هشدارهای آخوند غضنفرآبادی که اگر رژیم به خطر بیافتد، تروریست های شیعه بیگانه برای سرکوب ایرانیان دعوت می شوند، چهره رژیم را آشکارتر می کند

آخوند موسی غضنفرآبادی رئیس دادگاه های انقلاب در سخنان این هفته خود گفته بود: «اگر انقلاب را یاری نکنیم، حشد الشعبی عراق و فاطمیون افغانی و زینبیون پاکستانی و حوثی های یمنی خواهند آمد و انقلاب را یاری خواهند کرد»

یک رسانه اسرائیلی سخنان اخیر رئیس دادگاه های انقلاب اسلامی تهران را چنین تفسیر کرد که اگر رژیم ادامه موجودیت خود را در خطر ببیند، برای ادامه حیات خود و کشتار مردم معترض ایران، دست به دامان تروریست های آدمکش شیعه از میان جنگجویان عراقی و پاکستانی و افغانی خواهد شد.

آخوند موسی غضنفرآبادی رئیس دادگاه های انقلاب در سخنان این هفته خود گفته بود: «اگر انقلاب را یاری نکنیم، حشد الشعبی عراق و فاطمیون افغانی و زینبیون پاکستانی و حوثی های یمنی خواهند آمد و انقلاب را یاری خواهند کرد».

جنگجویانی که آخوند غضنفرآبادی از آنها نام برد، همگی عضو واحدهایی هستند که رژیم ایران برپا ساخته تا با کمک آن ها به کشتار مردم سوریه بپردازد و از سقوط حکومت بشار اسد جلوگیری کند.

این نخستین بار است که یک مقام ارشد قوه قضائیه، که بیر تردید مسؤول اعدام صدها نفر از زندانیان سیاسی و آزادیخواهان ایران است، این چنین آشکار می گوید که حکومت اگر خود را در خطر ببیند، دست به دامان مزدوران تحت فرماندهی خود در سوریه و لبنان و یمن و عراق خواهد شد.

همچنین این احتمال مطرح است که غضنفرآبادی با این سخنان قصد داشته به سپاه پاسداران و مقامات امنیتی و انتظامی نظام هشدار دهد که اگر خود به کشتار مردم بپا خواسته دست نزنند، ارتکاب به این جنایات به دست گروه های مزدور بیگانه سپرده خواهد شد.

منابع اطلاعاتی اسرائیل می گویند که رژیم ایران هزاران تن از شیعیان کشورهای همسایه را در واحدهایی با نام فاطمیون و زینبیون و حشد الشعبی گردآورده که در جنگ داخلی در سوریه دخالت فعالی دارند و مرتکب جنایات جنگی فجیعی شده اند.

روزنامه “ییسرائیل هیوم” چاپ تل آویو، در یک گزارش تحلیلی در این زمینه نوشت که به دنبال تحریم های آمریکایی و بحران اقتصادی و هرج و مرج اداری در ایران، رژیم بیم دارد که مردم بپا خیزند و در صدد برافتادن رژیم برآیند.

تحلیلگر اسرائیلی “نِنَع بَر” در این گزارش نوشت که رژیم بیم دارد در صورت وقوع خیزش مردمی گسترده، بسیاری از افراد سپاه پاسداران به مردم بپیوندند و واحدهای بسیج متلاشی شود و رژیم ظاهرا بی دفاع باقی بماند. در چنین صورتی، حکومت برای جلوگیری از سقوط خود ممکن است آدمکشان شیعه را از کشورهای همسایه وارد ایران کند.

آخوند موسی غضنفرآبادی که در برابر گروهی از طلبه قم سخن می گفت، از آن ها نیز خواستار شد به طور فعال با افرادی که مخالفت رژیم هستند مقابله کنند و به عنوان مثال گفت که طلبه باید بر فضای مجازی مسلط گردند و ابتکار عمل را به دست گیرند.

این خواسته در حالی مطرح می شود که حکومت بیشترین تلاش را به عمل می آورد که شبکه های اجتماعی را به روی مردم ببندد و آن ها را از فعالیت رسانه ای علیه رژیم بهراساند.

10 دیدگاه‌

 1. با درود
  با این حساب , اینها ثابت کردند که خودشان یک شعبه داعش هستند و مردم ایران حق دارند , برای دفاع از خود از دولتهای خارجی بخواهند به یاری ایشان بشتابند تا از ورود تروریستها به ایران جلوگیری کنند. تروریستها را باید در خانه شان کوبید.
  دیگر کسی حق ندارد نیروهای اپوزیسیون خارجی را به تماس با دول بیگانه متهم کند.
  لطفا موضع شاهزاده رضا پهلوی را در این مورد سئوال کنید.
  این آخوندهای خون خوار قصد نابودی ایران را دارند. اینها اصلا ایرانی نیستند.

