نیروی زمینی ارتش گفت واحدهای واکنش سریع برپا می شود. “برای سرکوب مردم است”

همزمان با افزایش اعتراضات مردمی در شهر های ایران فرمانده نیروی زمینی ارتش حکومت ایران از تبدیل  ارتش به یک نیروی واکنش سریع خبرداد.

نظامی امیر حیدری اظهار داشت: نیروی زمینی آماده است در هر مأموریت دفاعی و امنیتی پای‌کار بیاید و در مقام انجام آن ماموریت بر آید. تیپ‌های پیاده و تکاور به تیپ‌های متحرک هجومی و ۶ تیپ واکنش سریع هم در ساختار نیروی زمینی تعریف کرده‌ایم و در ساختار یگان‌های زرهی نیز تغییراتی را انجام داده‌ایم تا نیروی زمینی پوست‌اندازی کند.

وی افزود: نیروی زمینی از ۶۰ تا ۱۰۰ درصد متحرک دارند علاوه بر این بخش اعظمی از تجهیزات مورد نیاز تحرک را هم ذخیره کرده‌ایم تا در روز مبادا از آنها استفاده کنیم و به نیازهای عملیاتی روز پاسخ دهیم.

نظامی امیر حیدری گفت: ما در نیروی زمینی تحت رهبری علی خامنه ایم و فرماندهی در ناجا بر سه پایه ولایت‌محوری، عدالت‌محوری و شایسته‌سالاری استوار است و تمام توان نیروی زمینی خود را در این زمینه بکار می گیریم.

وی در پایان گفت: تمام نیروی خود را با اوامر خامنه ای برای حمایت از جمهوری اسلامی بکار می بریم.

4 دیدگاه‌

  1. حیدری از سخنانت پیداست که چیری از یک پاسدار خاعن بیشتر نیستی. سپاه پاسداران و خودت واقعا خیلی شجاع و دلیر هستید که با اسلحه گرم
    برای مقابله با مردم بی سلاح ایرانمان ادعای امادگی میکنید.
    ایا حشداشعبی و لباس شخصی و نیروی انتظامی و یا همگی شماها حیوانات خونخوار بدون اسلحه اینقدر احساس دلیری میکردید؟

  2. نیروی زمینی خائن، جنگل زاگرس در حال سوختن در آتش است و شما با گردن کلفتی تمام آماده اید که خود ایرانیان را هم به آتش گلوله ببندید!!؟
    حیدری آیا میدانی که آخوندها حقوقت را از خالی کردن جیب مردم می دهند؟

  3. به این فرمانده نیروی زمینی ارتش باید گفت که تو به جایی که طرف هفتاد میلیون نفر مردم بی دفاع و بی گناه ایران (البته به جز ده میلیون نفر مزدوران حکومت) را بگیری جانب فرمانده فاسد کل قوا یعنی خامنه ای را میگیری که تمام مردم ایران روز و شب به خاطر اعمالش و جنایت هایش در طول ۳۰ سال رهبری پر از فتنه او نفرین اش میکنند و به خونش تشنه اند؟!بترس آقای فرمانده ارتش از روزی که پرده ها کنار رفته و مردم تو را هم به جرم همدستی با سران جنایتکار جمهوری ضد بشری ضد اسلامی محاکمه کنند.

  4. امثال این خائن های به ملت قسمشان را برای پاسداری از ملایان خورده اند نه برای حفظ میهن و ملت پس توقع بیشتری از این ها نیست اما مطمئنا نیروهای زیردستشان ان غیور مردانی که قسم برای ایران و ایرانی خورده اند هرگز تن به این خفت و خواری نخواهند داد و هیچگاه بروی مردم کوچه و خیابان، مردمی که از جنس خودشان هستند، شلیک نخواهند کرد. بلکه روزی خواهد امد که لوله اسلحه هایشان را به طرف همین فرماندهان خوش خیال و جیره خوار خواهند گرفت و انان را به درک خواهند فرستاد

Comments are closed.