نیروی انتظامی موسوم به ناجا این اتهام را رد می کند که به تولید و فروش مواد مخدر می پردازد

وزیر ارتباطات ایران نوشت: فقط در یک فقره از پایش سطوح زیر کشت، به ۷۰ هکتار زمین در غرب کشور رسیدیم که در آن خشخاش کاشته شده بود و کسی هم مطلع نبود

نیروی انتظامی موسوم به ناجا این اتهام را رد می کند که به تولید و فروش مواد مخدر می پردازد و ادعا می کنند که مزارع خشخاش به صورت وحشی روییده شده و ارتباطی با نیروهای انتظامی ندارد.

پاسدار  ایوب سلیمانی فرمانده ناجا با تکذیب کشت خشخاش در ایران، به خبرگزاری تسنیم گفت: «طیف نوری خشخاش بسیار به شقایق وحشی نزدیک است و در برخی از رصدها این اشتباه بوجود می‌آید».

وی گفت: مجموعه پلیس در مبارزه با مواد مخدر از تجهیزات سنگین پهپاد، بالگرد مجهز به دوربین و اسلحه، کار اطلاعاتی و مخابراتی، رصد و پایش به صورت الکترونیکی و اپتیکی برخوردار است.

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات ایران  ۶ماه پیش در ارتباط با مزارع خشخاش در ایران در تویتری نوشت: فقط در یک فقره از پایش سطوح زیر کشت، به ۷۰ هکتار زمین در غرب کشور رسیدیم که در آن خشخاش کاشته شده بود و کسی هم مطلع نبود.».

با انتشار این توییت  نظامی مسعود زاهدیان، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفته بود: این گزارش اشتباه است و انگار پلیس خواب است، درحالی که ما اشراف اطلاعاتی خوبی داریم و چنین چیزی صحت ندارد».

پس از این واکنش، وزیر ارتباطات، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر را برای حضور در پژوهشگاه فضایی دعوت کرد و گفت گزارش وزارت ارتباطات، دقیق و با جزییات بوده  است.

چند ماه پس این خبرجانشین پاسدار سلیمانی تاکید کرده است: «وزارت ارتباطات فقط تجهیزات لازم را در اختیار پلیس قرار می‌دهد اما نمی‌تواند از لحاظ کارشناسی نظر بدهد».

2 دیدگاه‌

  1. نیروی (ضد) انتظامی عامل تولید، پخش، و اعتیاد مردم ایران است. این جانیان در هر جای جهان هم که بتوانند مواد مخدر را اشاعه می دهند که هم‌ سود کلان ببرند و هم فساد را گسترش دهند تا آغا امام زمانشان ظهور کند.
    این است اسلام ناب محمدی.

  2. هه واقعاااا ک
    الان اون جانشین از کجا اومد نظر داد.. این اقا از یک کارشناس وزارت ارتباطات بیشترمیفهمه.. معلوم نیس کی به کیه،،. ‌‌

Comments are closed.