هشدار نتانیاهو به حکومت اسلامی: هواپیماهای اف-۳۵ اسرائیل به ایران هم می‌رسند

 

تانیاهو-در-سمت-نخست-وزیر-و-وزیر-دفاع-در-دیدار-از-پایگاه-نیروی-هوایی-در-نواتیم.

نخست وزیر و وزیر دفاع اسرائیل، بنیامین نتانیاهو، هنگام دیدار از یک پایگاه هوایی بزرگ در جنوب کشور، در حالی که به هواپیماهای دورپرواز و رادارگریز از نوع اف – ۳۵ اشاره می کرد گفت که این هواپیماها می توانند به ایران نیز برسند.

این سخنان نتانیاهو یک هشدار مستقیم به حکومت اسلامی ایران تلقی شد که سران و فرماندهان آن بارها در ماه های اخیر تهدید کرده اند که اگر ایالات متحده رژیم ایران را مورد حمله قرار دهد، اسرائیل هدف طوفانی از موشک های ویرانگر قرار خواهد گرفت.

یک فرمانده سپاه پاسداران حتی ادعا کرده بود که پرزیدنت ترامپ مرتبا رژیم ایران را به مذاکره دعوت می کند و از جنگ می ترسد، زیرا بیم دارد که اسرائیل هدف موشک قرار گیرد و امنیت آن به خطر افتد.

نخست وزیر و وزیر دفاع، که به دیدار از پایگاه هوایی نواتیم رفته و در کنار یک فروند هواپیمای اف – ۳۵ ایستاده بود، به خبرنگاران گفت: رژیم ایران همچنان اسرائیل را به مرگ و نابودی تهدید می کند. ولی به یاد داشته باشد که این هواپیماهای دورپرواز و رادارگریز، می توانند به ایران نیز برسند.

این یکی از موارد نادری بود که نتانیاهو مستقیما رژیم ایران را به عملیات دفاعی اسرائیل تهدید کرد. او گفت که جنگنده های اسرائیل قادرند به هر نقطه در خاورمیانه که لازم باشد، برسند. او افزود: این هواپیماها به ایران هم می توانند برسند، و طبیعتا سوریه نیز در تیررس آن قرار دارد.

وزیر دفاع در پایان این دیدار، با رئیس ستاد ارتش، و همچنین فرمانده نیروی هوایی و امیران ارتش به رایزنی نشست و اوضاع منطقه را با آنان درمیان گذاشت و عقاید آن ها را جویا شد.

نتانیاهو در یک فیلم کوتاه که به دنبال این دیدار انتشار داد، از جمله گفت که دیدار از این پایگاه هوایی و تجهیزاتی که در آن جا مشاهده کرده، خیره کننده بوده است. وزیر دفاع افزوده، گفت: «من به دشمنان توصیه می کنم که توان دفاعی ما را به آزمون نگذارند».

در کنار ایالات متحده، اسرائیل یکی از معدود کشورهای جهان است که به هواپیماهای رادارگریز و نیروند اف-۳۵ مجهز می باشد. اسرائیل یک اسکادران کامل از این هواپیماها را که شامل پنجاه فروند می باشد به ایالات متحده سفارش داده که تا کنون چند فروند آن دریافت شده و انتقال بقیه به اسرائیل ممکن است دو سال دیگر طول بکشد. ولی هرماه، یک یا چند فروند آن به نیروی هوایی اسرائیل افزوده می شود.

ساعاتی پیش از انتشار سخنان نخست وزیر و وزیر دفاع اسرائیل، محمد جواد ظریف وزیر خارجه رژیم ایران، در توییتر خود دوباره نتانیاهو و جان بولتون را متهم ساخت که آن بودند که پرزیدنت ترامپ را به خروج از برجام واداشتند و او را به جنگ با حکومت اسلامی ایران تشویق می کنند.