 2. درود بر اسراییل ،البته رژیمهای ضد بشری از روشهای سرکوب وکشتار مشابهی پیروی میکنند ولی رژیم ضدبشری آخوندی ایران حتی از دیکتاتورهای خونخوار جهان هم پیشی گرفته ودر کشتارمردم بی دفاع ایران دست همه جنایتکاران ودیکتاتورهای جهان را از پشت بسته و ابتکارهای جدیدی در خونریزی وآدمکشی داشته و اگر کشورهای قدرتمند جهان فوری جلوی این رژیم آخوندی نایستند و مبارزه نکنند در اینده این رژیم خونخوار آخوندی ((( افعی چند سر شده و همه جهان را میبلعد و رنگی از آرامش و صلح در جهان باقی نمی ماند))))) .پس در اینجا از اسراییل آزاد و دموکراتیک خواهش میکنم فوری با امریکا دراین زمینه هماهنگی کنند و هر طور شده جلوی این هیولای سیاه آخوندی بایستند چون از قرار معلوم رژیم آخوندی از کشورهای خارج و تهدید امریکا و اسراییل هراس بیشتری نسبت به مردم بیچاره ایران دارد ، البته اگر اسراییل وامریکا وهمه قدرتمندان همکاری کنند مردم ایران هم با کمک کشورهای خارجی صدرصد موفق به سرنگونی این رژیم خطرناک آخوندی خواهد شد، پیروز وتندرست باشید

 3. در ضمن گماشتن رییسی جلاد هم یک زهر چشم از ایرانیان مظلوم هستم متاسفانه خیلی نگران هستم روسیه هم یا این جلادان همکاری کند خیلی هم نگران هستم

 4. جنایتکاران فاشیست مسلمان برای بقای حکومت مافیایی خود از هیچ جنایتی روی گردان نیستند. یقیناً اینان از آدمکشان حرفه ای لبنانی، افغانی، یمنی ، فلسطینی برای کشتار ایرانیان جان به لب آمده استفاده می کنند. به آنان پول می پردازند تا زنان و مردان را در خیابانهای ایران بکشند و به جوانان تجاوز جنسی بکنند. آیا در این فاجعه انسانی، در این کشتار مداوم چهل ساله اسراییل در کنار مردم ایران خواهد ایستاد؟

  • ملت ایران حمایتهای روسیه را از حکومت جنایتکار اسلامی فراموش نخواهد کرد ضمن اینکه در اینده این جنایتکاران مسلمان از طریق چچنها بجان خودشان میافتند

 5. واضحا میگویند جمعی بیگانه مردم ایران و کشور ایران و ثروت ایران را به اشغال و غارت و تاراج کشیده اند ما هم از نظامیان ورزیده امریکا اسرائیل روس انگلیس فرانسه المان و ناتو و جهان میخواهیم برای نابودی تروریست در سرزمین ایران وارد ایران زمین شوند با اجازه ملت ایران . درود و برکت بر اسرائیل باد تا ابد

 6. درود بر نتانیاهو و اسراییل ، سخنان نتانیاهو دلگرمی زیادی به مات مظلوم ایران میده، فقط نتانیاهو و ترامپ است که درد ملت بزرگ ایران را درک میکنند و مستقیما بدون تعارف صحبت میکنند، اروپاییان حیله گر هستند و منافع آنی خودشان را در نظر دارند، و گاهی به میخ و گاه به نعل میزنند، همدردی اسراییل را ملت ایران فراموش نخواهد کرد،. جان ملت ایران به لُب رسیده و امیدی به جنبش از این ملت خسته از درد نیست ، ۴٠ سال درد و رنج رمقی نمیگذارد ، همه را خسته و فرسوده کرده اند، از همان اول تهاجم اعدام ایرانیان توسط یاران یاسر عرفات صورت گرفت، راهی پیدا کنید که ایران نجا ت پیدا کند ، درود بر شما

 7. دیدم همه یه چیزی نوشتن گفتم منم بنویسم، ولی ببخشید اگه زیادی واقعی مینویسم،
  با یک عده بزرگتر از خودم توی پایگاه نشسته بودیم (۱۲ یا ۱۳ سالم بود و با اینکه حداقل سن تشکیل پرونده ۱۵ سال بود اما به خاطر اعتمادشون به من، توی اون سن واسم پرونده سازمانی بسیج تشکیل دادن) فرمانده پایگاه مثل همیشه داشت حرف میزد (همیشه فرمانده های سپاه تایم سخنرانی شون رو چند قسمت میکنن، اولش برای مقدمه، بعد برای بیان موضوع و در ادامه تهییج احساسات و در نهایت نتیجه گیری، این ساده ترین فرمول شون برای سخنرانی های عادی بود) بگذریم؛ فرمانده لا به لای حرفهاش که میخواست (طبق معمول) از نظر امنیتی هم حرفی زده باشه گفت؛ بچه ها (منظورش بسیجی ها بودن) باید در فلان موضوع ابتکار عمل رو بدست گرفت،
  و اما نکته؛
  متن بالا رو که خوندم، اونجا که این آخونده گفته { که طلبه باید بر فضای مجازی مسلط گردند و ابتکار عمل را به دست گیرند.}
  جدای از راست و دروغش، و از انجام شدن یا نشدنش، این یه فرموله سخنرانی هستش،
  به فرمول دقت کنید؛ >> که …… باید بر ………….. مسلط گردند و ابتکار عمل را به دست گیرند<<
  فقط جاهای خالی رو با کلمات مناسب موضوع سخنرانی (هر موضوعی) پر کنید، تا فرمول شما کار کنه. (البته حالا که فرمول هک شد دیگه مال شماست)
  (:
  دیگه نمیدونم در ادامه نظرم چی باید بگم، نتیجه گیری از این کامنت رو هم می سپرم به ذهن خودتون.
  ————————————————————————————————
  اگر به رحمت خد.ا از دنیا رفتم، من رو در اسراییل دفن کنید.

Comments are closed.