واکنش کاربران به اظهارات پاسدار جلالی در مورد “ابر دزدی و برف دزدی توسط اسرائیل”!

انتشار اظهارات سپاهی غلامرضا جلالی که ادعا کرد گناه کم آبی و بی آبی در ایران به گردن اسرائیل است و این کشور علیه ایران به ابر دزدی و برف دزدی دست می زند، با واکنش های پر از مزاح و ریشخند از جانب کاربران ایرانی در سراسر جهان روبرو شد.

این سپاهی که مسوول پدافند غیرعامل از جانب سپاه پاسداران است، در سخنان خود ادعا کرده بود که گناه کمبود آب و شوربودن آن، به ویژه در خوزستان، متوجه ناکارآمدی رژیم نیست، بلکه “دشمنان” نمی گذارند که ابرها وارد خاک ایران شوند و موجب بارش گردیند.

سپاهی جلالی توضیح نداد که چگونه برف یک کشور را می توان دزدید و به کشور دیگری منتقل کرد.

کارشناسان هوا شناسی گفته بودند که این گونه اظهارات مالیخولیایی، نشان نادانی و بیسوادی افرادی است که آن را بیان می کنند و بر این تصور هستند که مردم دروغ های آنان را باور می کنند.

بسیاری از کاربران ایرانی، نسبت به این ادعا واکنش نشان دادند و اظهارات جلالی را احمقانه و مردم فریبانه خواندند

یک کاربر دیگر به “افشای” یک خبر “بسیار محرمانه” پرداخت و نوشت نیروی هوایی حکومت اسلامی بسیار قبراق و زرنگ، پاسداری از ابرهای کشور را به عهده گرفته است.

یک کاربر در پیام خود نوشت: «اگر اسرائیل ابرهای ایران را دزدیده، رژیم ایران هم ابرهای رویاهای ملت ایران را دزدیده است».

یک کاربر دیگر تصویر جوانی را منتشر کرده که در حال انتقال ابرهای ایران به داخل یک شیشه کوچک است.

 

تصویر فوق سری از اسرائیلی ها در حال شناسایی ابرها#ابردزدی pic.twitter.com/TaBS8GtkO4

یک کاربر ایرانی در واکنش به این یاوره گویی عکس دو تن کوهنورد را روی یک توده بزرگ ابر مونتاژ کرد و نوشت که “اسرائیلیان مشغول دزدیدن ابرهای ایران هستند”.

یک کاربر دیگر در پیام توییتری خود نوشت: “تصویر فوق سری از اسرائیلی ها در حال نشاسایی ابرها”

 

کاربر دیگری با قرار دادن یک تصویر نوشت: “تصویری از اجرای پروژه بارور سازی توسط جمهوری اسلامی برای مقابله با نارور سازی ابرها توسط اسرائیل”.

یک دیدگاه

  1. این أفراد آدم را یادى از صدام حسین مى اندازدکه هر چه از شان بر مى اید انجام مى دهند وهر چه مى خواهند مى گویند بالاخره اینکه بیارى دوستان خوبى مثل اسرائیل این رژیم از بین خواهد رفت و امیدوارم که یک رژیم سکولار و ارى ارتقلب سر کار بیاید.

Comments are closed.