6 دیدگاه‌

 1. هرگز به هیچ بشری اجازه نمیدهیم اورشلیم را از ما بگیرد . اگر آخوند خامنه‌ای مسئله موشکی را ناموسی میداند باید بداند اورشلیم ناموسی‌ترین چیزی است که برای ما وجود دارد و اگر کسی بخواهد اسرائیل را نابود کند باید از روی خاکستر ما بگذرد . ( نئو هاگانا ایران )

 2. راستی نتانیاهو فراموش کرد که بگه فقط اف۳۵ نیست که به خاک ایران میرسه، بلکه موشک‌های ایران هم به خاک اسرائیل میرسه.
  نکته آخر
  امیدوارم مردم ایراندوست اسراییل در انتخابات بعدی این نتانیاهو و حزب تندروش رو از قدرت پایین بکشند زیرا این آقا نه به فکر اسراییل هست نه ایران، دلش جنگ میخواد، ما مردم اسرائیل و ایران باید سلاح رو از چنگال خون آشامان خارج کنیم.
  درود بر آزادی

 3. درود بر ناتانیا هوی دلاور، مقر گاسپاتین علیل، مجلس جنایتکاران اسلامی و مقر سپاه جنایتکار را بکوبید و ایران را آزاد کنید.

 4. سلام
  نه نتانیاهو میخواد به ایران حمله کنه و نه اخوندها میخواهند به اسرائیل حمله کنند, فعلا بازار خرید سلاح در منظقه گرمه, کشورهای منطقه از ترس لولوخورخوره اخوندها دارند تند تند سلاح میخرند خوشا به حال کمپانیهای اسلحه, ژنرال پترائوس سالها پیش در یک مصاحبه ای گفته بود:”احمدی نژاد بهترین سرباز امریکاست”, چون همه کشورهای منطقه از ترس رژیم به امریکا پناه میبرند. این رژیم بالاترین خدمت را به استعمار کرد بی جهت نیست که ۴۰ سال حمایتش کرده اند. در انتخابات امریکا رژیم ایران یه پای مسئله است و در اسرائیل هم همچنین, نتانیاهو هم برای از شکست رقبایش به لولوخورخوره رژیم احتیاج داره و اخوندها هم تمام اعتراضات مردم را به اسرائیل(یا به گفته اخوندها صیهونیسم جهانی) نسبت میدهند, ولی خودش با اسرائیل و جوامع یهودی روابط پنهانی داره, ماجرای(یعقوب نمرودی و کلت کیک) و هم چنین ملاقات ظریف یکماه پیش با سناتور یهودی امریکایی, تنها بازنده این درگیریها مردم ایران اسرائیل اعراب هستند, خدا کنه روزی برسه که حتما هم خواهد رسید کشورهای منطقه با کمک همدیگر در صلح و صفا و رشد اقتصادی برسند

 5. اون ساندیس خور رژیم که اسمشو ایرانیان کلیمی گذاشته ، صدرصد یه جوجه بسیجی بی هویت هست که برای پشیزی از زیاد مانده آخوندها ، خدمت می کند. من به عنوان یک ایرانی اصیل و واقعی اسراییل و مردم اسراییل را دوست دارم و مطمنم در صورت حمله رژیم شیطانی آخوندی به اسراییل با موشکهای کذایی، اسراییل به کمک مردم واقعی و دوستدار ایران ریشه این آخوندها و مزدورانشان را خواهد خشکاند

 6. کیام یا کیان

  خب تو که اینقدر قهرمانی برو اسراییل و در ارتش اسراییل خدمت کن بهت درجه میدن شاید اونجا تو بتونی با ایران بجنگی، همانند همشهریهات تو مجاهدین خلق تروریست که دست در دست صدام به ایرانیان حمله کردند، و حتی اونجا میتونی با فلسطینی‌ها هم بجنگی ، زود باش عقب نیوفتی ، که اسراییل داره سرباز گیری میکنه.

Comments are closed.