نماینده شخصی خامنه ای و امام جمعه کرج: «کارشناسان آمریکایی گفته اند اسرائیل شش سال دیگر نابود می شود»

آخوند محمد مهدی حسینی همدانی نماینده شخصی خامنه ای و امام جمعه کرج که بدروغ از زبان کارشناسان آمریکایی ادعا می کند که اسرائیل شش سال دیگر نابود می شود

یک آخوند حکومتی در ایران ادعا می کند که سه کارشناس برجسته آمریکایی پیش بینی کرده اند که اسرائیل تا شش سال دیگر نابود می شود. خامنه ای سه سال پیش گفته بود که فقط بیست و پنج سال به پایان موجودیت اسرائیل باقی مانده است و رژیم ایران یک تابلوی شمارش معکوس زمان در چند نقطه و از جمله مشهد نصب کرده است.

آخوند محمد مهدی حسینی همدانی، در مقام امام جمعه کرج، در خطبه روز گذشته (آدینه) گفت: «شانزده موسسه و نهاد اطلاعاتی آمریکا، در پژوهش های خود به این نتیجه رسیده اند که اسرائیل تا سال ۲۰۲۵یعنی شش سال دیگر فرو می باشد.

امام جمعه کرج و نماینده شخصی خامنه ای در آن شهر توضیح نداد که این مطلب را در کجا خوانده و این شانزده موسسه چه نام داشته اند و بر چه اساس و استدلال توانسته اند چنین محاسبه دقیقی را به عمل آورند.

آگاهان می گویند که این یاوه سرایی تنها یک نمونه از بیان دروغ های شاخدار گروهی از روحانیون حکومتی در ایران، علیه اسرائیل و ملت یهود است که هدف آن فریب دادن دین مداران و تبلیغ برای رژیم است.

آخوند حسینی همدانی در توضیح دیدگاه خود، ادعا کرد که اوضاع در اسرائیل از نظر داخلی بسیار آشفته و شکننده است. او گفت: «تنها مقداری صبر می خواهد و اگر مدتی تحمل شود، کار اسرائیل تمام است». ولی او افزوده گفت: «شاید مقاومت این را نخواهد».

گفتنی است که آخوندهای حکومتی در ایران، از هنگامی که قدرت را به دست گرفته اند، با بیان ادعاهای بی اساس علیه اسرائیل و یهودیان، می کوشند شعار “مرگ بر اسرائیل” را که چهل سال است از زبان رژیم شنیده می شود، موجه و به حق نشان دهند.

10 دیدگاه‌

 1. شتر در خواب بیند پنبه دانه// گهی گپ گپ خورد گه دانه دانه
  کورش بزرگ گفته بود:”مرد پارسی دروغ نگوید اگرچه در میدان جنگ باشد” ما به درستی می دانیم این آخوند دیو صفت که لنگ سیاهی به سر خود بسته و صفتی بنام «سید» را با خود مانند جاروب حمل می کند که آنرا می شود کوتاه شده این واژه ها نامید[س=سفاک//ی= یاغی// د= ددمنش] مرد پارسی و یا ایرانی نیست و نه تنها دشمن ماست بلکه دشمن دوست ما اسرائیل هم هست۰ اینها چهل سال است که یاوه و دروغ می گویند.[” در اوستا واژه ایی بنام اشموغ آمده که نام دیو فریفتار و گمراه کننده است و در ادبیات دینی زرتشتیان , در فرهنگهای پارسی و نیز در ادبیات پارسی این واژه به صورت «آسموغ» آمده است. در برهان قاطع زیر همین نام می خوانیم: آسموغ نام دیوی است از متابعان اهرمن که سخن چینی و فتنه انگیزی و دروغ گفتن و میان دو کس جنگ انداختن و عداوت رسانیدن , به او تعلق دارد. در واژه نامه دهخدا در زیر واژه آسموغ بیتی از طیان آمده: گفته اش جملگی دروغ بود// او سخن چین چون آسموغ بود “]
  این آخوند هم یک آشموغ است!
  آنچه در [” “] نوشتم از یک کتاب به زبان پارسی است که آنرا بدون تغییر در این کامنت باز نویسی کرده ام!!!

  • قوم یهود با پیش گویی بوجود نیومده که با پیشگویی آز میان برود، خوب یا بد این است که آز نظر امنیت اسرائیل ضمن اینکه یک مملکت مستقل است و آز نظر موقعیت جغرافیایی در خاورمیانه قرار داره اما همانند ایالتی آز ایالات متحده آمریکا است در نظر دولت مردان آمریکایی.

 2. انشاله حکومت ایران بزودی نابود می گردد.
  اسراییل هم کوتاهی می کند وگرنه لبنان وسوریه رابمباران اتمی بکند وخیال همه راراحت بنماید انموقع ببینیک این حکومت ملاها چه می کنند

 3. شما چه کاری به کار اسراییل و یهودیان دارید. مگر باز دوباره نماینده خدا روی زمین شده اید که عده ای را بنام خدا به خاک وخون بکشید قربه الی الله.؟؟؟ چقدر این آخوندهای ایران بدبخت و رذل هستند. این همه آدم جوان را درایران و عراق وسوریه وغیره کشتند واسمش راهم شهادت گذاشتند چی شد؟؟

Comments are closed.