واشنگتن تایمز نوشت:ترامپ به صداهایی که او را به نرمش در برابر ایران دعوت می کند بی توجه باشد

بخشی از سیاسیون آمریکا خواهان گفتگوی مستقیم ترامپ و خامنه ای هستند

واشنگتن تایمز در مطلبی به قلم آلتاد وود  گفته است که: ایران اگر به حال خود رها شده بود به یک قدرت هژمونیک جدی در خاورمیانه بدل می‌شد. حتی قوی تر از آنچه اکنون است و تهدیدی برای موجودیت اسرائیل- عربستان سعودی- اردن- مصر و دیگر متحدان عمده آمریکا اگر دولت ترامپ اقدامی نکرده بود ایران طی چند سال به قدرت مسلح به جنگ افزار هسته ای و کشوری به لحاظ اقتصادی قدرتمند با تکیه بر میلیاردها دلار درآمد نفتی تبدیل می‌شد و ملاها تا ابد در قدرت میماندند. تردیدی ندارم این دقیقاً چیزی بود که دولت اوباما در نظر داشت. در ادامه مطلب وود آمده است: اما تهدیدهای قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه آمریکا چهره واقعی رژیم در تهران را آشکار کرد.

رژیمی که باراک اوباما در پی توانمند کردن آن بود با وجود میلیاردها دلار درآمد نفت حکومت ایران بخش‌های گسترده‌ای از ایران را با بی‌آبی روبه‌رو کرده است و ناآرامی مدنی سراسر کشور را فرا گرفته است.

میلیاردها دلار پول کجا رفته است؟ صرف ساخت منابع ابتدایی برای مردم فقیر شهرستانها نشده است نه در سوریه و عراق و بر سر تسلیحاتی خرج شده است که روزی قرار است علیه آمریکا و اسرائیل به کار گرفته شود.

این مفسر آورده است: ایران از سیاست مهاجرتی ضعیف اوباما برای قاچاق سلول های تروریستی خاموش به داخل خاک آمریکا استفاده کرد و هدف آنها آسیب زدن به ایالات متحده است.

آلتاد وود  در واشنگتن تایمز نوشته است: پرزیدنت ترامپ باید به صداهایی که او را به نرمش در برابر این گروه اوباش دعوت می کند بی توجه باشد.

صادرات نفت ایران باید قطع شود تا زمانی که رژیم تغییر کند یا توافق هسته ای قابل تاییدی امضا شود. که  ایران را از ساخت جنگ‌افزار هسته‌ای و فعالیت‌های تروریستی و تهدید آمریکا و متحدانش بازدارد. این مفسر آورده است: پرزیدنت خواهان جنگ با ایران نیست او در پی صلح است و می‌داند که مماشات و ضعف راه دستیابی به آن نیست.

2 دیدگاه‌

  1. دوستان گرامی در رادیو اسرائیل خواهش میکنم به مقامات دولتی و بنوعی به امریکائیها برسانید که همین سلولهای خفته تروریستی آخوندها و اینکه قاسم سلیمانی آمریکا را تهدید میکرد که ما کاملا نزدیک شما هستیم منظورش این است که عوامل تروریست آنها در آمریکا با پوشش به ظاهر خانواده و یا دانشجو و یا…. همین الان هم مشغول خرابکاری هستند . آتش زدنهای مداوم جنگلها در آمریکا کار همین اوباش اعزامی میباشد که هر روز بنوعی در آمریکا برای دولت آمریکا درد سر ساخته و آنها را از مسائل اصلی منحرف کنند ، امریکائیها آدمهای خوش قلبی هستند و این شیاطین شیعه و فاشیست را هنوز خوب نشناخته اند .

  2. آقای هرمز،
    اگر کسی با رانت جمهوری إسلامی به غرب و آمریکا آمده باشد، یعنی خودش یک دزد بوده که حالا آمده تو آمریکا حسابی با پولهای دزدی حال کند. برای تروریست بودن احتیاج به یکسری آدم داری که حاضر باشند به خاطر ایدو یولوژی، موقعیت و ز ندگی خود را خراب کنند و حتا کشته بشوند. جمهوری إسلامی حتا نمیتوانست دارطلب سرباز معمولی برای جنگ سوریه از ایرانیان پیدا کند و بهمین دلیل افغانی پول میداد که بعنوان سرباز آنجا بروند. تازه از همون افغانیها که سؤال میکنند، میگویند زن و بچهمون پول نداشتند، بیچاره بودیم رفتیم مزدوری!

Comments are closed.