واکنش کاربران در داخل ایران نسبت به بحران جنگی بین رژیم ایران و دولت ایالات متحده 

حکومت اسلامی در ایران، در همان حال که می کوشد بیشترین بهره برداری تبلیغاتی را از هلاک شدن قاسم سلیمانی به دست آورد، کاربران شبکه های اجتماعی را شدیدا تحت کنترل گرفته تا مبادا آن ها مطلبی علیه فرمانده مقتول سپاه قدس انتشار دهند.

حکومت، در دو روز اول هلاکت سلیمانی، جسد او را در چند شهر عراق گرداند و بیشترین تلاش خود را به عمل آورد که اعضای همه گروه های تحت فرمان خود در عراق را به شرکت در این کاروان عزاداری بکشاند و اکنون به همین شیوه در داخل ایران ادامه می دهد.

جسد قاسم سلیمانی و تروریست دیگری که المهندس نام داشت و سرکرده گروه کتائب حزب الله بود، و چند تن دیگر که در حمله آمریکا کشته شدند، در ساعات پیش از ظهر امروز به اهواز آورده شده بود و به همه ماموران و حقوق بگیران حکومتی دستور داده شده بود هنگام گرداندن تابوت ها در خیابان ها حضور گسترده داشته باشند و از آن جا به مشهد انتقال یافت.

رسانه های همگانی رژیم از فرد هلاک شده به عنوان کسی نام می برند که مردم ایران او را بسیار دوست داشته اند و اکنون جسد او را در آغوش می گیرند.

در شبکه های اجتماعی در داخل ایران، بدنبال موج پیام های ابراز همدردی که خود مسؤولان رژیم آن را راه اندازی کرده بودند، هزاران پیام در نکوهش جنایات سلیمانی و دیگر سرکردگان رژیم انتشار یافته، ولی ماموران حکومتی می کوشند بلافاصله واکنش نشان داده و فرستندگان این گونه پیام  را مورد تهدید جانی قرار دهند.

در پیام های مردمی آمده است که سلیمانی قاتلی بود که نه فقط کشتار مردم کشورهای همسایه را مدیریت می کرد، بلکه در سرکوب مردم داخل کشور نیز نقش داشت و مهره ای از یک رژیم جنایتکار بود.

در یک پیام کاربری از جمله نوشته شده بود که رژیم در پنج سال اخیر در ابعاد گسترده ای در رسانه های تحت تسلط خود می کوشید چهره ای مهربان از قاسم سلیمانی نشان دهد و برایش ایجاد محبوبیت کند. رادیو و تلویزیون حکومتی، در این تلاش تبلیغاتی نقش اصلی را داشتند، ولی مردم ایران امروز می دانند که قاسم سلیمانی یک جنایتکار و همدست رژیم بوده است.

در یک پیام دیگر آمده است که علی خامنه ای کشته شدن قاسم سلیمانی را تبریک و تسلیت گفته است و اکنون ملت ایران منتظر است که بتواند نابودی کل رژیم را تبریک بگوید.

یک کاربر نوشت: «آرزو داریم که تک تک مقامات رژیم شربت شهادت بنوشند و یک یک آن ها به سردار شهید قاسم سلیمانی بپیوندند.

یک کاربر دیگر نوشت: «سپاه همیشه اهرم اصلی حکومت برای سرکوب مردم بوده و همیشه. حالا چگونه ممکن است مردمی که قربانی مظالم حکومت و از جمله همین سردار سپاه بوده اند، در مرگ او به سوگ بنشینند.  این کاربر نوشت: چگونه ممکن است مردمی، در پیام های تلگرامی خود بنویسند که امنیت کشور مدیون تلاش های افرادی چون قاسم سلیمانی بوده است؟

در پیامی که برای رادیو پیام اسرائیل در این زمینه فرستاده شده، آمده است: حکومت که در همه امور کشور به بن بست رسیده، اکنون ممکن است با به راه انداختن یک درگیری جنگی با آمریکا، سر مردم ایران را گرم کند و از یاد آنان ببرد که اوضاع کشور بسیار بحرانی است و مردم در آستانه خیزش بعدی هستند. این کاربر نوشت که اگر این بار رژیم تصور می کند که می تواند از طریق عملیات جنگی علیه آمریکا نظر مردم ایران را به سوی خود جلب کند، بداند که این بار مثل دوران جنگ با عراق نیست، بلکه عملیات آمریکا در راستای آرزوها و انتظارات خود مردم ایران است .

4 دیدگاه‌

  1. مرگ بر این قاتلان و جنایتکاران تاریخ. سلیمانی یک ابر جنایتکاری بود که روی همه جنایتکاران تاریخ را سفید کرد. دورود بر ترامپ دلاور که او را در روی زمین در آتش جهنم سوزاند. چنین سرنوشتی بزودی در انتظار خامنه ای جنایتکار و دارو دسته اش میباشد.

  2. چند کیلو شکمبه شیردان و کلّه پاچه رابنام اجساد در شهرها گرداندند!
    روزی دیگرنوبت سایر عوامل سرکوب و سردمداران کلان دزد و بی لیاقت جمهوری «جهل وجنون جنایت» خواهد بود.

  3. اگر کسی میخواهد تعداد افراد تحت سرپرستی کمیته امداد؛ تعداد افراد بسیجی و لباس شخصی جیره خور حکومت؛ تعداد پرسنل نظامی و انتظامی و تعداد چاقوکشها و لاتهای هوادار نظام را یکجا بشمارد تنها کافیست به تصاویر خیمه شبازی جدید رژیم و جمعیت حاضر نگاه کند.
    ببیند پول ملت به خاک نشسته در جیب کدام غارتگران انباشته شده است که مثل گرگهای ترسیده گرد هم جمع شده اند تا مبادا از اریکه قدرت به زیر کشیده شوند.

  4. هرکی نداند حداقل خودمان میدانیم که چگونه توسط افراد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران دستگیر- بازجویی- شکنجه واعتراف گیری شده ایم وهیچ وقت ازآنها نخواهیم گذشت وجوابشان را خداوند بدهد. فقط دررادیو وتلویزیون و درنظرمردم ایران سپاه را همیشه فرشته نجات و فرزند پیامبروغیره معرفی کرده وخواهند کرد درحالیکه سر اژدهای هفت سر همین (سپاه پاسداران ) و( سپاه قدس) میباشد که جزء اصلی سازمان مخوف وسری مافیای مذهبی فراماسونری ایران قلمداد میشود ومجری طرح ها وبرنامه ای مدون ان درصحنه می باشد.

Comments are closed.