هادی خامنه ای: عده‌ای حجاب را از مسائلی چون دزدی و اختلاس و ارتشاء و ریا مهم‌تر می‌دانند

آخوند هادی خامنه‌ای که سال هاست سکوت کرده از سخت گیری های رژیم در مورد حجاب اجباری زبان به شکایت گشود و به حکومت توصیه کرد که به جای بدحجابی انچه  که حکومت می نامد به فکر دزدی ها و نابرابری های اجتماعی باشد

آخوند هادی خامنه ای گفت: طرح حرفهای بی حساب بر منبرها موجب تمسخر ارزش‌ها شده است

هادی خامنه ای که برادر کوچکتر علی خامنه ای هست  در پیامی در ۲۰ سال پیش گفته بود که اگر کفر هم رایج باشد حکومت می ماند ولی با ظلم و ستم حکومت فرو می پاشد .

هادی خامنه‌ای گفت: بروید ببینید در فضای مجازی، تلویزیون‌ها و رادیو‌های بیگانه چگونه حرف‌های بی حساب و کتابی که در منابر و گفت‌وگو‌های مذهبی ما گفته می‌شود مورد تمسخر قرار می‌دهند.

وی افزود : این‌ها به خاطر بی حساب و کتاب حرف زدن‌هایی است که ما به آن عادت کردیم. عده‌ای از هر مسأله‌ای که برای مردم ارزشمند است به عنوان دکان استفاده می‌کنند. نگاه سطحی و عامیانه به مظاهر دینی بزرگترین آسیب را به سرمایه‌های هنگفت اسلام و انقلاب می‌زند. برخورد‌های تند با مردم، با امر به معروف بیگانه است.

3 دیدگاه‌

  1. عده ای زیر حجاب و چادر به دزدی و کار خلاف و فحشا روی می آورند تا کسب در اند شود / حجاب نمی تواند نشانه ایمان خانم باشد / حجاب می تواند ابزار دزدی در زیر چادر و فحشا در قالب رد گم کردت تقوا روی آوردن و رد شک در رفتن بسوی فحشا و خیانت زن به شوهر باشد
    در فضا میکرب زیاد است برای اینکه مریض نشوی باید بنیه بدنی را تقویت کنی تا ویروس وارد بدن تو نشود / برای حجاب هم چادر و امثالهم ملاک نیست باید ایمان به خدا با دلایل علمی و تقویت ایمان علنی را تقویت کرد تا از فساد و مریضی فساد نجات یافت با جمع آوری بدحجابان و زدن آنها مقداری هم ایمان داشته باشند از دست میدهند جون به خلوت میروند ان کار دیگر می کنند / چشمه و ایمان باید دلیل علنی داشته باشد و چشمه از درون انسان و زمین در آید آب در چاله ریختن چشمه بوجود نمی آید

  2. با سلام و خسته نباشید ، عجب…! از نظر بنده این نوع تفکر و تحرفه تعملیه آقای هادی خامنه ای راه اصیل انقلابی است، که با توجه به دیدگاه حکومت اسلامی به جامعه ی اسلامی مبدل می شود، اما حتی در اوایل شکل گیری جامعه اسلامی شیعه، حضرت علی علیه السلام به صورت بسیار شفاف متأکدن در خطبه ها و کتابهای خود به عدالت، برابری، ارزش گذاری جنسی با عدل، امر به معروف متناسب با زمان حکومت و جامعه ، نهی از منکر به حد محترم شمردنه مسلمان باید انجام بپذیرد.
    حضرت رسول الله صلواتو به بستگان و آیندگان چنین خطاب میکند: برای شما میراثی از دین به جا گذاردم که تا قیامت روشنگریه راهتان باشد و هر کسی بتواند ارتباط با خدای واحد برقرار کند.
    این جمله چنین بازتاب میدهد که اسلام به پوشش و ظاهر، بجز آراستگی و زیبایی مسلمان امر و اهمیت دیگری نمیدهد، یعنی شأن برای خود که کلام الله می باشد نگاه میدارد تا نکند سطحی نگریسته شود یا دل آزرده ای بی پناه را با مقررات سفت و سخت از خود براند.
    خدا پشت و پناه هممون.

Comments are closed.