان قانونی را به تصویب رساند.

یک دیدگاه

  1. گنده سپاهیان و گنده عمامه داران، فرزندانشان یا اکثرا در کشورهای غربی هستند و یا اینکه فیلم های سکسشان با دختران زیباروی زیر ۱۸ سال در اختیار سرویس های اطلاعاتی کشورهای مختلف علی الخصوص روسیه است. هیچ تصمیمی بدون اجازه شرق و غرب نمی توانند بگیرند و حاکمان کنونی کشور مشتی دلقک هستند که وظیفه اشان تنظیم اقتصاد جهان است امری که ۴۰ سال است به پشتوانه حمایت جهانی در سقوط شاه فقید ایران، عملی شده است.

    ماموریتشان فرستادن فرزندانشان است و آنهایی که وامانده اند حال دست به کار شده اند که آنها نیز عقب نمانند.

Comments are closed.