واکنش شاهزاده رضا پهلوی به ورود نیروهای حشد شعبی به ایران:ایرانیان برای بازسازی کشورشان به نیروهای تروریست احتیاجی ندارند

هم‌میهنانم،

ناسنجیده رودخانه‌ها را بستند و مسیر طبیعی سیلابها را منحرف کردند و فاجعه‌ای بزرگ را که این روزها در نقاط مختلف کشور شاهد آن هستیم سبب شدند.

در پی این فاجعه، رژیمِ سراپا منفور فرصت یافت تا راه را برای ورود شبه‌نظامیان تروریست تحت فرمانش به خاک میهن‌مان باز کند.

مزدوران حشدالشعبی به ایران آورده شدند فقط به منظور سرکوب ایرانیان؛ سرکوب مردمان مصیبت‌زده و بی‌خانمان خوزستان و لرستان؛ در جایی که ارتش ایران تجهیزات و ماشین‌آلات و نیروی متخصص کافی برای خدمت و کمک‌رسانی به هم‌وطنان‌مان دارد.

میلیون‌ها جوان بیکار با جان و دل آماده‌اند برای بازسازی مناطق سیل‌زده. با نیمی از پولی که از خزانه کشور، بیهوده صرف آشوبگری و تروریست‌پروری در ورای مرزهای ایران می‌شود، می‌توان تمام ویرانی‌ها را از نو ساخت.

ایرانیان برای بازسازی کشورشان به نیروهای تروریست احتیاجی ندارند.

یا هرچه زودتر مزدوران‌تان را از خاک میهن‌ خارج می‌کنید یا مردم ایران، دلیرمردان و شیرزنان خوزستان و لرستان، خود بیرون‌شان می‌کنند. #ایران جای نظامی و شبه‌نظامی و ارتش بیگانه نیست.

6 دیدگاه‌

 1. با سلام
  ایا فقط حشدالشعبی تروریست هست یا حامی مالی٫تسلیحاتی٫ایدیولوژیک و تبلیقاتی ان نیز تروریست میباشند؟
  سکوت معنادار اقای رضا پهلوی در باره لیست گذاری تروریستی سپاه که مورد حمایت اکثریت مردم ستمزده ما قرار گرفت جای تامل دارد۰آیا ایشان همچنان به ارتباط با بخشی از سپاه و بدنه سپاه اذعان دارند و از ان دفاع میکنند؟آیا سکوت ایشان را بایستی در این رابطه ٫تحلیل کرد؟؟؟

 2. با درود
  چندین دهه است که بدترین شیوه مدیریتی بر منابع طبیعی کشورمان اعمال میشود.
  ۱) آبخوان داری و آبخیز داری اعمال نمیشود
  ۲) مسیر رودخانه ها لایروبی نمیشود
  ۳) بر حاشیه رودخانه های وحشی و خروشان شهرسازی میشود
  ۴) سد سازی های بی حساب و کتاب انجام میگیرد
  ۵) کسی پاسخگو نیست و از کسی بازخواست نمیشود. تمام وزیران و مسئولینی که این فجایع را باعث شدند همچنان بر سر کار هستند.
  ۶) جنگلکاری نمیشود و جنگلها و مراتع کشور به بدترین وضع موجود مدیریت و نابود میشوند.
  و بسیاری موارد سوء مدیریت و بی کفایتی دیگر که این فجایع را بر مردم کشور وارد آورد و بازهم وارد خواهد آورد. آیا شنیدید که یک مسئول ارشد برای این همه زیان به مملکت و جان مردم موردبازخواست و محاکمه قرار گیرد؟ هرگز هم نخواهید دید , چرا که همه آنها با دستورات مافیای اقتصادی هستند که منافع مردم و کشور را نادیده میگیرند.

 3. این حرکت ایران برای دخالت اعراب در جنوب کشور انجام شده اعراب عاشق مناطق ثروتمند کشورهای جهان هستند . انان هم عرب را برای قتل عام عرب دعوت کرده اند . درودو برکت بر اسرائیل درود وبرکت بر بنی اسرائیل باد تا ابد

 4. نیروهای حشد الشعبی عراق, فاطمیون افغانستان و دیگر وابستگان حکومت ایران (پس از یک دوره توجیهی و آموزشی کوتاه در ایران) در حال اعزام گسترده با پروازهای مستقیم به ونزوئلا هستند و تنها ظرف یک ماه یکصد هزار نیروی شبه نظامی به ونزوئلا منتقل خواهند شد که در بحران این کشور به مادورو کمک اساسی خواهند کرد.
  این توطئه خطرناک را میتوان به سادگی و با ایجاد منطقه پرواز ممنوع بطور کامل خنثی نمود؛ اما چرا دولتهای غربی از انجام اینکار طفره میروند؟
  آیا براستی دولتهای غربی تا این اندازه نادان و ناآگاهند و یا خود را در بحران ونزوئلا به نادانی و ناآگاهی زده اند تا این کشور نیز همانند لیبی به ورطه جنگ داخلی کشیده شود؛ و طرفین درگیر با حراج منابع سرشار نفتی و باج دهی نامحدود به بیگانگان تنها برای بقای خود دست و پا بزنند.

Comments are closed.