نیکی هیلی: بسیار سخت است که نام یک آشوب در خاورمیانه را بدون اشاره به ردپای ایران ببرید

وی اظهار کرد: چهارشنبه رئیس جمهوری آمریکا ریاست شورای امنیت را برعهده خواهد گرفت، به نظر من پربیننده ترین جلسه شورای امنیت خواهد شد، تمرکز اصلی ایران خواهد بود

سفیرایالات متحده در سازمان ملل در نشست شورای امنیت با انتقاد از جلسه ای درباره تخریب روستایی در کرانه باختری رود اردن گفت باید موضوع این جلسه ایران باشد نه اسرائیل.
نیکی هیلی پنج شنبه دیروز گفت هیچ کشوری به اندازه جمهوری اسلامی منبع بی‌ثباتی و برخوردها نیست اما بخش اصلی گفتگوها در شورای امنیت به جای ایران به اسرائیل اختصاص دارد.
خانم هیلی گفت بیش از ۴۰ سال است که رژیم ایران خارج از قانون رفتار می‌کند و بسیار سخت است که نام یک درگیری در خاورمیانه را بدون اشاره به ردپای ایران نام ببرید.
خانم هیلی افزود رژیم ایران از دیکتاتوری هایی حمایت کرده که علیه مردم خودشان از گاز شیمیایی استفاده کردند.
تهران به ستیزه‌جویان موشک می‌دهد به جنگجویان و تروریست‌های خارجی منابع می‌دهد و علیه منافع و سیاست های شورای امنیت فعالیت دارد.
در سراسر خاورمیانه جمهوری اسلامی حاکمیت همسایگان خود را به خطر می اندازد در لبنان- سوریه و یمن به طور کامل به حاکمیت آنها بی توجه است.
سفیر آمریکا در سازمان ملل افزود در ماه‌های اخیر تجاوزات ایران افزایش یافته و به طور آشکار نیرو‌های نیابتی با پول آموزش و تجهیزات تهیه شده از سوی تهران در عراق فعالیت دارند.
نیکی هیلی در پایان سخنان خود با اشاره به جزئیات فعالیت‌های ایران در عراق گفت تهران می‌خواهد عراق ضعیف بماند تا فعالیت‌های تروریستی خود را در آنجا توسعه دهد.
مداخلات ایران نه تنها مانع پیشرفت مردم عراق نیست بلکه مایه درگیری و جنگ بیشتر در آنجا است همه اعضای شورای امنیت باید نگران باشند.
سخنرانی خانم هیلی موجب شد که جلسه بدون سخنرانی نمایندگان اسرائیل و فلسطین بدون جمع‌بندی به پایان برسد.
اظهارات خانم هیلی همزمان با تازه‌ترین گزارش وزارت خارجه آمریکا درباره وضعیت تروریسم در جهان شده است.
تازه ترین گزارش وزارت خارجه ایالات متحده درباره وضعیت تروریسم در جهان بار دیگر تاکید دارد جمهوری اسلامی ایران در صدر فهرست حامیان تروریسم قرار دارد.

وی اظهار کرد: چهارشنبه رئیس جمهوری آمریکا ریاست شورای امنیت را برعهده خواهد گرفت، به نظر من پربیننده ترین جلسه شورای امنیت خواهد شد، تمرکز اصلی ایران خواهد بود اما اگر سپتامبر پرحادثه را ببینید؛ از موضوع احتمال بمباران شیمیایی ادلب، جنایات مشکوک در انگلستان و تشدید تحریم ها بر کره شمالی، باعث شد موضوع جلسه بازتر شود.

نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد گفت: روز سه شنبه ترامپ در مجمع عمومی سخنرانی می کند و درباره کمک ها و سخاوتمندی های امریکا به دوستان خود و نه به کسانی که دوستان ما نیستند و مرگ بر کشور آمریکا می گویند، سخن خواهد گفت.

