واکنش رسانه های اجتماعی به مرگ آزاده نامداری یکی از مجریان سابق صدا و سیما حکومت ایران 

رسانه های حکومتی خبر دادند پیکر بی جان «آزاده نامداری» یکی از مجریان سابق صدا و سیما در منطقه سعادت آباد در غرب تهران کشف شد برخی از کاربران در رسانه های اجتماعی در واکنش به این خبر نوشته اند :  یک مهره سوخته اما مشهور را سربه نیست می کنند تا حواس مردم، را به فاجعه ای که در ایران رخ داده است را منحرف کنند، یکبار همسر نجفی شهردار، حالا هم جنازه این خانم مجری!همزمانی این خبر با فاجعه قرارداد چین قطعا تصادفی نیست!

برخی نیز نوشته اند : حکومت انتظار این واکنش ها رو نداشت از مردم، حالا ترسید و خوراک خبری جایگزین ساخت!

خبرگزاری‌های حکومت  ایران روز گذشته ( شنبه) از درگذشت آزاده نامداری، مجری سابق صدا و سیما خبر دادند. این رسانه‌ها علت مرگ خانم نامداری را “خودکشی” اعلام کرده‌اند.

خبرگزاری مهر وابسته به سپاه نوشته است که خانم نامداری به دلیل سفر اعضای خانواده خود در چند روز آخر عمر خود تنها بوده که در نهایت پدر و مادر وی پس از مدتی بی‌خبری با ورود به خانه او، جسد وی را می‌یابند.

خبرگزاری تسنیم نیز نوشته است که در بررسی‌های بیشتر از پیکر آزاده نامداری معلوم شد که او خودکشی کرده است.

مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس تهران نیز با تایید این خبر گفته است : «خانواده خانم نامداری دو روز از او بی‌خبر بودند تا اینکه روز گذشته  مادرش به منزل او در یکی از برج‌های سعادت آباد می‌رود و تن بی‌جانش را می‌بیند که با اورژانس تماس می‌گیرد.»

پیشتر انتشار عکس‌های بدون حجاب آزاده  نامداری در سفر شخصی وی به سوئیس جنجال‌برانگیز شده بود، چرا که وی همواره در رسانه‌ها از چادر به عنوان “حجاب مناسب برای زنان” دفاع کرده بود.

همزمان  بسیاری از کاربران در رسانه های  اجتماعی وی را به “دورویی و ریا” متهم کرده بودند.

آزاده نامداری در واکنش به این نوشته‌ها، و انتشار عکس‌هایش آنها را به عنوان  “تجسس در خصوصی‌ترین بخش‌های زندگی” خود دانسته و گفته بود که در این مهمانی تنها “نزدیکان و محارم” وی حضور داشتند.