هشدار نخست وزیر مجارستان به هجوم مهاجران مسلمان و تسلط آنان بر اروپا

نخست وزیر مجارستان دوباره نسبت به هجوم پناهجویان کشورهای اسلامی به اروپا هشدار داد و این اتهام را مطرح ساخت که قصد آن ها تبدیل قاره اروپا به سرزمین مسلمان است – و گفت: «مسیحیت تنها امید رهایی برای مردمان اروپا می باشد».

نخست وزیر مجارستان، ویکتور اوربان، که در یک کارزار انتخاباتی سخن می گفت، از جمله اظهار داشت: «ما تنها سنگرگاه باقیمانده مخالفت با مسلمان شدن اروپا هستیم. آن ها می خواهند کشورهای مسیحی منطقه را نابود کنند. اروپا نابود خواهد شد. اسلام آن را خواهد بلعید. غرب احساس نخواهد کرد که خونش چکه چکه از بدنش بیرون می رود».

آگاهان می گویند که نخست وزیر کنونی مجارستان بزرگترین مخالف مهاجرت مسلمانان به کشورهای اروپا، در میان رهبران آن قاره می باشد.

نخست وزیر مجارستان گفت: سیل جوانان از کشورهای اسلامی به سوی اروپا سرازیر است و اگر این روند ادامه یابد، پایتخت های همه کشورهای اروپایی اسلامی خواهد شد.

 

4 دیدگاه‌

  1. به نام خدا.برو بهش بگو اگه حکومت ایران برگرده معلوم نیست چند درصد مردم ایران دوباره زرتشتی بشن.بعدم میتونی انجیلو با قرآن اصلاح سند کنی به انجیل بمونی.دین یه چیز قلبیه مگه میشه یه مردمی را با زور شمشیر مسلمان کرد یا بی دین کرد یا جلوشونو از مسلمان شدن گرفت.اینم که تو ایرانه قانونه وگرنه کسی تفتیش عقاید نمیکنه که حالا منم اوستا میخونم دلم بخاد قرآنم میخونم اینا حرفه

Comments are closed.