یک دیدگاه

 1. خانم نیکی هیلی لطفاً این موارد را نیز به سخنان بسار صحیح وعالی خود نیز بیفزائید:
  ۱- دولت جمهوری اسلامی ایران با تزویر و شارلاتان بازی بمدت ۴۰ سال سر ملت بزرگ ایران را کلاه گذاشته وباید بنام بزرگترین کلاهبرداردرتاریخ بشری ازآن شکایت مردمی شود ونام برده شود.
  ۲- دولت جمهوری اسلامی ایران توانسته در مدت زمان ۴۰ سال دلارهفت تومانی را به بیش از پانزده هزار تومان برساند.
  ۳- دولت جمهوری اسلامی ایران توانسته کلیه خواسته های بحق و قانونی و شرعی و صدای عادی مردم کوچه وبازاروملت خودش را با اعدام وشکنجه وقیحانه توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سرکوب کامل نماید.
  ۴- دولت جمهوری اسلامی ایران توانسته تمامی ویا قسمتی ازمال و منال وپولهای پس اندازشده وسرمایه گذاری شده ملت را در اکثر بانکها وموسسات مالی واعتباری که مجوزرسمی وقانونی بانک مرکزی وسایر مراکزاقتصادی مسئول را داشته اند به یغمای کامل ببرد ودرنهایت بگوید که اینگونه مراکز مالی فاقد مجوز بوده اند.
  ۵- دولت جمهوری اسلامی ایران برای گرم نگه داشتن تنور جنگ وخونریزی و تروریسم در مدت ۴۰ سال توانسته است که با مطرح کردن دشمنان فرضی همچون ایالات متحده آمریکا – اسرائیل – انگلستان و عربستان سعودی اموال این مملکت را به نابودی کامل بکشاند و مردمش را فقیرتر از روز قبل نماید.
  ۶- دولت جمهوری اسلامی ایران توانسته با اعدام آزادیخواهان – روشنفکران – دگراندیشان و تحصیلکرده هایش جلوی تغییرات مثبت رادر جامعه بگیرد وآنرا در سیر قهقرا قراردهد.
  ۷- دولت جمهوری اسلامی ایران توانسته است با کمک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با تولید و انتشاربی وقفه پارازیتهای مخرب ضد امواج ماهواره شیوع سرطان و عقیم سازی مردان وزنان را گسترش دهد.
  ۸- دولت جمهوری اسلامی ایران توانسته است که آزادی بیان وقلم را فقط در قانون اساسی مطرح نمایدو در زمان انجامش تضمین نماید ولیکن پس ازمطرح کردن ویا نوشتن به اعدام فرد ختم نماید.
  ۹-دولت جمهوری اسلامی توانسته است که ضحاک و هیتلر بودن رهبرمذهبی افراطی خود را در تاریخ ثبت نماید.
  ۱۰- دولت جمهوری اسلامی ایران توانسته است که به تعداد انگشتان یک دست هم در دنیا طرفدار وحامی نداشته باشد مگر با اتلاف منابع ملی و پر نمودن جیب آقازاده های خودش بعنوان تبلیغات کننده درمطبوعات و رادیو و تلویزیون.
  ۱۱- دولت جمهوری اسلامی ایران توانسته است که روح و جان وذکرو فکر مردم خودش را با شعار توخالی و مضحک(مرگ بر آمریکا – مرگ بر اسرائیل – مرگ برآل سعود) بمدت ۴۰ سال تمام سرکار بگذاردو معطل نماید که از زندگی واقعی و لذت آن بدورشوندو کاری هم نتوانند بکنند.
  ۱۲- دولت جمهوری اسلامی ایران و رژیم ستمگروظالم آن از دین اسلام واقعی بعنوان پله های اختلاس ودزدی ومحکم نمودن پایه های خودبرای گسترش ظلم وستم به ملت خودش بهره برده است.
  ۱۳- دولت جمهوری اسلامی ایران بزرگترین و اولین زندانی و اسیر کننده ملت خودش در کل تاریخ بشریت بثبت رسیده است که نه تنها نمیتوانند براحتی و آزادانه در داخل کشورشان زندگی کنند بلکه جدیداَ نیزنمیتوانند براحتی از کشورشان خارج و به مکانی دیگر مهاجرت نمایند.
  ۱۴- دولت جمهوری اسلامی ایران دارای بزرگترین تعداد زندانی یعنی ۸۵/۰۰۰/۰۰۰ نفر داخل کشور میباشد.
  ۱۵- دولت جمهوری اسلامی ایران توانسته است که در مدت ۴۰ سال تمام با ولایت فقیه و زعامت رهبر فقیدش حضرت آیت الله عظمی سید علی خامنه ای هشتاد درصد ۸۰٪ جمعیت خودش را به زیر فقر و فلاکت و بدبختی کامل بکشاند که موفقیتی بی نظیر در مقابل قدرتهای بزرگ محسوب میشود و اینکار همچنان ادامه دارد تا ظهور آقا امام زمان علیه السلام که صاحب این انقلاب اسلامی ایران مطرح و محسوب میشود.
  ۱۶- دولت جمهوری اسلامی ایران که نمونه ای بارز از ( دولت اسلامی – داعش ) میباشد موفق شده است که جمعیت مجردها را به حداقل سیزده میلیون نفر برساند که بیشتر آنها نیز تجرد مطلق محسوب میشوند و راه بازگشتی ندارند.
  سرکار خانم نیکی هیلی این موارد گوشه ای از برکات و توجهات دولت فخیمه جمهوری اسلامی ایران به ملت شریف و شهید پرور ومومن و مظلوم ایران میباشد. امید است که مورد توجه واقع گردد. با تشکر فراوان به امید پیروزی حق بر باطل با کمک قدرتهای بزرگی چون آمریکا و اسرائیل و انگلستان و تغییر هرچه سریعتر رژیم فاسد و منحوس جمهوری اسلامی ایران

Comments are closed.