نیروی انتظامی تهران اعلام کرد که سیصد هزار بانو به اتهام بدحجانی در داخل اتومبیل، تنبیه می شوند

بسیاری از بانوان ایرانی لچک را روی موی سرخود قرار می دهند و گره نمی زنند

فرمانده نیروی انتظامی تائید کرد که حکومت همچنان به کارزار خود برای تحمیل حجاب اجباری بر بانوان ادامه می دهد و بر میزان سرکوب می افزاید. او از جمله فاش ساخت که قرار است ۳۰۰ هزار نفر از بانوان به اتهام این که در داخل اتومبیل خویش، حجاب کامل به سر نداشته اند احضار گردیده اند و اقدامات تنبیهی علیه آنان انجام خواهد گرفت.

پاسدارحسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی، حکومت ایران گفت: مالکان ۳۰۰ هزار خودرو از طریق  سامانه ارسال پیامک نیروی انتظامی به اتهام بدحجابی احضار شدند که از این تعداد ۱۵۰ هزار تن  برای پاسدار اشتری، در ارتباط با به گفته وی بی حجابان واژه جدید ی را ابداع کرد و گفت: «ما کاری شل حجابی و بد حجابی نداریم که هر کسی برای خودش تعبیری دارد، اما خودرو را حریم خصوصی نمی‌دانیم و با هر کسی در خودروی خود بی‌حجاب بود برخورد می‌کنیم».

به گزارش بولتن نیوز، از هفته گذشته طرحی در تهران پیاده شده که بر اساس آن، پیامکهایی به مالکان خودرویی‌هایی صادر می‌شود که سرنشین آن بدحجاب بوده باشد.

پاسدار اشتری در باره  پیامک‌های بدحجابی می گوید : ارسال این پیام ها یک کار بسیار خوبی است که طی سه مرحله به راننده اخطار داده می شود که در مرحله سوم او را به   دادسرا می‌فرستیم و ماشین را هم می‌خوابانیم که تا کنون مرحله سومی نداشته ایم یعنی این طرح این قدر تاثیر داشته است.»

فرمانده نیروی انتظامی حکومت گفت: «هر چه پیش می‌رویم اقدامات سلبی و ایجابی ما در زمینه عفاف و حجاب افزایش می‌یابد در این چند ماهه با حمایت رهبری و ائمه جمعه  اقدامات ما به نسبت مدت مشابه سال قبل ۴۰ درصد افزایش یافته است.»

وی افزود:  «بعد از خودرو‌ها در مرحله دوم به سراغ صاحبان اماکن و مشاغل خواهیم رفت، معابر در آخرین مرحله است که بسیار سخت است.»

پاسدار اشتری با تاکید بر حمایت قاطع از مامورانی که زنان و جوانان را به اتهام «بدحجابی» مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند، گفت: مامور ما رفته و وظیفه‌اش را انجام داده گفتم باید تنبیه متوقف و از آن‌ها تقدیر شود و ما از آن مامور تقدیر کردیم.»

بسیاری از بانوان ایرانی لچک را روی موی سرخود قرار می دهند و گره نمی زنند.

3 دیدگاه‌

  1. “پاسدار شتری!” نامت هم مانند وجودت حیوانی است.
    ای مردان ایرانی، که جلوی رویتان زنان را برای تنبیه و شکنجه دستگیر میکنند، واقعا که بسیار انسان و باعث افتخارهستید!

  2. من ھم گناہکار را مردان ایرانی میدانم۰ به ھرحال این سیاہروزی، تنها با انقلاب پایان میابد۰ این انقلاب به انقلاب زنان شهرت خواھد یافت۰ آیا مردان قدرِ مادران و ناموس شان را میدانند؟

Comments are closed.