هاشمی شاهرودی گریخت!

کاروان اتومبیلهایی با پلاک سیاسی، برای انتقال هاشمی شاهرودی به فرودگاه هامبورگ

درمان نشده، از تخت بیماری بلند شد و به فرودگاه رفت و از آلمان گریخت. به شدت هراس داشت که اگر بماند، دادستانی آلمان او را ممنوع الخروج خواهد کرد تا به پرونده های شکایت علیه او رسیدگی کند.

آخوند هاشمی شاهرودی و همه آخوندهای حکومتی بدانند و آگاه باشند که این ممکن است سرنوشت همه آنان باشد.

امروز، دفاع از عدالت و حمایت از ملت سرکوب شده و مخالفت با اعدام ها و مبارزه با رژیم های تروریست پرور، یک ارزش جهانی محسوب می شود و برخلاف ادعای حکومت اسلامی ایران، دخالت در امور داخلی کشورهای دیگر نیست.

هاشمی شاهرودی و همه دست اندرکاران رژیم بدانند که جنایت بی کیفر نخواهد ماند.

فردا، به هیچ کجا نمی‌توانند پناهنده شوند و مطمئن گردند که مورد مجازات قرار نخواهند گرفت.

مگر آن که بشار اسد هنوز بر کرسی قدرت نشسته باشد و بتوانند پیش او بروند.

مگر این که حماس هنوز بر غزه تسلط داشته باشد و بتوانند در آن جا پناه بگیرند.

حتی به زیمبابوه هم نمی توانند بگریزند، زیرا خشم ملت آن سرزمین، حکومت دیکتاتوری رابرت موگابه را نیز برانداخت.

اطمینانی نیست که اگر به ونزوئلا بگریزند، جانشان در امان خواهد بود ومجازات نخواهند شد.

درست است که احمدی نژاد یک میلیارد دلار به آن ها وعده کمک مالی داد و رژیم سرکوبگر ونزوئلا را یار غار خود می دانند. ولی وضع آن حکومت نیز متزلزل است و ملت ونزوئلا نیز بالاخره به آزادی های خود خواهد رسید.

امروز، دفاع از حقوق انسانی، نکوهش سرکوبگران، و حتی محاکمه و مجازات آنان یک ارزش جهانشمول است و آن‌ ها نمی توانند از آن بگریزیند.

آنانی که در زندان های مخوف رژیم مرتکب جنایت می شوند، آن هایی که نوجوان دانش آموز را در زندان می کشند – تنها به این جرم که شعار داده است “خامنه ای قاتله، ولایتش باطله”، بدانند که در هر نقطه دنیا، فردا، سرنوشت بسیار تلخی ممکن است در انتظارشان باشد.

5 دیدگاه‌

  1. But the pay back to Iranian people one day we know and learn history that the brutal and dictatur regime go away so Iranian
    wants freedom and humanrights they want living same other nations i world this regime of Iran same cancer as You know wants export shia religion to Midlle East with hizbullah and other terrorist grupps and help Assad kill Syriens people

  2. متاسفانه باید گفت هاشمی شاهرودی از آلمان نگریخت بلکه او را فراری دادند.
    کاملا قابل فهم است که دولت آلمان با قراردادهای بسیار زیاد و پر سود تجاری و صنعتی که با دولت ایران دارد، مایل نیست که این روند لطمه ای ببیند.
    هر چند در سالهای گذشته در کشتار میکونوس در خاک آلمان و محکومیت دولت ایران در دادگاه آلمان از یاد نرفته است ولی باز جنایتکار دیگری بنام هاشمی شاهرودی که مسئول کشتار هزاران جوان ایرانی است براحتی وارد آلمان شده و وقتی مورد اعتراض ایرانیانی که خواستار دستگیری و محاکمه او بوده اند میشود ، خیلی سریع با اسکورت پلیس آلمان از بیمارستان به فرودگاه و سپس به ایران بازگردانده میشود.

Comments are closed.